Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JacobTs

merhabalar
    rica etsem taarruz ve gözcü sınıfı için hassasiyet oranlarınızı atabilirmisiniz . gözcü değil de taarruz sınıfında cok sorun yaşıyorum adam koşarken felan.öncelikle yeni olduğumu belirtiyim skorlarım şuanlık fena değil ama beni oynayışım tatmin etmiyor.

Benim %50 de. Ama dürbün hassasiyetini düşürdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    benim yok ama bunlar bazıları

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ayrıntılı görüntü vermeniz mümkün mü yada rehber felan varmı bu konuda?
  • quote:

Eyvallah hocam ayrıntılı görüntü vermeniz mümkün mü yada rehber felan varmı bu konuda?

Şuan mümkün değil malesef. Aim ayarlarından kendinize uygun şekilde seçim yapın. Ben mesela tank uçak hassasiyetini yüksek tutuyorum dürbünlü düşük tutuyorum. Normal koşşuşturup yürümek için yüksek ortada tutuyorum. Sizi hangi araç veya silah hangi açıda zorluyorsa hepsinin ayarı mevcut bi yarım saat uğraşsanız kafi. En optimal ayarları kendinize göre yapın ve sonra ona alışmaya çalışın.

• quote:

Orijinalden alıntı: isooant.

Hayır kesinlikle memnum değilim ben conquest mode oynuyorum bildiğin kasıyor fps düşüşleri var dm moduna girdim mesela acaba ordada kasma olucakmı diye baya oynadım herhangi bir kasma olmadı yani dediğim gibi sadece conquest modunda kasma oluyor oda normal 64 kişilik sw de oynuyosun

The_ALaS

bu durum ps4ün işlemcisi ile alakalı.64 kişide cpuya çok yük biniyor o yüzden fps düşüşü oluyor.hem proda(düşüş oluyor ama haliyle ps4e göre çok az) hem ps4de bu durum mevcut çünkü işlemcisi biraz düşük.dm de yük binmedigi için 60 fps rahat verebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    tamam hocam eyvallah.birde uçağı öğrenmek için özel bi mod felan var mı ?
  • arkadaşlar bf1 alıcam internetten ama sorum şu standart sürüm ve deluxe sürüm arasında ne fark var standart sürümü alırsam ne kaybetmiş olurum?
  • Martini silahının efsane olduğu zamanı yakalayamadım. Boşuna kastım gözcü olarak . Selbm.nişancı hekim devam
  • Son update ile birlikte ucaklardaki ışınlanma olayı gitmiş ya da bana hiç denk gelmedi. Önünüzdeki uçağı rahatlıkla takip edebiliyorsunuz artık.

Landshiplerin tanka vurması için bir özellik eklenmiş eklenmesine de , bu özellikle birlikte aracın turret kısmına yerden aldığımız tank hunter kitindeki sniper tüfeği ekleniyor. Tanka vurması iyide önünüze bir asker geldiğinde splash damage olayi olmadığı için turret te sıkıntı yaşıyorsunuz. Bir de bu tanklara vurduğumuz kit i alınca landship te 2. silah yok sanırım ya da ben farketmedim.

• Küçük bir montaj da benden olsun

• kontrollerdeki drop zone salakligini hala duzeltmediler sensivityi yuzde yuz yaptigimda kontrolden gelismis ayarlada drop zoneyi sifira cektigim halde saga hizli ani donuslerde takilmalar oluyor sanki kol en dusuk sensivty ayardaki gibi donuyor buda catismada antikap oluyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg3

kontrollerdeki drop zone salakligini hala duzeltmediler sensivityi yuzde yuz yaptigimda kontrolden gelismis ayarlada drop zoneyi sifira cektigim halde saga hizli ani donuslerde takilmalar oluyor sanki kol en dusuk sensivty ayardaki gibi donuyor buda catismada antikap oluyor malesef.

Bende 100 sens ve 0 drpzone oynuyorum ama malesef aynı dertten müzdaribim.Bir şekilde oynanıyor mu ? Evet ama hiçbir zaman tam istediğim sens i alamıyorum oyundan. 100 sens oynayanları resmen katletmişler. Ne kadar oyuncu vardır 100 sens oynayan bilmem ama acaba resmi forumlarda bunla ilgili şikayet var mıdır;bir düzenleme gelir mi ki?

• Operasyon petrol diyarında saldıran tarafın gözcüleri komedi :) Bayrağa saldırmıyor kimse :) Ben hayatımda deminki maç kadar kolay savunma yapmadım...Tank bile görmedim bizim bayraklarda ,o kadar yani :) Dağlar parıl parıl parlıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 19 Aralık 2016; 19:07:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mart ayında gelecek They Shall Not Pass haritalarının konsept tasarımları yayınlanmış. ayrıca detaylı bilgi:https://www.battlefield.com/tr-tr/news/article/they-shall-not-pass-battlefield-1-expansion

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

simage fonksiyonu bozuk sanırım resimler gözükmüyo. zaten verdiğim sitede var resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 19 Aralık 2016; 20:7:3 >

• achromatic kullanıcısına yanıt
    Balkonda güzel kıstırmışsın
    O balkon conquest te her daim dolu zaten şansına doğru merdivenden çıkarsan 5 kill garanti

• Hangi sınıf kaçıncı level nasıl öğreniyoruz?
  • Revivedan sonra oyundaki gariplikler devam ediyor..

Geçen gün silah ateş etmedi, bugün de cin çarpmışa döndüm.. yeniden doğmak zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 20 Aralık 2016; 2:17:51 >
  • quote:

tamam hocam eyvallah.birde uçağı öğrenmek için özel bi mod felan var mı ?

Uçağı süre süre öğreniceksiniz ben pek beceremem mesela 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Revivedan sonra oyundaki gariplikler devam ediyor..

Geçen gün silah ateş etmedi, bugün de cin çarpmışa döndüm.. yeniden doğmak zorunda kaldım

benim başımada şöyle birşey gelmişti mesela

bu tip farklı bugları ister videolu olarak olarakhttps://forums.battlefield.com/en-us/discussion/50888/ps4-bug-list-updated-dec-13/p1 konusuna yollayabilirsiniz. en azından oyun yapımcılarının da bi şekilde kulağına gider.

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.