Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Deneme amaçlı Avrupa bölgesindeki irlanda ve Hollanda serverlarina girdim. İrlanda serverlarinda 90-105 arası ping oluyor Hollanda serverlarinsa ise 65-75 arasi pingim. Haftasonları yoğunluktan dolayı biraz daha arttığı oluyor. Özel serverlar da tabi birşey elden gelmiyor ancak normal serverlara girme niyetindeyseniz server browser dan Hollanda lokasyonlu olanları seçin derim.

Oyunun ilk çıktığı zamanlarda da böyle söyleniyordu ama tüm Avrupa aynı yorumları olmuştu, değilmiş demek ki. :) Yalnız operasyonda bu durum sıkıntı haritaya rastgele attıği için. Bazen 100+ ile oynuyorum bazen 70+
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Valla dün 6 farklı server a girip test ettim bu durumu. Hollanda server i bulmakta sıkıntı. Browser dan aratinca 50 server da 1 tane anca buluyor conquest modunda. Operasyon modunda server seçme olmadığı için bir de oyuna girerken ki sinematikler uzun geldiğinden gir çık yapıp denk getirme olayı sıkıntı oluyor.

Server kiralayan kişilere acaba lokasyon seçme imkanı veriyorlar mı? İrlanda ya da Hollanda seçimi yaptırıyorlarsa Hollanda seçilmesinde fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rev klanındaki arkadaşlar oyunun ilk zamanları kiraladığında seçilemiyor, sadece kıta seçtiriyor Amerika Avrupa vs diye demişlerdi ama şimdi bilmiyorum, üzerinden zaman geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Rev klanındaki arkadaşlar oyunun ilk zamanları kiraladığında seçilemiyor, sadece kıta seçtiriyor Amerika Avrupa vs diye demişlerdi ama şimdi bilmiyorum, üzerinden zaman geçti.

Dedigin gibi Ilk server kiralama zamaninda secenek yoktu avrupa asya olarak sadece secim yapilabiliyordu suan geldimi bilmiyorum:/

Eski oyunlari ozledim sayin jr bicaktaki tek rakibim benim

Bf3 te seni gecicem diye 1200 kunye almistim

Bu arada sizlerin eski klanlariniza eski gruplara oyunculara hasret kaldik. Ne guzel maclar yapiyorduk.

Simdi mac yapilacak 1 klan bile yok.

• AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt
    BF3 zamanları güzeldi gerçekten. BF4'te hiç öyle bir ortam olmadı. Kendi aramızda bile 5-6 kişi oynadık en fazla.
  • Herkese merhaba,
    dört arkadaş bf1 aldık, beraber online nasıl oynarız?mümkünse aynı takımda.ya da var mı böyle ihtimal?
    Siz klanlasmaya biraz uzak kaldiniz:) yoksa isteseydiniz cokta saglam ekip toplardiniz ama ugrasmadiniz.

Aslinda burdan eskilerden 10 kisi toplayip esl ye katilmak muthis olurdu ama cogu kimse oyuna uzak kaldi artik yada sadece eglencesine giriyor belkide en iyisini yapiyorlar.

Artik bf2 mi gelir bc3 mu gelir bilemem ama eminim bu sefer daha guzel olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnArchyHuOz -- 9 Haziran 2017; 14:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stfud

Herkese merhaba,
    dört arkadaş bf1 aldık, beraber online nasıl oynarız?mümkünse aynı takımda.ya da var mı böyle ihtimal?

ps4ten grup menüsünden grup oluşturup birlikte oynayacağınız arkadaşları gruba davet ediniz. sonra oyunu açıp herhangi bir servera giriniz. bir kişi servera girdiğinde diğer oyunculara bildirim gelmesi lazım grup arkadaşın oyuna girdi katılmak istermisin diye ister o uyarıyı kabul ederek ister R2 tuşuna bastığınızda açılan menüden katıl diyerek aynı servera girebilirsiniz. normalde gruptaki arkadaşların 5 tanesini aynı mangaya atıyor, ama bu aralar oyun sorunlu saçmalayıp karşı takıma falan atmaya başladı ara sıra.
  • stfud S kullanıcısına yanıt
    PS4 menüsünden sesli parti kurun 4 kişi. Partiyi kuran kişi oyunda herhangi bir maça girsin. Kişi sayısı az olan bir harita olursa iyi olur. Ekrana yazı gelecek parti lideri bir oyuna girdi diye. O yazı gelince kumandanın touchpad tuşuna basılı tutun otomatik olarak yanına atacak sizi. Aynı mangada olursanız aynı partide olduğunuz için harita değişimlerinde oyun sizi ayırmaz.
    Çok teşekkürler :)

• Bütün Kodeksleri açtım.

