Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Charle magne nişanında 5 hedefi silahlandır ne demek bilen var mı?
  • Kutulu da alsan Psn'den de alsan ayni boyutu kapliyo anlamadim ben demek istediginizi. 60Gb kusurdu sanirim kapladigi alan
  • beyler psde oyuna giremiyorum serverlar mi kapali ?
  • 75gb yakin
  • o zaman kutulu almanın ne mantığı var hocam oynamak için cd takılı olması gerekiyor sürekli birde psn den alınca en azından öyle bişey yok.
  • Kutulunun tek avantaji indirme suresi beklemiyosun onun haricinde zaten Cd'siz almak daha kefiyli yattigin yerden oyun degisiyosun. Cd'li de Cd'siz de playstationa yukleniyo oyun boyutuyla
  • Oyun devam ederken skorları göremiyor muyuz illa en sona kadar beklememiz mi gerekiyor skor tablosunu görebilmek için Henüz yeniyim eklerseniz oynarız ;)

Psn:ens90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niqht -- 11 Ocak 2017; 1:45:22 >
  • niqht kullanıcısına yanıt
    Options a basıp skor toblosu var ordan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Options a basıp skor toblosu var ordan bakabilirsin.

• Cd li almak biraz zevk meselesi mesela ben koleksiyon için alıyorum hemde nakit para gibi düşünüyorum. Ayrıca bu akk illeti olduktan sonra dijital oyun zulüm gibi bir şey.
  • yaw bu oyunu anaolog ile ps4 de nasıl oynuyorsunuz anlam veremıyorum pcde oynuyorum yanı klavye mouse rahatlıgı baska sırf bu yuzden ps4 almıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: niqht

Oyun devam ederken skorları göremiyor muyuz illa en sona kadar beklememiz mi gerekiyor skor tablosunu görebilmek için Henüz yeniyim eklerseniz oynarız ;)

Optionsa basılı tutarsan direk ekrana gelir.

Basıp menüden seçmek daha zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

yaw bu oyunu anaolog ile ps4 de nasıl oynuyorsunuz anlam veremıyorum pcde oynuyorum yanı klavye mouse rahatlıgı baska sırf bu yuzden ps4 almıyorum ben

Ps4 için mouse+klavye var hocam
  • quote:

yaw bu oyunu anaolog ile ps4 de nasıl oynuyorsunuz anlam veremıyorum pcde oynuyorum yanı klavye mouse rahatlıgı baska sırf bu yuzden ps4 almıyorum ben

bende tam tersini düşünüyorum, klavye mouse ile oyun oynamak berbat bana göre. klavye ve mouse ile becerebildiğim iki oyun var sadece, onlarda cs 1.6 ve half-life. bf3ü 1-2 ay pcde oynamak zorunda kalmıştım, etmediğim küfür kalmıyodu hileciler desen ayrı bi dert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 11 Ocak 2017; 4:27:8 >
  • klavye + mouse isteyenler ps4'e gelmesin lütfen... Bozmayın ortamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

Charle magne nişanında 5 hedefi silahlandır ne demek bilen var mı?

Rush modunda (Türkçe nasıl çevirdiler bilmiyorum) atak tarafındayken 5 kez bomba kuracaksın. Patlayıp patlamaması önemli değil.
  • quote:

Tamamen alışkanlık meselesi bende klavye mouse oynamayı sevmiyorum mesela. Yattigim yerden mis gibi dualshock ile oynamak varken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: niqht

Oyun devam ederken skorları göremiyor muyuz illa en sona kadar beklememiz mi gerekiyor skor tablosunu görebilmek için Henüz yeniyim eklerseniz oynarız ;)

Optionsa basılı tutarsan direk ekrana gelir.

Basıp menüden seçmek daha zor

Çok PRATİKsiniz hocam
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • Sony nin resmi olarak klavye mouse satışından sonra artık bence bu konuda kafaya takacak bir durum kalmadı. Ya sen k&m la mı oynuyorsun diye sormanın suçlamanın veya oynayanları eleştirmenin hiç bir önemi yok zira satın aldığınımız konsolun üretici satıyor artık daha ötesi mi var ?

Şuan oynadığımız fps lerde ne kadar yaygın bilmiyorum ama ileride çıkacak ps5 le beraber bundle olarak k&m setinide satacağını tahmın ediyorum sony nin.

Dolayısıyla durumu artık şöyle değerlendirmek zorundayız bence;

Tamamen uyum süreci sona ermiş alışılmış bir Ds4 le bu k&m lılara karşı ne kadar başarılı olabiliyorum?

Kendi adıma şuanda hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Ama dediğim gibi public maçlarda k&m lılar ne kadar yaygın bilmiyorum. Ha ilerde başa çıkamıyorsak yapcak birşey yok;bende geçerim k&m ye.

Önceden çok kızardım konsolda k&m kullananlara ama resmi k&m satışıyla beraber artık tepki göstermenin de bir anlamı kalmadı malesef.
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.