Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

tank karşısında hayatta kalma klavuzu

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Bende de tek süvari kaldı. Gerçi her sınıfı 10 yapmak gibi bir niyetim yok ama aklıma geldikçe biniyorum ata

At üstünde gitmeyi sevmiyorum ama direk açık hedef oluyorsun. Süvari hem sağlık hem mermi atabildigi için yaya olarak takılıyorum genelde.
  • tr-kerem T kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel olmuş. 40 dakika olsa oturur izlerdim
    Ds4le mi nişan almalar.video ve muzik secimi cok hoş olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 9 Ocak 2017; 19:55:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bende de tek süvari kaldı. Gerçi her sınıfı 10 yapmak gibi bir niyetim yok ama aklıma geldikçe biniyorum ata

At üstünde gitmeyi sevmiyorum ama direk açık hedef oluyorsun. Süvari hem sağlık hem mermi atabildigi için yaya olarak takılıyorum genelde.

aynen bende bazı haritalarda direkt yaya takılıyorum artık destekten sonra en çok bu zorlayacak gibi beni. aslında mermi çantası yerine gözcü fişeği olaymış biraz daha rahat oynardım da, böyle zor geliyo biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 9 Ocak 2017; 20:16:52 >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    çok güldüm tankı görüp beni öldürme diye baş hareketi yapan fenaydı. :D
  • Taaruzcu adam tanktan korkmaz tank kovalar.Taaruz oynadığım için tank arardım ben bulayımda yok edeyim diye

Hocam şaka bi yana çok tebrim ederim :) Muazzam bi video olmuş, şu DS4 ile senin gibi oynamayı çok isterdim :)
  • Ds4 eyw
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

İyi seyirler

Hocam sayenizde BF1 arayışına girdim. Mükemmel video olmuş.

Hocam şarkının adı nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Gözcü cesaret nişanında, tek hareketli tüfeklerle düşman öldür görevinde bu silah hangisi oluyor ya da hangileri?
    Monitor ile mi yoksa tv ile mi oynuyorsunuz? Birde kaç yıldır konsolda Fps oynuyorsunuz.

Video çok başarılı olmuş elinize sağlık. Önceki BF4 videolarınızı da izlemiştim onlarda çok iyiydi.
  • Modern Warfare 2'den beri bir FPS oyununda dinlediğim en iyi soundtracki yapmış adamlar,ilk defa bir yıl ana FPS oyunum Battlefield oldu ciddi manada zevk veriyor oyun.2007'den beri konsolda FPS oynuyorum Battlefield'lar konsolda oynadığım BC2 dışında benim için PC'de en fazla 25-30 level oynadığım oyunlardı fakat gerek geçmiş temasına özlem gerek daha sade tasarımı gerekse oyunun teknik anlamda bir başyapıt olmasından dolayı BF1 benim için Battlefield tarihinin en iyi oyunu oldu.Oyuna tek kızdığım nokta DLC'lere biraz fazla içerik bırakılmış bu konuda Battlefront'da aynı şekildeydi çıplak oyundaki içerik çok zayıftı BF1 o kadar kötü değil ama Rus ordusunun falan DLC ile gelecek olması saçma.

1m yanına gelip seni canlandırmadan giden Medic'ler kritik yerlerde kalabalığa mermi takviye etmeyen Support'lara inat elimden geldiğince herkese yardım ediyorum bu yüzden 1.4 k/d ile başladım 10 senedir konsolda düzenli Call of Duty,Titanfall tarzı oyunları oynadıktan sonra tamamen Battlefield'a geçince ilk 10 level ne kadar kötü oynadığıma kendimde inanamadım şu anda kas hafızası oluşmaya başladı diğer oyunlara geçmiyorum BF'nin performansı düşmesin diye.En büyük sorunum uçak kullanamıyorum tanklarından hakkını verecek kadar kullanamıyorum tamamen yabancı olduğum için baya öğrenmek gerekecek sanırım.Herneyse bunca sayfa kimse yazmamış görüşlerimi bildireyim dedim oyun çok güzel beyler.

• oyun sildiricek cinsten
    Ayarlarınız nasil hocam bende size uygun ayarlarda başlayım.
  • noyn__ kullanıcısına yanıt
    Preliator
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    102 ekran tv, 1 metreden
  • sensivity 70, mini map'i biraz büyülttüm geri kalan herşey default
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

102 ekran tv, 1 metreden

İnanılmazsınız vallahi tekrar helal olsun. Bf4 var şuan Bf1 alınca birlikte oynayalım.
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.