Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadarlar 1 haftadir bf1 i oynuyorum anca su server tarayicisini cozebilmis degilim filtrelerde hic bir sey secili degil sadece acrupadaki serverlari goster diyorum hali hazirda 4 tane dplu server gosteriyor digerleri hep bos.ben boyle sacmalik gormedim. Hizli oyun seceneginden baglanmak istemiyorum oldum olasi o sekilde oyun oynamadim her zaman icin serveri kendim secip girdim bf2 doneminden beri ama bu ilk defa basima geliyor bu kadar az server olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Sunucu tarayıcı doğru düzgün çalışmıyor. Bu yüzden sürekli hızlı oyundan giriyorum. Hızlı oyundan girersen seninle aynı beceri düzeyinde olan oyuncuların olduğu bir sunucuya atıyor.

Hocam bunu duyduğum bur yandan iyi oldu kendi kendime delirip durmayacagim artik nerede hata yapıyorum diye uğraşıp duruyordum. Ancak bir yandanda kötü oldu gerçekten hic yakıştıramadım ea game'e böyle basit bir sey neden ve nasıl sorunlu olur ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psn ocak indirimlerinde hata yoksa in the name of the tsar (rus) dlc'si şuan ücretsiz premium pass olmayan ve dlc almayanlar dalsın

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0006-CUSA02387_00-XPACK02000000000

• Hesabında premium pass varsa ücretsiz gözükür sende. Bende de ücretsiz gözüküyor premium olduğu için.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    bende ümmet fayda görsün diye atladım satın alma falanda yaptım
  • Arkadaşlar r3 tuşunu iptal etmek istiyorum oyunun başından belli bu sorun var tam ateş edecem benim adam bıçak çıkartıyor öyle olunca direk öluyorum tabi

Elim illaki değiyor r3 tuşuna çözemedim gitti

• İyi niyetinin kurbanı oldun abi sıkıntı yok

• Bir oncekindede ben atlamıştım ücretsiz yamulun diye ama bize ücretsizmiş.

• burgazz B kullanıcısına yanıt
    İyi niyet işte ne yaparsın

• Kimse bilmiyor mu sorunun cevabını cook sinir bozucu bir durum ateş ederken bıçak çıkarması

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Analog arızalı olabilir hocam en azından böyle bir problem yaşamadım. Bıçak çıkarmayı ayarlardan değiştirebilirsiniz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: favorimps4

Analog arızalı olabilir hocam en azından böyle bir problem yaşamadım. Bıçak çıkarmayı ayarlardan değiştirebilirsiniz diye biliyorum.

Tamamdır ayarlara bakarım sadece bu oyunda sorun çıkıyor diğer oyunlarda problem yok

• Sadece tek bir tuşun islevini degistirebiliyormuyuz? Uçak kullanirken sağ butonu aşağı çektiğimde uçağında alçalmasını istiyorum.

Bu arada online oyuna yeni başlayacağım. Acemiyim baya. Sinir hastası olmayi göze alıp birlikte oynamak isteyen olursa ekleyebilir. Akşam 7-8'den sonra online'ım.

Alastair_Jr

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Sadece tek bir tuşun islevini degistirebiliyormuyuz? Uçak kullanirken sağ butonu aşağı çektiğimde uçağında alçalmasını istiyorum.

Bu arada online oyuna yeni başlayacağım. Acemiyim baya. Sinir hastası olmayi göze alıp birlikte oynamak isteyen olursa ekleyebilir. Akşam 7-8'den sonra online'ım.

Alastair_Jr

Evet degisiyordu bu ayarlardan biraz kurcalarsaniz bulabilirsiniz su an hatirlamiyorum ben cunku

• Şu oyunu bu kadar geç aldığım için o kadar pişmanım ki anlatamam, hala tereddütte olan arkadaşlar varsa hiç düşünmeden alsınlar. Ben böyle bir savaş oyunu oynamadım, uzun bir süre oynayacağımı düşünmüyorum. Bir çok kişi nasıl adam vuruyorsunuz falan demiş, zamanla alışıyorsunuz beyler. Eminim benim aim im bi çoğunuzdan kötüdür fakat şuan sniperla bile leblebi gibi adam indiriyorum .

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bulamamıştım hocam tekrar bakayım bi o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Kimse bilmiyor mu sorunun cevabını cook sinir bozucu bir durum ateş ederken bıçak çıkarması

BEndede çok oluyordu. Sensivity yi yani hassasiyeti arttırın, nişan aldığınız zamanki hassasiyet. Sağ analoğa istemsizce basılıyor ondan silaha yön verirken. Yada bıçak tuşuylayatma tuşu yer değilebiliyor. Yuvarlakla bıçak sağ ana logda yatmak oluyor. O zaman kesin çözülür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martiny Henry denen silahı çok merak ediyordum. Ama sniper ile hiç oynamayı beceremiyordum. Ta ki SMLE Karabina ile tanışana dek. 3-4 saatte 8 seviye oldu gözcü sınıfı. Bunun dışında destek sınıfında bulunan 20 mermilik Bar silahı çok iyi. Oyuna alışıp adam vurmaya başlayınca, daha fazla hayatta kalıp bayrak ele geçirdikçe ve takımın iyi oynadıkça oyun efsane oluyor. Fetih modu keyifli ve o atmsofer, 64 kişilik büyük haritalarda savaşmak muazzam. Tek sorun yanı başımızda bulunan sıhhiyeciler bazen kaldırmaya gelmiyor. Ben herkesi kaldırmaya çalışıyorum, destek sınıfı oynasam hep mermi atıyorum. Böyle oynayınca oyun zevkli ama bazıları anlayamıyor ve oyunun kalitesini düşürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bar aynen güzel silah. Şu takas kısmına efsane skin ini bekliyorum bir türlü gelmedi :D. Shhiyeci olayı dediğiniz gibi sıkıntı biraz. Geçen adamla benim aramda 0 metre var yanı hemen yanımda. Çatışma da yok. Kaldırmadı beni. Şu oynayan herkes sınıfının gereğini yapsa oyun dediğiniz gibi çok daha keyifli olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.