Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabune

Şimdi memnun olan arkadaşların şu videomu izlemelerini önemle rica ediyorum. Acaba bunun neresinden memnunlar gerçekten çok merak ediyorum. Amacım tartışma kavga gürültü değil. Sadece de okucam. Dediğim gibi amacım beğeninizin sebebini şu video üzerinden öğrenmek.

Videoyu özetliyeyim : önce ben başlıyorum sıkmaya;zaten rakip koşar vaziyette silah aşagıda ve kapıya geldiğinde ben ona çoktan sıkmaya başladığımda daha onun silahı bana bile dönük değil ve bende tüm mermilerimi ona isabet ettirdiğim halde bende ölüyorum.Ha buarada silahlarımızda aynı. Ee O zaman benim önceden sıkmaya başlamamın daha iyi yer tutup daha iyi reflex göstermemin bende ölceksem bana getirisi nedir bu sistemin?

Özellikle yavaşlattım ki net anlaşılsın. Ve daha bunun gibi bir sürü çekerim;bu sadece bir tanesi.

Buyrun video :

https://youtu.be/BDTVQRAUwPw

Ha burada netim 100 mbit fiber. Dmz ve kablolu bağlantı.

Zamanında bırakmışım desene

Çöpe attım parayı

Titanfall 2 oynuyorum iki üç akşamdır

Sıfır sinir sıfır küfür

• abuk sabuk ölümler oluyor karşılıklı dün akşam çok başıma geldi adam gibi yapmıyorlar birşeyide benim memnun olmamın sebebi ise sistemin gayet mantıklı olması hakkıyla düzekttikleri zaman 10 numara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Şimdi memnun olan arkadaşların şu videomu izlemelerini önemle rica ediyorum. Acaba bunun neresinden memnunlar gerçekten çok merak ediyorum. Amacım tartışma kavga gürültü değil. Sadece de okucam. Dediğim gibi amacım beğeninizin sebebini şu video üzerinden öğrenmek.

Videoyu özetliyeyim : önce ben başlıyorum sıkmaya;zaten rakip koşar vaziyette silah aşagıda ve kapıya geldiğinde ben ona çoktan sıkmaya başladığımda daha onun silahı bana bile dönük değil ve bende tüm mermilerimi ona isabet ettirdiğim halde bende ölüyorum.Ha buarada silahlarımızda aynı. Ee O zaman benim önceden sıkmaya başlamamın daha iyi yer tutup daha iyi reflex göstermemin bende ölceksem bana getirisi nedir bu sistemin?

Özellikle yavaşlattım ki net anlaşılsın. Ve daha bunun gibi bir sürü çekerim;bu sadece bir tanesi.

Buyrun video :

Çöpe attım parayı

Sıfır sinir sıfır küfür

Ali kemal sen degilmiydin 1 ay bile olmadi titanfalldan sıkıldim herseyi actim v.s diye simdide onumu ovuyosun madem bukadar seviyon alayim sana be ya bi arzum mutfak robotu oyna dur 🙃🙃🙃🙃

• quote:

Buyrun video :

dostum ben memnun olan kısmındayım ve kesinlikle benimde kavga gürültüyle işim olmaz
    bu arada bu konuyla alakalı detaylı video ve herkesin görmesi içinde iyi olmuş
    videonu 3-4 defa detaylı izledim olay karşılıklı ölmeden ziyade başka sıkıntılar var sorun biraz ordan kaynaklanıor videoyu detaylı incelersek ilk dört mermiyi sen mermi yemeden atmışsın bunun 3 mermisi isabet etmiş bir tanesi sıyırmış gibi görünüyorki bu düşük vuruş yani enerjiden daha düşük gidiyor kalıyor iki mermi önceliğin var bunlardan karşılıklı olarak bakarsak onun salladığı mermiler kaçı kafaya kaçı vücuda bunu tespit etmek çok zor bu videoda çok ayrıntılı iki taraf kamerası ve daha ağır çekim belki veya matematiksel bakmak gerekiyor burda karışılıklı ölmeyi adil buluyorum bu arada
    adil olmayan sıkıntı şuki bence en büyük problem bu ping 7 inci kursundan sonraki mermin sayılmıyor ama aslında sen 9 mermide bitiryorsun işi öldükten sonra 2 mermini saymıyor (öldükten sonra şarjöründen 51 iken 53 e yükseliyor mermin) çünkü karşılıklı ölme meydana geliyor hatta karşı taraf bilmiyorum ama kafaya isabet oranı daha yüksekte olabilir ama her mermiyi hissediyorsun burda sıkıntı sadece 7 mi 9mu mermi yani ping sorunu

