Şimdi Ara

Battlefield 2 1.5 Yamasını Buradan İndirin. Armored Fury & Euro Force Artık Bedava! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
44.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murjuk

Battlefield 2 1.5 Yamasını Buradan İndirin. Armored Fury & Euro Force Artık Bedava!

1 Eylül 2009

Bir seneyi aşkın bir süredir beklenen yama 1 Eylül itibariyle kullanımda.

Yamayı indirmek için bağlantılar:

Boyut: 1.93 GB
    MD5: 513A415DBCA69F995E866A9DC7CBD305

Yükleme sırası: Battlefield 2>Special Forces>1.41>1.5
    (Armored Fury, Euro Force ve Highway Tampa haritasını yüklemenize gerek yok, yama bunları da içeriyor.)

BF2 Forum

Bana 1.41 patch'i yapabileceğim bir link lazım. Direkt linkler bir süre sonra çok yavaşlıyor ve 500 mb'ı günlerce indiremediğimi hatırlıyorum. Bana torrent olarak 1.41 BF patch önerebilir misiniz??

• 1.41 yamasını en hızlı indirebileceğin bağlant budur heralde:
    http://largedownloads.ea.com/pub/patches/BF2/1.41/BF2_Patch_1.41.exe
  • arkadaslar bir sorum olucak

oyunum korsan ama ranked serverlarda oynaya biliro-yorm

göruntu hakkında prob. var toplama 7 silah cesitdi var silah secme yerinde fakat bende son silah gözükmüyor yani engineer medic ve anti-tank oyunda secerken cok zorlanıyorum

yani daha dogrusu oyunda sol alt kısım eksik gibi birsey ne hp barım gozukuor nede son silah sebebi nedir

not: 1.41 ve 1.50 patch simdi indiriyou herhangi bir patch kurulu degil oyuna
  • Arkadaşlar 1.5 patchi yüklerken bu sorunu alıyorum. Ne yapmam gerek ?
     Battlefield 2 1.5 Yamasını Buradan İndirin. Armored Fury & Euro Force Artık Bedava!

Yabancı sitede bu sorunla ilgili bi forum konusu var ama in. olmadığı için anlıyamadım yardımcı olursanız sevinirim.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/296369.page;jsessionid=A03530A178F647C7DAB16307D32D02DC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgronrn -- 11 Aralık 2009; 11:20:46 >

• Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm
  • BF2 Special forces ı online oynamak istedıgımde herhangibir servera tıkladıgımda soylebırsey cıkıyor bu ne demek arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voltron1980s -- 13 Ocak 2010; 10:41:09 >
  • Arkadaşlar ben direk 1,5 i indirsem oluyormu yoksa bf2 yi normal yükleyip üzerine 1,5 mi kurcam ? bide online oynamam için orjinal cdkey gerekli dimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

Arkadaşlar ben direk 1,5 i indirsem oluyormu yoksa bf2 yi normal yükleyip üzerine 1,5 mi kurcam ? bide online oynamam için orjinal cdkey gerekli dimi.

Direk 1.50 patchini indirisen olmuyor malesef. Öncelikle BF2 yi kuruyorsun, daha sonra 1.41. patchini kuruyorsun, bunların üstüne de 1.50 patchini kurup punkbuster ını update yapıyorsun. Tabi bunların yanında oyununun orjinal olması da gerekiyor ranked serverlara girebilmek için.
    www.bfturkiye.com
  • bede oyunun korsanı var orjinal cdkey almam yeterli ozamn dimi gamemarket te stokta kalmamış orginal cdkey bulabileceğim biryer varmı güvenilir.
  • arkadaşlar bf2 cdkey satmak isteyen varsa bana msj göndersin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

arkadaşlar bf2 cdkey satmak isteyen varsa bana msj göndersin lütfen

http://store.steampowered.com/app/24860/
  • arkadaşlar online oynarken ping im çok yüksek oluyor sebebi ne olabilir örn.400 lerde bu yüzden serverlardan atılıyorum lütfen yardım edin.
  • bilen yokmu ping neden yüksek 8 mgpt internetim var sadece bendemi böyle.
  • internet hızınla pingin alakası yok çokk ufak bir faydası var netinin yüksek olamsı alman ve fransız serverleri 60-70 VE ARADA TTNET SAOLSUN ARADA 130 A ÇIKIYOR
  • Tesekkür ederim cevap için ben nırmalde oyundan direk dalıyodum serverlara ping hep yüksek oluyordu az önce xfre indirdim bide ordan deniyim dedim düzeldi şimdi ping 40-60 arası,xfreden mi oynamam gerekiyormuş normalde siz ordanmı oynuyorsunuz.
  • Tugay bugünlerdeki ping probleminin tek nedeni TTnet in yurtdışı bağlantılarında oluşan bir sorun. Bu yüzden pinglerimiz çok yüksek. Bizim serverda (bfturkiye.com) normalde arkadaşlar İstanbul'dan 65-70 arası ping alıyorlar ama dediğim gibi bugünlerde malesef problem var. TTnet in sorunu halletmesini beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok malesef.
  • oynadığınız Türk serverları varmı yabancılarda muhabbet yok sıkıyor
  • Beyler oyunum orjinal ve versiyonu 1.50 ama hangi servera girmeye çalışsam failed connnection hatası veriyor yardımlarınızı bekliyorum...

• Güvenlik duvarı açık olabilir.
  • arkadaşlar bir sorunum var oyunum orjinal 1.5 1 ay sorunsuz oynadım. internetim borcundan dolayı kapandı 2 hafta sonra açtırdım şimdi oyuna giriyorum herhangi bir servere girmek istediğimde oyundan atıyor tamamen çıldırıcam sorun ne olabilir ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.