Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
18.168
Cevap
151
Favori
493.375
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!
Giriş
    154 Mesaj
    Arkadaslar joystick ile nasil oynuyorsunuz , ben oynamakta zorluk yasiyorum. Kontroller cok zor. Klavye mouse felan mi bagladiniz.ozellikle asagi yukari sag sol iskence ben mi bilmiyorum bir ayari mi var.
    BerkOzilhan

Ben de oyleydim ilk defa bu tarz bi oyun Ps de oynadim ama bi tabir vardir kibarcasini yaziyim: sevile sevile sevmeyi ogreneceksin... :) aldigim gun direkt onlinea girdim ilk gun adam olduremiyodum 3 adam oldursem mutlu oluyodum simdi yine oyle cok iyi degilim ama 20-35 arasi ortalama kill aliyorum. Ama taarruz ve destek kullanamiyorum hala. Medic ve gozcu sinifiyla oynayabiliyorum. Yani diycegim o ki pes etmeden ugras zamanla elin alisicak.
    |
    |
    Reap3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam izlemesi keyifliydi gayet. Yalnız ilk yarısını izleyebildim. Sınavım vardı, kapatmam gerekiyordu
    |
    |
    tr-kerem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2. yarı daha keyifliydi

Ders önemli, çalış
    |
    |
    Tenebrio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Şu kurukafa lejyon madalya si var bunun son görevi takım karşılaşmada 20 adam tek turda öldür bunla ilgili bi öneriniz varmı ıflagım kesildi olmuyor
    Beyler oyunu bitürlü ingilizce yapamıyorum. Oyuna türkçe hakim olamıyorum. Terimlere hep ingilizce alıştım 4 ve hardlinedan ötürü. Sistem dili zaten ingilizce bu arada.
    3338 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler oyunu bitürlü ingilizce yapamıyorum. Oyuna türkçe hakim olamıyorum. Terimlere hep ingilizce alıştım 4 ve hardlinedan ötürü. Sistem dili zaten ingilizce bu arada.

sistem dilini ingilizce yaptıktan sonra save dosyalarını silip tekrar açman gerekiyor diye biliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

sistem dilini ingilizce yaptıktan sonra save dosyalarını silip tekrar açman gerekiyor diye biliyorum.

Hocam save dosyalarını sildikten sonra tekrar geri yükleyecek miyim yoksa o ilerleyişletim silinicek mi?

Bu arada ben de cihaz dili ezelden beri ingilizce. Sistemi yr yapıp bi daha ing yapıp save sişip vs vs vs nasıl olacak bu iş? Aşaması nedir?
    1251 Mesaj
    Arkadaşlar maceraları bitirdim. Şimdi ne yapıyoruz?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 4 Ocak 2017; 23:28:31 >

"Her şey güzel olacak"
  • Yarbay
    3338 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Hocam save dosyalarını sildikten sonra tekrar geri yükleyecek miyim yoksa o ilerleyişletim silinicek mi?

Bu arada ben de cihaz dili ezelden beri ingilizce. Sistemi yr yapıp bi daha ing yapıp save sişip vs vs vs nasıl olacak bu iş? Aşaması nedir?

dostum ilerleyişin silinir ama cihazın dili oyunu ilk açtığında ingilizce idi ise oyunda ingilizce olması lazımdı. o zaman save dosyalarını silmen de bi işe yaramayabilir.
    |
    |

• Binbaşı
    1644 Mesaj
    Düşman üzerine ateş ederken r3 e basmış gibi bıçak çıkıyor. Özellikle bugün çok oldu. Sinir ediyor başka bir şey değil. Normal duvara ateş ettim test için hatta r3 e basmadan yoğun sıkı tuttum bıçak çıkmadı. .Manuel bir bozukluk değil yani. Oyunun yazılımsal bug ı sanırım.

Sizde durum ne? Sizde de oluyor mu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycruiser -- 5 Ocak 2017; 0:20:42 >

Orijinalden alıntı: gamerasi

|
    |

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Düşman üzerine ateş ederken r3 e basmış gibi bıçak çıkıyor. Özellikle bugün çok oldu. Sinir ediyor başka bir şey değil. Normal duvara ateş ettim test için hatta r3 e basmadan yoğun sıkı tuttum bıçak çıkmadı. .Manuel bir bozukluk değil yani. Oyunun yazılımsal bug ı sanırım.

Sizde durum ne? Sizde de oluyor mu!

O heyecan anında analog çubuğa yüklenmekten oluyor. Bug ya da yazılımsal bir hata değil. Bir dönem farklı oyunlarda başıma oldukça fazla gelirdi. Şimdi tecrübe sahibi olduğumuz için pek olmuyor.
    |
    |

"Her şey güzel olacak"
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Quentin Scar, 41-6 Domination
    |
    |

Burda yazilan bircok sorun karsima cikti ama bunu ilk kez duyuyorum. Kontrol ayarlarini veteran yapip bir sure oyle deneyebilirsin. (Egilme ve bicak yer degistiriyor, R3 egilme O bicak oluyor) O zaman R3'ten mi yoksa baska nedenlerden mi anlasilir.
    |
    |
    speedycruiser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O durum bende de oluyor, yazılımsal bir hata değil farkında olmadan R3'e basıyorsunuz hedef alırken.
    |
    |

Cevaplar için teşekkürler. Aslında test ettim r3 e basma yok gibi geldi ama daha fazla test ediyim.
    |
    |
    Bahsedilenler: gamerasi , C-TRanger , nopnog

Evet doğru. Bu bana da çok oluyor analoga basmadigim halde. İleri istiyorsun yine bıçak sallıyor. Çok öldüm bu yüzden.
    |
    |

PSN:insomTR
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

Şu kurukafa lejyon madalya si var bunun son görevi takım karşılaşmada 20 adam tek turda öldür bunla ilgili bi öneriniz varmı ıflagım kesildi olmuyor

ben her tur 20 kişi vuruyorum tek tavsiyem sürekli gez özellikle süveyş haritası cok uygun bu haritada üstünlükte 47 kişi vurmuştum 10dkda
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.