Not : Bağlantın 1000 mbit olsun istersen ama ping yüksek olduğu sürece hiçbir avantaj sağlamaz tamamen serverin yakın ve altyapıyla alakalı bir durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbNil -- 5 Mayıs 2017; 10:0:32 >

• Dün güncellemeden sonra ilk kez oyuna girdim ve ilk defa bağlantı sorunu yaşadım bu oyunu ne hale çevirmişler yav bildiğin oynayamadım ve 10dk sonra kapattım yazık olmuş daha çıkacak olan 3 DLC daha vardı umarım düzeltirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoları kaydetmedim ama bendeki sıkıntı full can da karşı tarafın son mermiyi yerken ateş açması tek mermide alması bunlarda tamamen tarruz sınıflarında oluyor otomatico ve helrigel vs..şöyle düşünmek lazım karşı taraf 20 30 canla sizi gafil avlıyor öldürmek üzere sizde son gayretle hamle yapıyorsunuz ve karşılıklı ölüyorsunuz ben bundan memnunum.tahminim dice bu güncellemelerle oyuncuları ezberden ve alışkanlıklardan uzaklaştırmaya çalışıyor savaş tarzınızı değiştirmeye yada oyundan sıkılıp çekip gitmemizi istiyor gaz bombası bire düştü afadersiniz ama iyi bok yedin şimdi ne kullanıyor insanlar yangın bombası bizdemi mecbur seçelim yakalım bumudur istediğini yap dice beni etkilemez 150 pingle oyun oynayan biri olarak 3 5 ölürüz 3 katınıda vururuz 30 ping gördüm şaka gibi dicenin ofisindemi oynuyon skorda 2 11 oda başka hikaye

• AlbNil kullanıcısına yanıt
    Silahların yukarıya doğru teptiği bf oyunlarında ve özelliklede bu mesafede;sağ sol yapmadığım rakibin tam karşısında durduğum pozisyonda merminin kafadan başlayıp sonra tekrar aşağıya doğru vucuda inmesi gibi bir durum teknik olarak mümkün değil. Varsa bunla ilgili mümkün olabileceği yönünde bir videon izlemek isterim.

Heleki hipfire atılmadığı durumlarda ki videoda rakip nişan alıyor.

Ancak gövdeden başlayan isabet ;silahın yukarı tepmenin etkisiyle kafada sonlanabilir ki headshot la ölmediğim de videoya sağ üst köşeden yine çok net belli oluyor. Yani mermilerin kaçı kafaya geldi kaçı vucuda geldi gibi bir söylem yaşanan bu sorunun bahanesi olamaz.

• PRISE DE TAHURE

Şehir ve gece

Önümüzdeki yeni haritalardan biri

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIretiredII -- 5 Mayıs 2017; 11:46:39 >
  • rakip kafadan başlayıp aşağı inme olayı tetiğe ara vermesinden kaynaklı olabilir yani bende arada kesık ateş ediyorum
    ama bunu göz önüne almayalım dediğin gibi olsun sadece 2 mermi farkınız var bunlardan biri öldükten sonra gelse bile ölmen için yeterli
  • İnternet hızı hiç bu oyunlarda. Senin evine gelen kablo ne kadar sağlam olursa olsun çok bir önemi yok önemli olan servis sağlayıcının yurtdışı çıkışlarındaki hattın kalitesi 1 kablodan geçebilecek veri bellidir ttkom 2 kablodan geçecek veriyi yer yer 1 kabloya yıkınca ping denen illet azıyor ve serverlarda sıkıntı yaşatıyor. Ülkemizdeki tekel firma yüzünden her iss yurtdışı çıkışlarını kendi yapıyor ve bu yüzden çoğu firmalar serverlarını türkiyeye getirmeye çekiniyor çünkü 4 bilemedin daha fazla isslerin çıkışlarını tek bir servera bağlanmalı halbuki ortak yatırım ile tüm issler güçlü altyapı şartıyla tek bir çıkış vermesi gerekir ve buda serverların türkiyeye taşınmasına kolaylık sağlar. İyi forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 5 Mayıs 2017; 12:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

rakip kafadan başlayıp aşağı inme olayı tetiğe ara vermesinden kaynaklı olabilir yani bende arada kesık ateş ediyorum
    ama bunu göz önüne almayalım dediğin gibi olsun sadece 2 mermi farkınız var bunlardan biri öldükten sonra gelse bile ölmen için yeterli

Bu kısacık mesafede benim tetiğe ara vermeden isabetli atış yaparken rakibin tetiğe ara vererek birde üzerine benden sonra ateş etmeye başlayıp beni öldürebilmesi daha da vahim bir durum olmaz mı?

