Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2 haftadır oyunu aralıksız oynuyorum senaryoları bitirdim bi haftadır da multiplayer da takılıyorum fakat bu alana yönelik bir kaç sorum olacak

1- Online oyuna girdiğimde modları secebilmeme ragmen oynamak istediğim haritayı secemiyorum, tıkladıgım anda modlardan birini direk bir oyunun içine sokuyor.

2- oyunun kontrolunde epey zorluk cekiyorum, özellikle nişan almakta diyebiliriz. ben adamların üstüne imleci getirene kadar genellikle ölmüş oluyorum. bildiğiniz mantıklı tuş komnbinasyonu var mı? ben r1 ateş, l1 zoom vs oynuyorum. ayrıca r3 yr yön, l3 ilerleme. bu konu çok önemli ergonomik bir tuş takımına ihtiyacım var :)

3- beraber oynadıgınız bir grup varsa beni, eklerseniz sevinirim, yaş 28.
  • Ya ben oynarken gaz maskesi takmak için yukarı tuşa basıyom sağ basmışım gibi oluyo dualshock 4 mu bozuldu yoksa oyun dan mı bunun pek çok oluyo...başka bu sorunu yaşıyan var mı
  • net olmadığı için online oynayamayacağım. Single play için oyunu önerir misiniz ?
    Burda okuduğum mesajlar genellikle multiplayer oynandığı izlenimi bıraktı da bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Ya ben oynarken gaz maskesi takmak için yukarı tuşa basıyom sağ basmışım gibi oluyo dualshock 4 mu bozuldu yoksa oyun dan mı bunun pek çok oluyo...başka bu sorunu yaşıyan var mı

Bu konuda tam emin değilim genelde bende medic oynarken şırıngayı çıkartırken hep maske çıkartıyor deli oluyorum. ds4 den olabilir başka sorun yaşayan varsa yazar belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bf 4 e göre ucak kullanmak çok kolay bu oyunda bence. Şöyle söyleyim bf4 te 1300 saatte 51 kill yapabilmisim ucaklarda bu oyunda ise fighter alınca Bölüm sonuna kadar 20-30 kill , atak alinca 30-40 kill alabiliyorum.

Gerçi son update den sonra hem fighter in makinelisinin ısınma süresi uzadigi için hem de atak uçaklarının arka koltuktaki makinelisinin gücü düşürüldüğü için atak kullanmıyorum bir süredir.

Tank ile ucak vurmanin keyfi başka

Geçen gün madalya için conqueste girmiştim oyun başlarken şansıma tank geldi ve aldım, baktım uçak geliyor salladım bir tane, sinek gibi yere düştü :D 3 dk sonra bir tane daha salladım pat yine düştü :D normalde domi oynayan biriyim bu işin yabancısıyım :D keyifli oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achromatic -- 21 Aralık 2016; 15:59:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

net olmadığı için online oynayamayacağım. Single play için oyunu önerir misiniz ?
    Burda okuduğum mesajlar genellikle multiplayer oynandığı izlenimi bıraktı da bende..

Bf single için alınacak bir oyun değil. Single ını daha oynamadım ama zaten 4 saat mi ne sürüyormuş. Onun için çok ucuzlamadıkça sadece single oynıcaksan yazık parana. Fps single oynıcaksan ve henüz daha oynamadıysan titanfall un single i efsaneee;mw1 remastred single i şahaneee,cod iw nin single inida daha bitirmedim ama o da güzel gidiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam, ben de öyle tahmin etmiştim.
    Yeni aldım daha cihazı. Uncharted collection ile başladım, üstüne unc4 aldım. Arada guitar hero takılıyorum :=)
    Söylediğiniz oyunlardan titanfall deneyenilirim, cod hiç bir zaman sevemedim.
    Ayrıca dark souls 3 ilk hedefler arasında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

cevap için teşekkürler hocam, ben de öyle tahmin etmiştim.
    Yeni aldım daha cihazı. Uncharted collection ile başladım, üstüne unc4 aldım. Arada guitar hero takılıyorum :=)
    Söylediğiniz oyunlardan titanfall deneyenilirim, cod hiç bir zaman sevemedim.
    Ayrıca dark souls 3 ilk hedefler arasında :D

Rica ederim çok güzel bir seriyle başlamışsın zaten. Unc collection daha önce seriyi oymayamanlar için bulunmaz bir nimet.
    Bir de bence rpg türünü sevmeyene bile sevdiren witcher 3 goty (turkce) oyununu tavsiye ederim.

• devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum yabancı forumlarda'da araştırmıştım sorun onlarda da var oyun içinde bununla ilgili bug var son güncelleme ile giderildi mi tam emin değilim.Bende şırınga çıkartma tuşuna basıyorum gaz maskesi takıyor
  • Bf1 = sorun

Bi sebeb arıyorum oyunu almak için ama

Hep problem okuyorum

Küfür etmek istemiyorum oyun oynarken

İyi sorunlar..
  • Pingim 70 ama 3 cizgi gosteriyor neden olabilir bu durum?
  • Bu neslin açık ara en problemli fps oyunu bf4 tür. Bf 4 ü oynadığın halde iyi diyor, bf1 i oynamadigin halde kötü diyorsan problem oyunda değil sendedir.

Günlük 150 binin üstünde oyuncu sayısı olduğunu kanitlayan istatistik siteleri oldugu halde oyuna "algı" yapıyorlar diye de söyledi bu arkadaş. He gittik baktık hepsi Tyler Durden oynayanlarin

Ülkenin %50 si böyle maalesef. Birşeyleri kanitlariyla ispat ettiğin halde hala anlamamakta ısrar ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: atumanes_xcore

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum yabancı forumlarda'da araştırmıştım sorun onlarda da var oyun içinde bununla ilgili bug var son güncelleme ile giderildi mi tam emin değilim.Bende şırınga çıkartma tuşuna basıyorum gaz maskesi takıyor

PS4 erişilebilirlik ayarlarında oyunda yanlış çalışan d-pad düğmelerini birbirine atamayı deneyin. Sanırım bunu resmi forumda biryerde okumuştum. Oyun elimde olmadığı için deneme şansım yok. Bu sorunun oyun çıktığından beri çözülmemiş olması da ayrıca bir ayıp.
  • Yani 1. dünya savaşı, muhteşem atmosfer ve grafikler, dönemin özenilen silahları, araçları ve orduları... ama tamamen reklam amaçlı kullanılan senaryo modu... insan gerçekten hem hayret ediyor hemde üzülüyor, uzun soluklu, hiç denenmemiş üstelik binlerce senaryo çıkarılacak bir yapımın sadece online zımbırtılarla sınırlı kalmasına... tamamen şahsi level atlama üzerine kurgulanmasına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bu neslin açık ara en problemli fps oyunu bf4 tür. Bf 4 ü oynadığın halde iyi diyor, bf1 i oynamadigin halde kötü diyorsan problem oyunda değil sendedir.

Günlük 150 binin üstünde oyuncu sayısı olduğunu kanitlayan istatistik siteleri oldugu halde oyuna "algı" yapıyorlar diye de söyledi bu arkadaş. He gittik baktık hepsi Tyler Durden oynayanlarin

Ülkenin %50 si böyle maalesef. Birşeyleri kanitlariyla ispat ettiğin halde hala anlamamakta ısrar ediyorlar.

Hakikatten ha, 2,5 yıl seke seke BF4 oynadık be. Mehter takımı gibi iki ileri bir geri gidiyordu karakter lagdan bugdan netcodedan.
    Pro'nun harddiski değiştirip geçeyim de proya şöyle güzel bir 5 tane Tyler Durden'dan oluşan squad kuralım hafta sonu.

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Operasyon modunu hiç oynamadıysan gerçekten bir sebep yok.

Bu oyunun operasyon modunun verdiği atmosfere yaklaşacak başka bir oyun yok şu an PS4 de malesef.

Titanfall 2 ben de severek oynuyorum ama bir "BF1 Operasyon" değil malesef.
  • ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Bu forumda blokladığım ilk kişi oldun tebrik ederim
  • Taarruz 10 oldu hellrigel açtım,yine beğenmedim,martini henry i açtığımdada beğenmemiştim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence oyundaki sınıflara göre silah söyleyecek olursak,taarruz pompalı efsane,support m1909 Fırtına efsane,medic mondragon fırtına efsane,sniper ise dürbünlü herhangi bir silah yada agresif ise gewehr 96 karabina.

Martini henry ve hellrigel şuanlık yalan :) Güçlerini düiürmüşler bu ikisinin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 21 Aralık 2016; 20:24:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • havai fişek fabrikası müthiş patladı
    https://www.youtube.com/watch?v=u6BhR89Q-OU
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.