Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kısa deneyimimden aktarabileceğim : Hit sorunu yaşamadım düzelmiş diyebilirim ama karşılıklı ölme devam ediyor. Bence zaten onu anca başka bir güncellemeyle çözebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra ciddi bir ping artışı var.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    karşılıklı ölmeyi onlar bilerek getirdi zaten. eskiden ilk ölen kişinin attığı mermiler kayboluyodu (hayalet mermiye dönüşüyodu) artık kaybolmuyor. hit detection düzelmişse bu gece oynarım artık o zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemeden sonra ping sorunu bende de olmaya başladı

• oyunun kısacası içine etmişler adama sniper ile 3 defa headshot atıyorum adam ölmüyor adama sıkıyorum bütün kurşunlar isabetli adamın sıkınca vücut bile oynuyor fakat can gitmiyor umarım düzeltirler

• For honor aldıktan sonra bu oyuna bir daha dönmedim . Gerek haritaların paralı olması nedeniyle gerek oyun içi silahların para ile açılması nedeniyle . Oyunu bıraktım . Güzel oyun ama ea games in asıl amacı tüccarlık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

karşılıklı ölmeyi onlar bilerek getirdi zaten. eskiden ilk ölen kişinin attığı mermiler kayboluyodu (hayalet mermiye dönüşüyodu) artık kaybolmuyor. hit detection düzelmişse bu gece oynarım artık o zaman

+1 de bende önceden çok rahat oynarken artık sürekli ping işareti çıkıyor sağ üst tarafta ekranda çok sinir bozucu bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryptoxnite

quote:

+1 de bende önceden çok rahat oynarken artık sürekli ping işareti çıkıyor sağ üst tarafta ekranda çok sinir bozucu bir durum.

ben bu gece 2-3 gün aradan sonra tekrar oynadım, hit detection sorunu tamamen düzelmiş gözüküyor. dediğin gibi yanda bağlantı ikonları çıkıyodur ama ben hiç farketmiyorum bile oyun içinde
  • Şu oyunda en sevdiğim şey muzzle velocity si yüksek silah kullanmak. aşırı keyif veriyor, hele peşpeşe dizilen adamları çok az mermiyle almak süper 😀

Automatico

Autoloading

C96(reload u seri olsa ikinci silah olarak hep kullanırım.)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kryptoxnite

quote:

ben bu gece 2-3 gün aradan sonra tekrar oynadım, hit detection sorunu tamamen düzelmiş gözüküyor. dediğin gibi yanda bağlantı ikonları çıkıyodur ama ben hiç farketmiyorum bile oyun içinde

skor tabelasından ping'e baktığımda bugün sabah yada öğlen hep 80 90 bazen 100 dü ancak gece girmedim şuan düzelmiştir umarım işaretler oynanışı etkilemese bile gözüme batıyor artık
  • Bende hep yüz ping hiç aşağısı yok, yıllardır alıştık böyle ping ile oynamaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bende hep yüz ping hiç aşağısı yok, yıllardır alıştık böyle ping ile oynamaya.

bende de 80-100 arası lokal serverlar gelse düzelecek de bi gelemedi bf1e
  • quote:

quote:

Bazen options a basıp 20-30 ping le oynayanlaın pinglerine hayran hayran bakıyorum resmen Ama sonra skorlarına bakıyorumda nerdeyse birçoğu o güzelim pingin hiç hakkını verememiş oluyor. Bana vercekler o pingi ekrandan matrix filmindeki gibi yeşil yeşil yazıları yukardan aşağıya indirmezsem ne olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

quote:

Bazen options a basıp 20-30 ping le oynayanlaın pinglerine hayran hayran bakıyorum resmen Ama sonra skorlarına bakıyorumda nerdeyse birçoğu o güzelim pingin hiç hakkını verememiş oluyor. Bana vercekler o pingi ekrandan matrix filmindeki gibi yeşil yeşil yazıları yukardan aşağıya indirmezsem ne olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

✌✌✌✌

• quote:

quote:

quote:

bide bu yeni ping sistemi düşük pinge avantaj sağlıyo ama adam hala vuramıyosa o oyunu başkasına devretsin

• bu videoda yeni ping sistemini anlatmış. ingilizcesi olmayana kendi çapımda tercüme edicek olursam;

eski sistem pingi yüksek olan oyuncuya avantaj sağlıyodu. bu eski sistem sayesinde pingi düşük olan oyuncu duvarın arkasına saklansada pingi yüksek olan oyuncuya göre henüz duvarın arkasına geçmemiş olarak gözüktüğünden dolayı yüksek pingli olan oyuncu rahatlıkla düşük pingliyi avlayabiliyodu, düşük pingli oyuncu da ben duvarın arkasından nasıl vuruldum diye yakınıyodu.

yeni sistemde ise düşük pingli oyuncuya avantaj verilmiş, bu birkaç gün önce yaşadığımız hit detection sorununun sebebi de buydu. yüksek pingli oyuncu düşmana ateş ediyo fakat düşük pingli oyuncu aslında orada değil çoktan kaçmış, bu sebepten yüksek pingli oyuncu aslında düşmana ateş ettiği halde düşmanın hasar almamasının sebebi aslında orada düşman değil boşluk var.

tabi bu yeni yöntem dünyada fazla sayıda oyuncunun internet altyapısının kötü olmasından ve bf1 lokal serverlarının kendi ülkelerinde olmamasından dolayı büyük sıkıntı yarattı. bu sebepten dice serverların hpr (yüksek ping kısıtlaması) eşiğini 100ms den 150ms ye yükseltti. şimdilik çoğu oyuncuda sıkıntı gözükmüyor fakat mayıs güncellemesi ile bu değer avrupa ve amerika serverlarında 130ms ye düşürülecekmiş diğer ülkelerde ise 200ms olarak ayarlanacakmış (https://twitter.com/BFBulletin/status/859458213988708353 ). bu durum bizim ülkemizdeki internet altyapısını düşününce sorun yaratabilir. lokal serverlar gelene kadar bize rahat yok anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 3 Mayıs 2017; 13:37:56 >
  • Herkese selam,
    PS4 kısımı BF1 konusu maşallah oldukça aktif, bizde ancak Xbox One da kendi aramızda oynamaya çalışıyoruz . Arada oynadığımız maçları kaydetmeye başladık.
    Ekip olarak yaklaşık 10 senedir beraber oynadığımızdan artık aramızdaki samimiyet üst boyuta taşındı, o yüzden videoda birbirimize karşı argo konuşmalar hassas olan izleyiciler tarafından kötü karşılanabilir. Bunun için şimdiden özür diliyoruz

Bu videonun çözünürlüğü maalesef 480p, Netcode problemi olduğu zaman twitch üzerinden medium da kaydettim, bundan sonrakiler 720p olarak gelecektir.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Lokal serverlar için bir açıklama veya açıklama var mı yoksa umut mu ediyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Lokal serverlar için bir açıklama veya açıklama var mı yoksa umut mu ediyoruz?

yani bu son durum her bölgeye lokal serverı neredeyse zorunlu hale getirdi çünkü yüksek ping cezalandırması var artık resmen. bf3 ve bf4e türkiye için geldiği gibi buna da illa ki lokal servet gelecektir, ama ne zaman gelir bilinmez.

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.