Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş gidip gerçek hesabınla gel biz yine burdayız çekinme çok rencide etmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

beyler sıfır alınan kutulu oyunların içinden dlc paketi vs . çıkmıyor dimi? oyunu spotçudan 2.el alacağım çünkü

Neden spotcu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    ee ucuz çünkü 2.el satıyorlar😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

benden iyi bir tane sniper gördüysen söyle. gördüm dersen su mubarek günlerde çarpılırsın alim allah o yuzden gormedim de sen en iyisi. kıyamam sana

vuracağı adama 30 saniyede nişan alan sonrada başkası hızlı davranıp vurunca 2 saat laf eden arkadaşımız değil mi bu

pabucumun sniperi.
  • quote:

ülke gündeminde bu mesajı alıntılarım ama abi
  • souris kullanıcısına yanıt
    beyefendi ortamı bos buldunuz at kosturuyorsunuz bana ps aldırtmayın bf aldırtmayın zından ederım savas alanını sıze. lutfen benı yormayın sımdı konuyu terk edın
  • quote:

beyefendi ortamı bos buldunuz at kosturuyorsunuz bana ps aldırtmayın bf aldırtmayın zından ederım savas alanını sıze. lutfen benı yormayın sımdı konuyu terk edın

alma alma sony yapamıyor bu işi git xbox al halo oyna, zaten bf1 de bozuk oyun dandik tırt. böyle iyi güzel alıştık sensizliğe kulaklarımız bayram ediyor.
  • souris kullanıcısına yanıt
    Ayip be suan yikildim

• quote:

kardeş gidip gerçek hesabınla gel biz yine burdayız çekinme çok rencide etmeyiz.

Bundan başka hesabım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

ülke gündeminde bu mesajı alıntılarım ama abi

Kullanılmış mal almak suç mu günah mı israf haramdır. Bak gittim 150 liraya kutulu aldım 2.el sıfırdan farksız. sıfırı en ucuz 175 liraydı 25 lira kardayım fena mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Caesar48

quote:

benden iyi bir tane sniper gördüysen söyle. gördüm dersen su mubarek günlerde çarpılırsın alim allah o yuzden gormedim de sen en iyisi. kıyamam sana

Nabıyon kılı mı bölüyon cüneyt arkın gibi ne kadar güzel oynayabilirsin

hahahahahhahaa 😂

• Caesar48 kullanıcısına yanıt
    Yav he he.

• quote:

Yav he he.

Hayali sniper seni

• Caesar48 kullanıcısına yanıt
    aynen kardes biz hayal aleminde yasiyoruz. Olurda gercek hesabinla gelecek cesaretin olursa ses et o zamana kadar kendine iyi bakman dilegiyle.

• quote:

aynen kardes biz hayal aleminde yasiyoruz. Olurda gercek hesabinla gelecek cesaretin olursa ses et o zamana kadar kendine iyi bakman dilegiyle.

Gerçek hesabım bu başka hesabım yok boşuna beklersin üzülme diye diyorum kendine iyi bak

• 2 saat önce 60-70 arası pingim vardı şuan 90-100 serverlardamı var bişi bendemi anlamadım ):

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

2 saat önce 60-70 arası pingim vardı şuan 90-100 serverlardamı var bişi bendemi anlamadım ):

Benim aynı ping ama akşam yoğunluk oluyor belki ondandır.

• Ping sorunu yaşayan varmı şimdi oyına girdim 100 den aşağı pingi olan yoktu genel sorunmu acaba

• Deneme amaçlı Avrupa bölgesindeki irlanda ve Hollanda serverlarina girdim. İrlanda serverlarinda 90-105 arası ping oluyor Hollanda serverlarinsa ise 65-75 arasi pingim. Haftasonları yoğunluktan dolayı biraz daha arttığı oluyor. Özel serverlar da tabi birşey elden gelmiyor ancak normal serverlara girme niyetindeyseniz server browser dan Hollanda lokasyonlu olanları seçin derim.

• Ya arkadaşlar Ps4 te Battlefield 1 oyununu oynayan aranızda çok sayıda arkadaşlarımız var bizim kendi server adresimiz var ama katılımcı bulmakta zorlanıyoruz defalarca burdan sizlerede yazdım serer adımız KURALSIZLAR{TURK] psn adresim yildirimer20 katılımlarınızı bekliyoruz sponsorluklarımız olacaktır youtube dan canlı yayınlarımız olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.