Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (871. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf1 oynayarak bf V kazanabilecekmişiz ?

https://shiftdelete.net/battlefield-1-oynayarak-battlefield-5-kazanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Haberi okudum. Çekiliş olacakmış BF1 oynayanlar arasında. Belki denk gelir kim bilir.

• Arkadaşlar hiç bir şekilde yeni Apocalypse haritasını oynayamıyorum. Oyunlar boş gözüküyor. Hızlı oyundan giriyorum sadece benim olduğum boş oyuna sokuyor. Haftalardır hiç oyun bulmuyor.

Çözümü bilen var mı

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Hızlı oyundan girersen elbette öyle olur. Bu sayfalarda tekrar etti arkadaşlar. Spesifik bir haritayı oynamak istiyorsan Server Browser'dan girip seçiyorsun hangi modu veya haritayı oynamak istiyorsan. R3'tü sanırım yenile yaparsan eğer varsa öyle bir oyun dahil olabilirsin. Yoksa da ayarlarla oynayıp devam etmekte olan oyunları görebilirsin.
  • Arkadaşlar ortalama ping değerleriniz nedir benim ortalama 80-90 arası geziyor anormal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

Hızlı oyundan girersen elbette öyle olur. Bu sayfalarda tekrar etti arkadaşlar. Spesifik bir haritayı oynamak istiyorsan Server Browser'dan girip seçiyorsun hangi modu veya haritayı oynamak istiyorsan. R3'tü sanırım yenile yaparsan eğer varsa öyle bir oyun dahil olabilirsin. Yoksa da ayarlarla oynayıp devam etmekte olan oyunları görebilirsin.
    Hocam server list de büyük oranda boş gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

Arkadaşlar ortalama ping değerleriniz nedir benim ortalama 80-90 arası geziyor anormal mi?
    40-50 arası oluyor genelde

• Oynayalım o zaman

• Arkadaşlar M1917 silahında 'An Escalation' kaplamasını açmaya çalışıyorum. Mors alfabesi kısmında takıldım. O bölümdeki mors alfabesi harflerini kolay yoldan nasıl bulurum yapan var mı daha önce? YouTube'deki harfleri kabul ettirmedim.

https://youtu.be/AUnndQjHT2g

• Kendimize karşı savaşmak pek iyi hissettirmedi

• Zukov kullanıcısına yanıt
    Çanakkale harıtası gerçekten tarıh kokuyor. Insan kendını o topraklarda hıssedıyor ,çatışma ortamı benzersız. Ama Çanakkale gecılmez olduğu ıcın saldıran taraf benım ıcın oynaması daha zevklı gıbı sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgazz -- 13 Temmuz 2018; 19:14:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç olarak oyun ama oraları gezip gören bir insan olarak çok duygu yüklüdür eminim herkes öyledir ama ne biliyim işte tupda kendi askerime ateş etmek canımı sıktı bende oynamayı bıraktım aslında ülke olarak bu tarz oyunlara tepki göstersek eminim türk tarafındanda oynama seçeneği yaparlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Zukov

Sonuç olarak oyun ama oraları gezip gören bir insan olarak çok duygu yüklüdür eminim herkes öyledir ama ne biliyim işte tupda kendi askerime ateş etmek canımı sıktı bende oynamayı bıraktım aslında ülke olarak bu tarz oyunlara tepki göstersek eminim türk tarafındanda oynama seçeneği yaparlardı
    Kaç yıldır adamlar almanya ve rusyaya giydiriyorlar,türkiyeyi mi sallayacaklar

Sen sanırım hıkaye kısmını oynuyorsun,online kısmını oynarsan hem Türk askerı olabılıyorsun hamde seddulbahır ve alcıtepede ıngılızlere yardırıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Zukov

Sonuç olarak oyun ama oraları gezip gören bir insan olarak çok duygu yüklüdür eminim herkes öyledir ama ne biliyim işte tupda kendi askerime ateş etmek canımı sıktı bende oynamayı bıraktım aslında ülke olarak bu tarz oyunlara tepki göstersek eminim türk tarafındanda oynama seçeneği yaparlardı
    Bu kadar duyarlısın neden adın Türkçe değil ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim agresif leşmeye gerek yok dediklerim yalanmı allah aşkına söyle seninde bu düşüncelere kesinlikle katıldığına inanıyorum

Oyunda takım değiştirme mevcut, istediğiniz takıma geçip oynayabilirsiniz.

• Fetih modunda karışık haritalar sekmesi kayboldu bende 2,3 aydır. Oyunu silip tekrar yüklemek dışında bir çözümü yok mu bunun malum 80 GB falan

• BF 5 Türkçe olmayacakmış bf1 gibi.

• Ankafly kullanıcısına yanıt
    Herkeste öyle.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.