Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunda ne iğrenç insanlar var yeni hesap da oynuyorum adamın teki dün inanmıcaksınız 4 satırlık küfür etti :) benim level 25 adamın leveli 93 bu arada görmeniz lazım adama her el nemesis çakıyorum 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu dün gece sinirli bir şekilde satın aldım sabah baktım indiriyordu hala

sizce nasıl bir oyun arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

bu oyunda ne iğrenç insanlar var yeni hesap da oynuyorum adamın teki dün inanmıcaksınız 4 satırlık küfür etti :) benim level 25 adamın leveli 93 bu arada görmeniz lazım adama her el nemesis çakıyorum 😂

Kufur edince ne geciyo eline belkide kendi hekim degildirde kufur ettikce cani doluyodur oyle tatmin oluyo arkadaş salla gec boyle insanları yada cok rahatsizsan ps4 ayarlar kısmından mesajlar - gizlilik - orda sadece arkadaş lar kismi var onu isaretle kimse mesaj atamaz kendi listendeki arkadaşlardan baska 😊 kafan rahat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 11 Nisan 2017; 11:32:59 >
  • Arkadaşlar aşırı hassas değil mi ya gösterge? Oyunu yeni aldım daha ama oynayamadım? Çok çok hassas geldi bana diğer tps tarzı oyunlara kıyasla? Siz naptınız alışabildiniz mi? Yada ayarı falan mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Levelin oynanışa bir etkisi yok zaten bu oyunda titanfall değil bu oyun. Bende 97 levelim 2000 round oynadım nerdeyse ama hala tek haneli leveli olan adamlar beni yerden kalmıyor 9-0 seri yapıyorlar üzerimde mesela. He ben leş gibi oynuyorum ondandır, diğer 97 leveller belki buna izin vermeyebilir, kendilerine yediremeyebilir, küfür edebilir.Bu oyunda her adam vurduktan sonra vurduğu adamın cesetine tecavüz eden var hatta o kadar ki bazıları illa bu hareketi yapacam diye yaparken vurulup ölüyorlar. Yani o adam için o hareketi her öldürdüğünde yapamamak ölmekten daha kötü. Ben direk maç sonu ekranında engelliyip şikayet ediyorum, bir daha aynı oyuna düşmüyoruz. Fifada ve bfde yüzlerce adam engelledim başka oyunlarda bu kadar leş bir kitle yok gtada bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Levelin oynanışa bir etkisi yok zaten bu oyunda titanfall değil bu oyun. Bende 97 levelim 2000 round oynadım nerdeyse ama hala tek haneli leveli olan adamlar beni yerden kalmıyor 9-0 seri yapıyorlar üzerimde mesela. He ben leş gibi oynuyorum ondandır, diğer 97 leveller belki buna izin vermeyebilir, kendilerine yediremeyebilir, küfür edebilir.Bu oyunda her adam vurduktan sonra vurduğu adamın cesetine tecavüz eden var hatta o kadar ki bazıları illa bu hareketi yapacam diye yaparken vurulup ölüyorlar. Yani o adam için o hareketi her öldürdüğünde yapamamak ölmekten daha kötü. Ben direk maç sonu ekranında engelliyip şikayet ediyorum, bir daha aynı oyuna düşmüyoruz. Fifada ve bfde yüzlerce adam engelledim başka oyunlarda bu kadar leş bir kitle yok gtada bile yok.

93 level olmuş birşeyler öğrensin ben fps oyunlara ilk bf4 ile başladım ilkde leş gibi oynuyodum 90dan sonra çok fena çözmüştüm bide bu 90+ insanların çok zoruna gidiyor her el böyle olunca sonuçta küfür 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

bu oyunda ne iğrenç insanlar var yeni hesap da oynuyorum adamın teki dün inanmıcaksınız 4 satırlık küfür etti :) benim level 25 adamın leveli 93 bu arada görmeniz lazım adama her el nemesis çakıyorum 😂

vay strong yeni hesap çakmış :D hesabını verde akşam atalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

Arkadaşlar aşırı hassas değil mi ya gösterge? Oyunu yeni aldım daha ama oynayamadım? Çok çok hassas geldi bana diğer tps tarzı oyunlara kıyasla? Siz naptınız alışabildiniz mi? Yada ayarı falan mı var?

