Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bf de at halo konusunda değiliz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Bf 1 turnuva oyunu değil nasıl atayım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Esport turnuvaları mevcut

• Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Sen bulursan atarsın buraya. Ben yazımda bf değil tüm genel fpslerden bahsettim. İsteyen araştırsın, pcde de konsolda da fps oyunları oynayan profesyoneller düşük sensitivity de oynuyor.
    https://www.reddit.com/r/CoDCompetitive/comments/7hhovu/ww2top_pro_player_sensitivitys/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 23 Mayıs 2018; 22:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Sen bulursan atarsın buraya. Ben yazımda bf değil tüm genel fpslerden bahsettim. İsteyen araştırsın, pcde de konsolda da fps oyunları oynayan profesyoneller düşük sensitivity de oynuyor.
    https://www.reddit.com/r/CoDCompetitive/comments/7hhovu/ww2top_pro_player_sensitivitys/
    Herkes kendine en uygun olan ayarda oynar kimi 100 kimi 60 ben fov yüksekse sensivity kısarım fov düşükse sensivity yükseltirim o kadar ayarlarına dikkat ediyorsan profesyonel oyuncuların aim asisstini de kapat o adamlar o ayarda kendi aimleriyle oynuyor :) ne desem bi kulp bulucaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesapeake Ripper -- 23 Mayıs 2018; 22:35:19 >

• Tamam sensin. Her şeyin en iyisini en güzelini bilen sensin, proların çoğu yanılıyor. Keyfiniz bildiği yapın.

%30 sens de nasıl dönmüyor adam? Dönmekten kastınız?

Bu video %30 senste çekilmiştir.

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    5. saniyeye bakın mesela, arkanızdan adam gelse öldünüz direk.Çok yavaş dönülüyor sağa sola. Zaten 100 hassasiyet oynuyormuşsunuz niye düşürmeye çalışıyorsunuz ki.

• Merhaba, notebookum artık eskidi ve BF1 kaldırır mı bilmiyorum. Bugün Origin Access alıp, oynamaya çalışacaktım fakat bu indirimi görünce acaba PS'e mi alsam diyorum. Sorum şu ki yıllardır PC ile FPS oynayan biriyim(en son 16-17 sene önce PS'te FPS oynamış olabilirim.) Alışabilir miyim? Yeteri kadar zaman ayrılırsa, oynayabilir mi? Yaşım 26 ve artık eskisi gibi refleksler olmuyor haliyle.

Not : Bir de tek başımayım. PS'te oynayacak arkadaşım yok.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Hocam battlefield da takım arkadaşına çok gerek yok. Kendiniz de oynayabilirsiniz. Rainbow gibi değil. Sizin duruma gelirsek, açıkçası ben oyun hayatıma ps1 den başlayıp sürekli playstation üzerinden oynadığım için bana dualshock, klavye mouse gibi geliyor. Çevremde pc den playstation a geçenler oldu. Onlardan gördüğüm kadarı ile ilk başta zorlanacaksınız. Bu 1 hatta 2 ayı bulabilir sizin oynanmanıza göre. Düzenli olarak her gün en azından birkaç saat oynarsanız 1 ayda kaparsınız olayı bence. Bu taraf sancılı ve işin sıkıntılı kısmı fakat alıştıktan sonra rahat edeceksiniz.Pc den geçenlerin hepsi boşuna klavye mouse kullanmışım senelerdir dediler. Dualshock un rahatlığına, konforuna alışınca klavye mouse işkence gibi geliyor. Ben ne zaman pc de klavye ile oyun oynasam parmaklarım ağrıyor. Kısacası bu alışma süresi tamamen size bakıyor. Fakat elbette alışma süreciniz bitecek ve daha rahat olacaksınız.

• Cevabınız için teşekkür ederim. TPS oyunlarda herhangi bir sorunum yok. Yıllardır konsolda pek çok TPS oyun oynadım. Çevre kontrolü FPSye göre daha rahat geliyor. FPSye alışmam ise benim açımdan daha rahat olacak gibi. Bu kurlar ile bilgisayarımı yenileyemiyorum. Artık direkt konsoldan devam etmeyi düşünüyorum.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Hocam öyleyse siz daha rahat olursunuz. Benim verdiğim örnekler eline daha kol almamış olanlar. Şu kurlarda dediğiniz gibi konsol en mantıklısı.

• BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
  • BF1 yeni silahlar geliyor. (ww2 tabanlı)

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

BF1 yeni silahlar geliyor. (ww2 tabanlı)

acaba sadece bfv alanlara mı geliyo, dün önsipariş verdim yanında enlister diye birşey indirdi.

https://www.battlefield.com/tr-tr/news/article/all-you-need-to-know-pre-order-offers-editions-battlefield-5

• haziranın ilk haftasi güncelleme ile gelir.
    oyunun son güncellemeleri zaten
  • Bu silahlar geldi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bu silahlar geldi zaten.
    şunlar da var mı acaba, bayadır bf1i açmadığımdan tam olarak bilmiyorum

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Valla ben şu aşağıdaki Assault silahının görevlerini bitirmek üzereyim. Tabanca ile 25 kill kaldı. Bu değilmi işte yukarıdaki? Yoksa karıştırıyor muyum?

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 25 Mayıs 2018; 12:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Valla ben şu aşağıdaki Assault silahının görevlerini bitirmek üzereyim. Tabanca ile 25 kill kaldı. Bu değilmi işte yukarıdaki? Yoksa karıştırıyor muyum?

bende şimdi emin olamadım görünüşleri aynı gözüküyor. akşam bi bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 25 Mayıs 2018; 13:3:50 >
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.