DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FBDeViL Daha Az
1 Kayıtlı Üye
17.598
Cevap
192
Favori
444.288
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2391 Mesaj
      10 Nisan 2017 19:22:19

Madalyayı vermemek için ellerinden geleni yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      blawer_s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Pro / PSN ID : tnrvrd1903
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Nisan 2017 19:52:52
      quote:

Orijinalden alıntı: F_U_R_Y

quote:

Orijinalden alıntı: Naviqator

İki gündür saçma bir hatayla uğraşıyorum, oynarken silah kendi kendine sağ sola kayıyor, frame atlar gibi. Lag muhabbetine benziyor ama kestiremedim. Başka bu saçmalığa denk gelen var mı?

Eğer controller lag gibi bir olayı kast ediyorsanız aynısını yaşadım
      Oynarken sağ analog lag yapıyordu. bazen de sol. Sağa çevireyim diyordum, komple 360 derece dönüyordu. sola çevireyim diyordum, 3-4 saniye sonra dönüyordu vs. Kumanda bozuk sanıp yeni v2 kol almıştım. Meğerse sorun TV'deymiş. Motion yada ona benzer bir özellik var ondan kaynaklanıyormuş.

Hallettim demin, benim dns cortlamış 2017'den bir tane yazdım yağ gibi şimdi. Yalnız Motion olayını ilk defa duydum, aynı sorunu olan mesajları okuyup halleder umarım.

|
      |

• Er
      8 Mesaj
      10 Nisan 2017 20:26:47
      Arkadaşlar ben ps4 ve battlefield1 de yeniyim sizlere bir sorum olacaktı. Ben premium pass aldım ama bunu alınca sadece online oyunlar için mi yeni harita var bunu pek anlayamadım. Yani tek kişilik senaryoda yeni bölümler yok mu ?

• Yarbay
      2704 Mesaj
      10 Nisan 2017 21:33:56
      quote:

Orijinalden alıntı: nsy

Arkadaşlar ben ps4 ve battlefield1 de yeniyim sizlere bir sorum olacaktı. Ben premium pass aldım ama bunu alınca sadece online oyunlar için mi yeni harita var bunu pek anlayamadım. Yani tek kişilik senaryoda yeni bölümler yok mu ?

Premium sadece online için yeni harita ve yeni silahlar demek. Hikaye moduna herhangibir getirisi yok. Zaten ortada doğru düzgün bir hikaye modu da yok. Ki battlefield serisi hiçbir zaman hikaye moduyla ön olana çıkmış bir oyun olmadı. Hiç hikaye modu koymasalarda olur bence

• Yarbay
      2391 Mesaj
      10 Nisan 2017 22:30:42

Aynen sadece kan ve çabur hikayesini bitirdim onuda plus üyeliğim olmadığı için zorunluluktan yani.

|
      |
      kabune kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Pro / PSN ID : tnrvrd1903
    • Binbaşı
      1495 Mesaj
      11 Nisan 2017 00:11:25
      Diğer oyunlardan aşina olduğum şekilde sonunda ayarlayabildim kontrolleri,hassasiyet 40,vasıta hassassiyeti 20,nişan hassasiyeti 85,analog stick kör noktası 15,varsayılan taret hassassiyeti 85,hmg taret hassassiyeti 85,kale tareti hassassiyeti 85.
      |
      |

• Binbaşı
      1855 Mesaj
      11 Nisan 2017 02:04:44
      haziranda premium kullanıcılarına yeni harita geliyomuş, daha sonra herkese açılacakmış ama (giant's shadow haritası gibi)

bunlar da son cteki yeni haritadan görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 11 Nisan 2017; 2:5:44 >

PSN: KoRnTuNeS_88

• Yarbay
      2133 Mesaj
      11 Nisan 2017 02:42:42

Çok güzel gözüküyor Araçların olmadığı verdun gibi bir haritadır umarım.

|
      |
      alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1855 Mesaj
      11 Nisan 2017 03:18:23
      quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Çok güzel gözüküyor Araçların olmadığı verdun gibi bir haritadır umarım.

valla harita harika gözüküyo ama malesef araç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 11 Nisan 2017; 3:20:13 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      11 Nisan 2017 11:01:22
      bu oyunda ne iğrenç insanlar var yeni hesap da oynuyorum adamın teki dün inanmıcaksınız 4 satırlık küfür etti :) benim level 25 adamın leveli 93 bu arada görmeniz lazım adama her el nemesis çakıyorum &#128514;

• Teğmen
      186 Mesaj
      11 Nisan 2017 11:10:29
      Oyunu dün gece sinirli bir şekilde satın aldım sabah baktım indiriyordu hala

sizce nasıl bir oyun arkadaşlar?
      |
      |

Bruce Wayne
    • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 11 saat 27 dakika kadarı kaldı.
      11 Nisan 2017 11:31:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

bu oyunda ne iğrenç insanlar var yeni hesap da oynuyorum adamın teki dün inanmıcaksınız 4 satırlık küfür etti :) benim level 25 adamın leveli 93 bu arada görmeniz lazım adama her el nemesis çakıyorum &#128514;