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
    Bu weapon & gadget kısmında oyuna en son eklenen silahlar var mi? O silahlardan huot optical ı açtım baya da hoşuma gitti. Tek açamadığım silah dlc ile gelen silahın optical versiyonu kaldı. Onu da yapmak için 2 kere uğraştım, benet mercie optical ile tek round ta 15 kill diyor aliyorum ertesi round sıfırlıyor. Diğer görev de 15 mortar kill onu da yapmaya üşendim

O son madalya da ne zaman gelecek bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 9 Haziran 2017; 15:24:18 >
    Gelmeyecek o. Gelmiyor çünkü

Weapon & Gadget kısmı şöyle oluyor. Oyundaki tüm silahlar için normal kodeks kartı var. Bunları açmak için o silahla 10 adam öldürmek gerekiyor. Ama o silahın istediğin bir varyasyonuyla yapabiliyorsun. Optik, Fabrika vs ayırmamışlar genellemişler. Yani Huot için tek bir kodeks kartı var. Bir de Fransız DLC ile birlikte gelen Elit Kodeks kartları var. onlar da o silahla 500 adam öldürünce açılıyor. Yalnız bunu tüm silahlara getirmediler. Muhtemelen DLC'lere yayacaklar. Mesela Supportta Bennet Mercie ve Madsen MG'nin elit kodeksleri var, diğer silahların yok şu an.

Ha sen bana Huot Optik açtın mı diye soruyorsan daha açmadım. 150 kill civarında sanırım o. Diğer aşaması tamam. Sonra gelen Level 10 silahların varyasyonlarında Helriegel Defans ve Martini Henry Sniper'ı açtım.
    Hala seçilemiyor otomatik irlanda üzerinden veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

evet kullanabiliyosun. birisi premiumun aldındığı hesaptan oynuyo diğeri ana hesap yaparak oynuyo. tabi premiumun alınacağı bölge ile oyunun bölgesi uyumlu olmalı.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için hocam.. Başka bi mesajda da olduğunu görünce gereksiz yere meşgul etmemek için silmiştim sorumu.. Tekrar çok sağolun :)

• AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt
    Valla aktif kunye kovalarken rakibim yoktu rakibim ilk 20 deydim dunyada 😂 Tabi sonra biraktik herkes gecti gitti. Saka bir yana bf3 bf4 dende bf1 dende daha iyi oyundu belki cevremizin olmasindan kaynaklaniyordu bilemeyecegim ama oyunlar daha tatli geliyordu. Klan olayina girecek kimse kalmadi ya forumum gulu hakkan bile coluga cocuga karisiyor kim tasiyacak takimi 😂

• serkanseyko S kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş. Kodamanlar grubunda da sordum soruyu onlarda böyle cevap verdiler. Yalnız gün içerisinde serverların lokasyonlarında değişmeler oluyormuş. Bana da ilk başta garip geldi ama dün pingleri takip etmek için hollanda bayraklı server ararken kodamanlar ın serverının hollanda lokasyonlu olduğunu gördüm ve server boş olmasına rağmen girdim. Pingim 65-69 arası gitti geldi. Bugün o konudaki arkadaşlar serverda İrlanda bayrağı olduğunu söylüyorlar. Heralde bakim ya da başka sebeplerden dolayı arada böyle değişiklikler oluyor server lokasyonlarinda.

mermi işlememeyi bilmem ama aim sapıtması mevcut bende.karşılıklı ölme makul düzeylerde hatta 1 2 kez başıma geldi oda nizamiydi ölen adamdan spawn olma tam gaz buda videosu

https://youtu.be/hug6AtlKXRI

• kurusasan K kullanıcısına yanıt
    Bu karşılıklı ölmenin olayı nedir bilmiyorum ama bana her round en az 3 kere denk geliyor. 4-5 olduğu da oluyor. Aim sapitmasi dediğin olay bir kere başıma geldi. Karşımda adam varken nişan aldığım gibi imleç aşağı indi. Tekrar yaşamadım neyseki.

Ölen adamdan spawn olma olayı beni en çok deli eden şey bu oyunda. Haritanın ucunda yatan sniper vursa bu kadar koymaz insana. Bir de spawn olan oyuncuyla yüzyüzeyseniz , attığınız ilk birkaç mermi spawn koruması sebebiyle hit vermiyor direk ölüyorsunuz. Bu hatanın ben düzeleceğini sanmıyorum. Bugüne kadar bile updateler de bunu düzeltmeye yönelik bir haber yapmadılar. Salağa yatıyorlar açıkçası

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.