Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Arkadaşlar Gözcü cesaret nişanında, tek hareketli tüfeklerle düşman öldür görevinde bu silah hangisi oluyor ya da hangileri?

Bolt-Action denilen, bir kez ateş ettikten sonra sürgüyle tekrar mermi sürdüğümüz tüfekler.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • Arkadaşlar benim online oynama şansım pek yok.o yüzden size sorum single playerde bf1 mi yoksa bf4mü?bende ps4 pro var ve yeni aldım.amacım beni grafik olarak tatmin etmesi ve savaş ortamını vermesi.açıkçası bf4 videolarında gemi sahnelerini izlemiştim bende bir denizci olarak hoşuma gitmişti ama bf4ü be bf1i hiç oynamadım.en son cod modern warfarede kalmistim sanirim.dedigim gibi sadece single player icin bf4mü bf1mi?o savas atmosferini grafiklerle beraber yasamak istiyorum.hikaye benim icin cok cok onemli degil.görsellik ve vuruş hissi önceliğim.simdiden tsk ederim
  • Single için alıyorsan hiç almayın daha iyi hocam. Cod IWf öneririm size. Çünkü Bf1 ve bf4 multi için tercih edilen oyunlar. Haa illaki alacağım diyorsanız bf1 alın o zaman.
  • tr-kerem T kullanıcısına yanıt
    Müthiş video olmuş gerçekten, ellerinize sağlık. Battlefield diyince akla gelen 2-3 kişiden birisiniz forumda her zaman konuyu aktif tutan. 73 günüm daha var, yurtdışında dil eğitimindeyim ama izledikçe ağzımın suyu akıyor betayı oynayıp geldim buraya ve eylülden beri ps oynamadım. Acısını çıkartıcam mart sonu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    eyw

Mart sonu benim çocuk geliyor, bunlar son zamanlarım.. Emeklilik vakti geldi
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hocam cod da titanfall da konsept olarak birbirine bebzer oyunlar. Aslında bf de domination oynarsanız belki bu kadar zorlanmazdınız. Ancak bu meretin zevki de conquest gibi operasyon gibi modları oynayinca çıkıyor. Gerçek deneyimi bu modlar da yaşıyorsunuz.

Bende dahil konudaki pek çok kişi bir zamanlar cod oynayıp zamanla bf ye geçmiştir. Pek çoğumuzda bu sıkıntıları çektik. Ps3 te bf4 u 12 kişilik takımlarla oynarken ps4 e geçtiğimde 32 kişilik takimlarla oynadığım dönemde dahi gerçekten bu kadar kötü mü oynuyorum dediğim zamanlar oldu. Oyuna tam olarak hakim olmak istiyorsanız conquest ve operasyon modundan vazgecmeyin. Aldığınız zevki arttırmak istiyorsanız mümkün olduğunca yanınızda arkadaşlarınızla oynayın.

Ek olarak şunu söyleyeyim bf ye başladığım dan beri hep ağırlıklı conquest oynadım. Ancak bu oyunda adamlar operasyon modunu öyle bir yapmışlar ki , conquest modu bile gölgede kalmış. Umarım dlc ler ile gelen maplere özel operasyon modu senaryoları yapılır.
  • Biraz önce oynama fırsatı buldum, gerçekten muhteşem

Kaçırmayın, bir an önce alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Hocam cod da titanfall da konsept olarak birbirine bebzer oyunlar. Aslında bf de domination oynarsanız belki bu kadar zorlanmazdınız. Ancak bu meretin zevki de conquest gibi operasyon gibi modları oynayinca çıkıyor. Gerçek deneyimi bu modlar da yaşıyorsunuz.

Bende dahil konudaki pek çok kişi bir zamanlar cod oynayıp zamanla bf ye geçmiştir. Pek çoğumuzda bu sıkıntıları çektik. Ps3 te bf4 u 12 kişilik takımlarla oynarken ps4 e geçtiğimde 32 kişilik takimlarla oynadığım dönemde dahi gerçekten bu kadar kötü mü oynuyorum dediğim zamanlar oldu. Oyuna tam olarak hakim olmak istiyorsanız conquest ve operasyon modundan vazgecmeyin. Aldığınız zevki arttırmak istiyorsanız mümkün olduğunca yanınızda arkadaşlarınızla oynayın.