Kufur edince ne geciyo eline belkide kendi hekim degildirde kufur ettikce cani doluyodur oyle tatmin oluyo arkadaş salla gec boyle insanları yada cok rahatsizsan ps4 ayarlar kısmından mesajlar - gizlilik - orda sadece arkadaş lar kismi var onu isaretle kimse mesaj atamaz kendi listendeki arkadaşlardan baska &#128522; kafan rahat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURRYUREK -- 11 Nisan 2017; 11:32:59 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      11 Nisan 2017 12:00:34
      Arkadaşlar aşırı hassas değil mi ya gösterge? Oyunu yeni aldım daha ama oynayamadım? Çok çok hassas geldi bana diğer tps tarzı oyunlara kıyasla? Siz naptınız alışabildiniz mi? Yada ayarı falan mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1495 Mesaj
      11 Nisan 2017 13:41:15

Levelin oynanışa bir etkisi yok zaten bu oyunda titanfall değil bu oyun. Bende 97 levelim 2000 round oynadım nerdeyse ama hala tek haneli leveli olan adamlar beni yerden kalmıyor 9-0 seri yapıyorlar üzerimde mesela. He ben leş gibi oynuyorum ondandır, diğer 97 leveller belki buna izin vermeyebilir, kendilerine yediremeyebilir, küfür edebilir.Bu oyunda her adam vurduktan sonra vurduğu adamın cesetine tecavüz eden var hatta o kadar ki bazıları illa bu hareketi yapacam diye yaparken vurulup ölüyorlar. Yani o adam için o hareketi her öldürdüğünde yapamamak ölmekten daha kötü. Ben direk maç sonu ekranında engelliyip şikayet ediyorum, bir daha aynı oyuna düşmüyoruz. Fifada ve bfde yüzlerce adam engelledim başka oyunlarda bu kadar leş bir kitle yok gtada bile yok.

|
      |
      Chesapeake Ripper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      11 Nisan 2017 14:04:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Levelin oynanışa bir etkisi yok zaten bu oyunda titanfall değil bu oyun. Bende 97 levelim 2000 round oynadım nerdeyse ama hala tek haneli leveli olan adamlar beni yerden kalmıyor 9-0 seri yapıyorlar üzerimde mesela. He ben leş gibi oynuyorum ondandır, diğer 97 leveller belki buna izin vermeyebilir, kendilerine yediremeyebilir, küfür edebilir.Bu oyunda her adam vurduktan sonra vurduğu adamın cesetine tecavüz eden var hatta o kadar ki bazıları illa bu hareketi yapacam diye yaparken vurulup ölüyorlar. Yani o adam için o hareketi her öldürdüğünde yapamamak ölmekten daha kötü. Ben direk maç sonu ekranında engelliyip şikayet ediyorum, bir daha aynı oyuna düşmüyoruz. Fifada ve bfde yüzlerce adam engelledim başka oyunlarda bu kadar leş bir kitle yok gtada bile yok.

93 level olmuş birşeyler öğrensin ben fps oyunlara ilk bf4 ile başladım ilkde leş gibi oynuyodum 90dan sonra çok fena çözmüştüm bide bu 90+ insanların çok zoruna gidiyor her el böyle olunca sonuçta küfür &#128522;

|
      |

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      11 Nisan 2017 18:21:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

vay strong yeni hesap çakmış :D hesabını verde akşam atalım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      11 Nisan 2017 19:18:08
      quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

Arkadaşlar aşırı hassas değil mi ya gösterge? Oyunu yeni aldım daha ama oynayamadım? Çok çok hassas geldi bana diğer tps tarzı oyunlara kıyasla? Siz naptınız alışabildiniz mi? Yada ayarı falan mı var?

|
      |

• Yarbay
      6092 Mesaj
      11 Nisan 2017 20:40:03
      quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

Bol bol tdm oyna elin alisana kadar sensi dusuk tut 20 yle basla zamanla zaten yavas geldigini anlayip yukselteceksin

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      11 Nisan 2017 21:04:04

Hocam çok fazla ayar var hangisini değiştirmem gerekiyor başlığı nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      HasMachate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1764 Mesaj
      12 Nisan 2017 00:46:56
      Kodamanlar iyiymiş yahu, ilk kez denk geldim :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

TV: Panasonic P42ST33E NeoPlazma - PJ: Epson EH-TW5200 - PVR: Vu+ Duo Linux HDTV Receiver Twin PVR - Media Player: Zidoo X9S - AVR: Marantz SR5005 - Stereo Amp: Marantz PM-50 - Remote: Logitech Harmony 650 - Network Streamer + Dac : Raspberry Pi3 + PiFi Dac V2 - Heco Metas 701 XT - Heco Victa 101 - Heco Victa 201 - Definitive Technology ProSub 200TL - Playstation 4 Slim 500GB - Mobile phone: Oneplus 3

PSN: nejatto

Reklamlar
modasor
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.