Mütavazilik yapamıcam ; bf3 bf4 ve bf1 le beraber yaklaşık 70 bin civarında kill olan biri olarak şunu çok net söyleyebilirim. Şuanda bf1 de özelliklede hızlı reflex i iyi oynayan Türkiyede ki oyuncular için videodaki gibi karşılıklı denk gelmelerde zulüm,çıldırma,delirme isyan dönemi başlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 5 Mayıs 2017; 13:17:29 >

• kabune kullanıcısına yanıt
    bu konu uzar gider maalesef hepimizin genel büyük bi problemi var hepimiz ping ten şikayetçiyiz ama bu yapılan güncellemedeki olay kimine iyi kimine kötü dersek benim şahsi fikrim daha gerçekçi diye düşünüyorum sadece DİCE yi suçlamamak lazım adamlar bizim internet altyapımıza göre oyunu değiştirmek için emek harcıyorlar en azından bişi yapmaya çalışıyorlar ama burda sen TTneti veya Superonlineı arıyorsun ping yüksek diye şikayet bırakıyorsun karşındaki dana (internete gir google açılıyorsa tamam problem yok) diyerek telefonu kapatıyor ping in ne olduğuna dair bi fikri bile yok umarım daha adil bir oyun olur her günceleme için ve elimizden bu keyfi almazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

videoları kaydetmedim ama bendeki sıkıntı full can da karşı tarafın son mermiyi yerken ateş açması tek mermide alması bunlarda tamamen tarruz sınıflarında oluyor otomatico ve helrigel vs..şöyle düşünmek lazım karşı taraf 20 30 canla sizi gafil avlıyor öldürmek üzere sizde son gayretle hamle yapıyorsunuz ve karşılıklı ölüyorsunuz ben bundan memnunum.tahminim dice bu güncellemelerle oyuncuları ezberden ve alışkanlıklardan uzaklaştırmaya çalışıyor savaş tarzınızı değiştirmeye yada oyundan sıkılıp çekip gitmemizi istiyor gaz bombası bire düştü afadersiniz ama iyi bok yedin şimdi ne kullanıyor insanlar yangın bombası bizdemi mecbur seçelim yakalım bumudur istediğini yap dice beni etkilemez 150 pingle oyun oynayan biri olarak 3 5 ölürüz 3 katınıda vururuz 30 ping gördüm şaka gibi dicenin ofisindemi oynuyon skorda 2 11 oda başka hikaye

Sende işine gelenden menmunsun be abi istiyosunki ben öldürim beni kimse vurmasın

• Caesar48 kullanıcısına yanıt
    burdaki yazıdan bu çıkıyorsa öyle olsun. zaten bizi vuran adamın azda olsa bir yeteneği varmış deriz ama az fazlası olmaz.....

• Beyler oyun içinde beraber oynamalık grubu olan var mı forumda öyle bi başlık göremedim.
    yaş 21.
  • Oyun güncellemeden sonra felaket oldu.Selbstadler var 10 mermide anca vuruyorum adamı.İçinden geçip kayboluyor sanki mermiler.Güncellemenin tek iyi yanı,skor ekranında herkesin pingi yazıyor o güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURRYUREK

quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Buyrun video :

Çöpe attım parayı

Sıfır sinir sıfır küfür

Ali kemal sen degilmiydin 1 ay bile olmadi titanfalldan sıkıldim herseyi actim v.s diye simdide onumu ovuyosun madem bukadar seviyon alayim sana be ya bi arzum mutfak robotu oyna dur 🙃🙃🙃🙃

Ee tabi yenii güncelleme den haberin olmayınca 😂😂😂

• Yeni gelicek harita baya güzel olacak gibi. Gece karanlığı ve onlarca sokak...

• Normal döngüye yeni harita gelicekmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Yeni gelicek harita baya güzel olacak gibi. Gece karanlığı ve onlarca sokak...

C noktasına dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 6 Mayıs 2017; 2:6:29 >

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.