Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu geçen hafta diyordum oyun aylar sonra olması gerektiği gibi muhteşem oldu, çok zevkli diye arkadaşa tavsiyede bulunmuştum. DICE içine sı.mış oyunun son update ile. yukarıda yazılan sorunların hepsini yaşadım.
  • Amblemime türk bayrağı koydum vurulunca yabancılardan çok türkler t bag yapıyor.

Birde tank ve topçu kamyonunu alıp pusanların nasıl bi oyun anlayışı var çözemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu guncellemeden sonra 50 kere adami vurdum, o beni vurdu ve ikimizde öldük.

Ayrica benim seviyem 30 adam 90 ben benim gibilerle oynayamiyor muyum? Hep oluyorum sinirim bozuluyor

• yeni bi easter egg keşfetmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Bu guncellemeden sonra 50 kere adami vurdum, o beni vurdu ve ikimizde öldük.

Ayrica benim seviyem 30 adam 90 ben benim gibilerle oynayamiyor muyum? Hep oluyorum sinirim bozuluyor

Oldurme yada olme seviyeli alakali olan bisey degil ya karsi rakibin interteti iyidir yada ping i tr gore daha iyidir yada surekli fps oynayip kendini geliştirmiştir ✌✌✌

• bu arada yeni güncellemeyle baya içine etmişler. dün adama sebstlader ile 10 mermi sıkıyorum ama hit detection tepki bile vermiyo, diğer konuda da baya şikayet vardı bu olay hakkında. adamlar meğer son güncellemeyle baya bozmuşlar netcodeu

https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/67zgrj/everyone_else_been_having_serious_hit_detection/

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURRYUREK

quote:

Oldurme yada olme seviyeli alakali olan bisey degil ya karsi rakibin interteti iyidir yada ping i tr gore daha iyidir yada surekli fps oynayip kendini geliştirmiştir ✌✌✌

Yanlis anladiniz. Karsilikli oldurmekten bahsediyorum. Ayni anda olmek. Diger arkadaslar da bu sorundan muzdarip

• quote:

quote:

quote:

Yanlis anladiniz. Karsilikli oldurmekten bahsediyorum. Ayni anda olmek. Diger arkadaslar da bu sorundan muzdarip

Ne yazikki en son guncellemeden sonra yasanan bi durum sözkonusu dice zaten biseyi düzeltirken bi seyi bozmaya bayilan bi ekip sasirmamak gerek 😶

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yazikki en son guncellemeden sonra yasanan bi durum sözkonusu dice zaten biseyi düzeltirken bi seyi bozmaya bayilan bi ekip sasirmamak gerek 😶

bakalım önümüzdeki salı güncelleme gelicek denmiş bu netcode ile ilgili

• Bende yeni yükledim güncellemeyi, aylardır oynadığım oyunu bu yeni controller saçmalığından oynayamadım, sens ayarının içine etmişler, 60 sens ten 30 a kadar düştüm hala drift atıyor analog, düşmanı ortalayamadım lanet şey yüzünden kapattım oyunu çıktım.Birde küçük modların hz 60 olmuş acaba sorun hz mi kaynaklı anlamadım. 97 levele kadar oynadık, oyun sürem 12 günden fazla sürekli güvercin oynadım ama bu sorunu düzeltemedim.Halo 5 indiriyorum, bu şey düzelene kadar bf oynamayı düşünmüyorum.

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Yazdiginiz terimlerden guvercin disinda hic bir sey anlamadim. Sorsalar BF1 oynuyorum. Boyle bilgileri forumun 1. Sayfasindan bu yana okumadan nasil ogrenebilirim?

• Beyler bu gece haritası ve yeni rus dlc'si ne zaman çıkacak acaba, resmi olarak bir tarih var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bende yeni yükledim güncellemeyi, aylardır oynadığım oyunu bu yeni controller saçmalığından oynayamadım, sens ayarının içine etmişler, 60 sens ten 30 a kadar düştüm hala drift atıyor analog, düşmanı ortalayamadım lanet şey yüzünden kapattım oyunu çıktım.Birde küçük modların hz 60 olmuş acaba sorun hz mi kaynaklı anlamadım. 97 levele kadar oynadık, oyun sürem 12 günden fazla sürekli güvercin oynadım ama bu sorunu düzeltemedim.Halo 5 indiriyorum, bu şey düzelene kadar bf oynamayı düşünmüyorum.

İyi de yeni gelen çubuk hedef alma ivmelenmesindeki degeri değistirmezsen dönüşler ve sens vs eskisinden bir farkı olmuyor ki. Tamamen yanlış algılamışsın sen. Oyun şuanda o ayarı değiştirerek "istersen" bf4 teki gibi seri dönüşlere sahip olabilirsin ayarı getirdi. Bir bak istersen tekrar yanlışlıkla bahsettiğim değeri değistirmiş olabilirsin. Ama kesinlikle tavsiyem daha seri dönüşlerdir. Kime tavsiye ettim ve başardıysa pişman olan yok.

• Son güncelleme ile birlikte uzun süredir en çok sevdiğim oyun olan BF1'e ara verme kararı aldım. Resmen eziyet yahu. Umarım düzeltirler.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Şu ivmelenmeyi 0 ve analog stick merkez deadzone ayarını 13 e getirdim, düzeldi biraz.

Bu arada dürbün bulunduran silahları hit detection ını aşırı gelişmiş, selbstlader marksman zaten op ydi, şimdi dahada op olmuş. M1907 sl tarayıcındada gelişme var, autoloading extended yerine artık bunu kullanıyorum küçük haritalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 30 Nisan 2017; 14:31:19 >
  • Arkadaslar dun aksam oyunda bir sey fark ettim artik guncellemden kaynaklimi bilmiyorum bir kac defa oldu rakip oyuncuyu arkasindan ates ettigim halde sanki mermiler icinden geciyor bibsarjor basltiyorum olmedi cok ilginc sniperda da basima geldi mermiler sankibadamin icinden geciyor sizdede oldumu boyle arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Arkadaslar dun aksam oyunda bir sey fark ettim artik guncellemden kaynaklimi bilmiyorum bir kac defa oldu rakip oyuncuyu arkasindan ates ettigim halde sanki mermiler icinden geciyor bibsarjor basltiyorum olmedi cok ilginc sniperda da basima geldi mermiler sankibadamin icinden geciyor sizdede oldumu boyle arkadaslar.

Dostum son güncellemeden sonra böyle bi sorun peydah oldu. Bi sende değil problem. İnşallah en kısa zamanda çözerler.

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    Hocam adam öldürememe son güncelleme ile oldu bu olay yüzünden oyuna ara veren arkadaşlarım var Dice oyunu düzeltcem derken içine ediyor

• Oyunu yapan ekiple, güncellemeleri geliştiren ekip farklı olmalı. Yoksa başka izahati olamaz. Bu kadar güzel bir oyun çıkartıp güncellemelerle içine etmenin.

• Güncelleme ile sadece grafik güzelleşmiş gibi geldi

Diğer her şey kötüleşmiş

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.