Ek olarak şunu söyleyeyim bf ye başladığım dan beri hep ağırlıklı conquest oynadım. Ancak bu oyunda adamlar operasyon modunu öyle bir yapmışlar ki , conquest modu bile gölgede kalmış. Umarım dlc ler ile gelen maplere özel operasyon modu senaryoları yapılır.

Operasyonlarda iyi takıma düşmeyince tam işkence oluyor ama ya. Dün bi maça girdim, FAO kalesinde atak tarafıydık. Taş gibi bir takım vardı karşıda, son yerde duvardan içeri sokmadı namussuzlar. 97 level bi oyuncu vardı karşıda herif 99 kill yaptı, bir adam daha vuramadım diye üzülmüştür. :P
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Abi o olay conquest te de oluyor ya. Yine sen iyi son base ye kadar gitmişsin. Ilk hücum bölgesinde ya da 2. de kalan takimlara düştüğüm oluyor. Bakıyorum olacak gibi değil uçağa biniyorum
  • Fps oyunlardan nefret eden biriydim. Battlefield, Cod serilerinide fiyatı düştüğünde sadece hikaye için alırdım. Multiplayer 1 ay öncesine kadar hiç oynamadım.Menülerin ingilizce olmasıda büyük etkendi tabi. Bf1 türkçe çıkınca multiplayer denemeye karar verdim.Önceki oyunların multiplayeri nasıldır bilmiyorum ama günün yorgunluğunu bu oyunla atıyorum resmen Haritada kafayı kaldırıp uçakların kapışmasını izlediğim zaman oldu iyimi Hafta sonları oyuna vakit ayıran ben akşamları yemekten sonra hadi iki el fetih atayım der hale geldim.
    Birde ds4 ile oynamanın zorluğundan bende şikayet ederdim. Ama devamlı oynadıkça bilinç altınız kontrollere alışıyor.İlk başladığımda bırakın ateş ateş etmeyi yönlendirmeyi bile zor yapıyordum ama ölmekten bıkmazsanız belli bir süre sonra koşan adamı bile öldürene kadar taramayı becerebiliyorsunuz.
    Forum içindeki yorumlardanda çok fayda sağladım.Bu yüzden üşenmeden oynanış hakkında yorum yazan her arkadaşa teşekkür ederim.
  • Oynarken oyundan atti sunucuya baglanmiyor nette aktif gorunuyor sorun yasayan varmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Oynarken oyundan atti sunucuya baglanmiyor nette aktif gorunuyor sorun yasayan varmi acaba?

Bf4 oynamak icin girmistim, bende de online ozellikler yok diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Locker tarzı bir harita gelsede kapı önünde bombalar havada uçuşsa
  • Benim hiç bir suçum yok kafasını araya sokmasaydı ölmezdi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achromatic -- 10 Ocak 2017; 17:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Oynarken oyundan atti sunucuya baglanmiyor nette aktif gorunuyor sorun yasayan varmi acaba?

Bf4 oynamak icin girmistim, bende de online ozellikler yok diyor.

Ilginc bir sekilde oynayan bir arkadasa katil dedim oyle girdi yoksa olmuyordu
  • quote:

saat 15ten beri oynuyodum şimdi kapattım, bi sorun yaşamadım ben. ama server değiştirmedim hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 10 Ocak 2017; 17:36:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Locker tarzı bir harita gelsede kapı önünde bombalar havada uçuşsa

valla en sevmediğim harita tipi bf4te ne zaman sıra bu haritaya denk gelse serverdan ayrılmak zorunda kalıyodum.
  • Herkese merhaba, yeni başlamış sayılırım 25 lv oldum şimdilik tek başıma oynuyorum. Beraber oynamak isteyen olursa ekleyin. Yaş 30

Psn: nejatto

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyunu psn den alan birisi tam olarka kaç gb yer kaplıyor bi söyleyebilirmi yer kaplamasın uzun süre satılmaz yer kaplamasın hdd de diye aldık hala çok fazla yer kullanıyor zaten kutulu alcaz diye indirimleride kaçırdık zarar ettik.
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.