Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben ne zaman girsem server browser listesi hep boş görünüyor. Goldmuld railway, operation locker, shangai dışında hiç bir yer bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 kullanıcısına yanıt
    anlamadım dediğini

• cevaplar yeterli değil ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanaryalıyık

cevaplar yeterli değil ya

İkiside kapalı kutu bilinmez bir oyun değil ki. Youtube ta dünya dolu gameplayleri var. Zaten bir battlefield oyununun dinamikleri aşağı yukarı aynıdiır. Bf4 le Bf1 arasında tarihsel açıdan dönem farkı var. Bf4 günümüzün modern savaşlarını Bf1 de eskinin 1.dunya savaşının dolayısıyla eski tip silahlarin süngülerin vs savaşıdır. Burda birine sorsan modern savaş seviyorum der diğerine sorsan eski zaman savaşı çok daha güzel der. Dolayısıyla zaten net bir cevap alabilmen imkansız güzel kardeşim. Cevap sende başkasında arama bence. İyi oyunlar

• kanaryalıyık kullanıcısına yanıt
    ikiside güzel oyun. tabi bf1 in daha sonra çıkmış bir oyun olmasının avantajı var. yani daha güncel ve yenilikler gelecek bir oyun. eğer bir fps oyunu almaya karar verdiysen bu iki oyun alınabilecek en doğru oyunlar olur. senin burda göz önünde bulubdurman gereken maddi durumun. bf4 şuan daha ucuz. ben bf1 tavsiye ederim ve hatta mutlaka premium al. çünkü daha çıkacak 3 yeni harita ve silahlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 3 Haziran 2017; 11:44:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun bir aradan sonra selamlar arkadaşlar.

Finallerin bitmesiyle Çarşamba günü memlekete dönüyorum ve ailemle beraber uzun süredir hasret kaldığım konsoluma da kavuşmuş olacağım,bana eşlik edecek arkadaşlar da olursa iftardan sahura kadar beraber vakit geçireceğiz inşAllah..

Bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum:

Battlefield 1'in standart sürümüne sahibim ve Fransız eklentisi(They Shall not Pass)çıkalı bayağı oldu biliyorsunuz.Ben de kesinlikle satın alacağım bu paketi ama Premium Pass mı alsam sadece bunu mu ona karar veremedim.

Neden derseniz bu eklentiden sonra Rus eklentisini de satın alacağım mutlaka ama ondan sonraki 2 eklenti nedense biraz tırt olacakmış gibime geliyor.

44x2'den bu paketleri alırsam 88 lira yapıyor,premium pass 150 lira.Kalan 70 liraya değecek mi dersiniz o son 2 eklenti;yoksa onun yerin 1-2 oyun almak daha mı mantıklı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pobjeda -- 3 Haziran 2017; 14:53:40 >

• Pobjeda kullanıcısına yanıt
    3. DLC'de Gelibolu haritası olacak. Oyunu uzun vadeli oynayacaksan premium.
  • OYUNA ZEVK KATIYOR TUŞUNU BULAMIYORDUM.BURDAN ÖĞRENDİM İYİ OLDU :D
  • 'bağış için oyna' görevlerini nerede yapacağız arkadaşlar. Dıce'ın kendi ana sayfada önerdiği yerde de yaptım 10 canlandırmayı ama her hangi bir ibare çıkmadı görevi yaptığıma dair. Bilen var mı?
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    bencede ;)

• TSNP DLC'ye özel olan Frontlines / Cephe Hattı modu standart haritalara da gelecekmiş. PC CTE'de Amiens ve Argone için çıkmış.

• beyler sıfır alınan kutulu oyunların içinden dlc paketi vs . çıkmıyor dimi? oyunu spotçudan 2.el alacağım çünkü

• Beyler Rus DLCsi premiumlara ne zaman geliyor var mı haber?

• ataes61 kullanıcısına yanıt
    Temmuz da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Hayır çıkmıyor, alabilirsiniz

bos konusma gelse ne olacak senın gıbı yetenek fukarası yıne oynayamayacak.
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Boş yapma len. Senin olmayan yeteneklerini de biliyoruz.

• Pobjeda kullanıcısına yanıt
    Bence Premium almalısın... Gelibolu 3. DLC olacak.. Herkes onu oynarken, forumda ondan bahsederken illa ki o DLC 'yi de almak isteyeceksin :) Tek tek almaktansa al premium u kafan rahat eder..

benden iyi bir tane sniper gördüysen söyle. gördüm dersen su mubarek günlerde çarpılırsın alim allah o yuzden gormedim de sen en iyisi. kıyamam sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

benden iyi bir tane sniper gördüysen söyle. gördüm dersen su mubarek günlerde çarpılırsın alim allah o yuzden gormedim de sen en iyisi. kıyamam sana

Nabıyon kılı mı bölüyon cüneyt arkın gibi ne kadar güzel oynayabilirsin

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.