• quote:

Arkadaşlar aşırı hassas değil mi ya gösterge? Oyunu yeni aldım daha ama oynayamadım? Çok çok hassas geldi bana diğer tps tarzı oyunlara kıyasla? Siz naptınız alışabildiniz mi? Yada ayarı falan mı var?

Bol bol tdm oyna elin alisana kadar sensi dusuk tut 20 yle basla zamanla zaten yavas geldigini anlayip yukselteceksin

• Hocam çok fazla ayar var hangisini değiştirmem gerekiyor başlığı nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodamanlar iyiymiş yahu, ilk kez denk geldim :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Kodamanlar iyiymiş yahu, ilk kez denk geldim :))

Gel gel ne olursan ol yine gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engnavci -- 12 Nisan 2017; 2:15:43 >
  • bu haziranda yeni gelecek nivelle nights haritası sadece premiuma mı gelecek acaba? youtuberlar öyle söylüyo hep, ayrıca tek bir resmi açıklama da yok. dün bfbulletin de bir süre sonra herkese geleceği yazılmıştı ama bugün silinmiş o tweet. eğer böyle bi durum varsa cidden kötü olur, iyice ayrım yapmaya gidiyo demek dice
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Premium Pass olayını çıkarınca ayrımın kralını yaptılar daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Premium Pass olayını çıkarınca ayrımın kralını yaptılar daha ne olsun.

bu gidiş hiç iyi değil, gelecek harita gayet güzel ama standart döngüye giremeyeceğinden 1-2 aya yine boş kalacak, anca tek haritalı serverlar dolacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 12 Nisan 2017; 2:57:40 >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Yeni haritalarda sıktı artık eski haritalara döndüm bende.

• quote:

Hocam çok fazla ayar var hangisini değiştirmem gerekiyor başlığı nedir

aslında çok karışık gibi görünüyor ama çok basit aşağıdaki linkte detaylı anlatıyor ama PC için ps4 içinde hemen hemen aynı ayarlar kendine göre ayar bulman lazım sana sadece hassaslık ayarlarına göz önüne al çözersin

https://www.youtube.com/watch?v=SemSMvt9WzA&t=1506s

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Yeni harita Premium üyelerine özel. DICE oyuncuları tek havuzda toplamak yerine sürekli ayırıyor. Çok değil 1-2 ay sonra DLC haritalarında kimse kalmayacak. Haritaları ücretsiz yapsa, silah, araç, kaplama, battlepack vs. gibi nesneleri satsa hem daha çok para kazanırlar hem oyunun içeriği zenginleşir hem de oyuncu sayısı sürekli artar.

Bence öyle daha kötü olur.

O zaman parayı basan iyi silahla,araçla oyunda düdüğü çalar.

Bu tamamen battlefield ruhuna aykırı ve öyle olduğunda point blank,ava gibi oyunlara benzemeye başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Yeni harita Premium üyelerine özel. DICE oyuncuları tek havuzda toplamak yerine sürekli ayırıyor. Çok değil 1-2 ay sonra DLC haritalarında kimse kalmayacak. Haritaları ücretsiz yapsa, silah, araç, kaplama, battlepack vs. gibi nesneleri satsa hem daha çok para kazanırlar hem oyunun içeriği zenginleşir hem de oyuncu sayısı sürekli artar.

tamamen aynı şeyi düşünüyorum. hatta youtubeda, redditde ve resmi forumda da oyuncular aynı şeyi söylüyo ama dice şu inadından bi vazgeçmiyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu da benden arkadaşlar :D
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.