Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hikaye bölümünde Çanakkale cephesine gelince birakmistim.Oynamak istemedi canim. Oyunda olsa insanın içinde birşey birakiyor. Akşam multisini deneyeceğim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musbab kullanıcısına yanıt
    Hocam devrim surumunde tam oyunda bulunuyor oyunla beraber butun dlcler cikmis ve cikacak olan yani devrimi alirsaniz hem tam oyuna hemde premium passa sahip olursunuz ama sadece premium pass alirsaniz tam oyunuda ayriyetten almaniz gerekir. Premium pass tam oyun gerektirir o surumde tam oyun yok sadece premium eklentisi bulunuyor. Umarim anlatabilmisimdir biraz karisti sanirim 😅

Bu arada evet yeni cikan ve cikacak butun dlcler online icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___NeO -- 12 Aralık 2017; 13:28:23 >
  • Musbab kullanıcısına yanıt
    Hocam devrim in içinde premium pass var zaten. O nedenle şu zamanda kesinlikle devrim satın alın rahat edin. Evet yeni çıkan mapler online için. Zaten bu oyun online üzerine kurulu. Senaryo da güzel ama asıl amaç online.

• Beyler 24 mbps hipernetten 35 mbps ye geçtim ping konusunda iyileşme olurmu acaba ?

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    O zaman dediğiniz gibi devrim almak daha mantıklı.Zaten fiyattan da bellide yinede sormak istedim pek anlamıyorum bu işlerden.Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    dün global anlamda bi iyileşme söz konusuydu inanılmaz akıcı ve pingler düşüktü... tek sıkıntı bizim 77 den 50 lere düştü , yabancıların 50 lerden 30 lara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

dün global anlamda bi iyileşme söz konusuydu inanılmaz akıcı ve pingler düşüktü... tek sıkıntı bizim 77 den 50 lere düştü , yabancıların 50 lerden 30 lara

Peki benim 24 den 35 e çıkmasının bı faydası olurmu acaba düşermi pingim 😁

denemeden göremezsin ama iyileşmesi gerek , bide kablo ile bağla sorun olmaz zaten...
    Hocam bence bi faydası yok

Çünkü ben adsl 8 mb hızım var benim ping 50 kere düştü burdaki çoğu kişi fiber kullanıyordur kesin

Maalesef ki bu yüksek internet hızı olanların tek artısı

Canlı yayın yapabilirsiniz ve kız kardeşinize ve gelecek olan komşu çocuklarına

İnternete girmesin diye dua etmeyeceksiniz tek Artı bu

En büyük artısı tabi ki benden kat be kat önce oyun vs.. İndireceksiniz

Özet olarak ping e faydası yok
    Bölge ile alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 12 Aralık 2017; 14:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Hocam bence bi faydası yok

Çünkü ben adsl 8 mb hızım var benim ping 50 kere düştü burdaki çoğu kişi fiber kullanıyordur kesin

Maalesef ki bu yüksek internet hızı olanların tek artısı

Canlı yayın yapabilirsiniz ve kız kardeşinize ve gelecek olan komşu çocuklarına

İnternete girmesin diye dua etmeyeceksiniz tek Artı bu

En büyük artısı tabi ki benden kat be kat önce oyun vs.. İndireceksiniz

Özet olarak ping e faydası yok
    Bölge ile alakalı

Hocam zaten evden internete bağlanıyorlar diye ping oluyor . Onda iyileştirme yaparsa otomatik ping düşer sanırım

Ben tek yaşıyorum doğal olarak yetiyor bana

Seninki kadar hızım olsa 50 değilde 49 olur fazlası olmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Ben tek yaşıyorum doğal olarak yetiyor bana

Seninki kadar hızım olsa 50 değilde 49 olur fazlası olmaz diye düşünüyorum

Akşam bakicam bakalım ping hiç 80 in altına düşmüyordu hep 95 100 en iyi 80. Akşam alintilarim düzelme varsa

• Dün gece sabaha kadar oynama fırsatım oldu yeni DLC'yi. Sadece Gelibolu haritalarını ve sadece fetih ile operasyon modunu oynadım ve efsane olmuş. Hele o operasyondaki Türkçe seslendirme adamı gaza getiriyor. Oynamadıysanız açın operasyon oynayın en az 1 kere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Söylentilere göre seneye çıkacak oyun bad company 3 müş. İnşallah doğrudur. Şöyle günümüze dönsek hiç fena olmaz.

http://oyungezer.com.tr/haber/51782-sizan-bilgilere-gore-yeni-battlefield-oyunu-battlefield-bad-company-3

Super haber umarim eskiye donerler 👍

• http://www.guru3d.com/news-story/battlefield-bad-company-3-is-coming-in-2018.html

"YouTuber user AlmightyDaq is reporting that DICE’s 2018 Battlefield installment is actually Bad Company 3. The long-awaited sequel is rumored to be set in mid-to-post-Vietnam War, with some Cold War settings as well, though those connections may not be historically accurate."
  • Beyler sniper görevlerindeki patlayıcı imha et ne oluyor mayınları falanmı patlatıcaz slahla ?
  • oyuna bir süre girememiştim bugün girdim de ayarlar mı değişmiş bana mı öyle geliyor sensivity ayarlarım aynı ama yavaş gibi

• Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Ben de 3-5 gün oynamayım, oyuna girince noob gibi kalıyorum hiç oynayamıyorum. Ayarların değiştiğini sanmıyorum. Aynı şey destinyde de oluyor çünkü bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ben de 3-5 gün oynamayım, oyuna girince noob gibi kalıyorum hiç oynayamıyorum. Ayarların değiştiğini sanmıyorum. Aynı şey destinyde de oluyor çünkü bana.

İlber hocam sorun adam öldürme değil benim fov 80 di şimdi aynı 60 gibi geliyor birde kaydıktan sonra koşmuyor duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Söylentilere göre seneye çıkacak oyun bad company 3 müş. İnşallah doğrudur. Şöyle günümüze dönsek hiç fena olmaz.

http://oyungezer.com.tr/haber/51782-sizan-bilgilere-gore-yeni-battlefield-oyunu-battlefield-bad-company-3

bide eski fetih modu ticket sistemini geri getirirlerse tadından yenmez. bf1in fetih modunun ticket sistemi berbat, belli bi ticket farkı olduktan sonra maç döndürmek neredeyse imkansız, o yüzden amaçsız bi hale geliyo oyun. ayrıca umarım sniper sınıfını da eski haline çevirirler, auto-aim yüzünden dürbünsüz veya karabina sniper silahları çat diye adama kitleniyo, dolayısıyla sniper kullanmak çok kolay ve avantajlı hale geliyo. zaten sniper mermileri ışık hızında hareket ediyo, kaçma şansı da kalmıyo.

• 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.