Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: F0rtress Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
18.168
Cevap
151
Favori
493.383
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..!
Giriş
    618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bu bf 4 istatiklerim ; http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/niko-TR35/vehicles/965835277/ps4/

Tank ile çok fazla oynamadım. 5800 kill im var.105 saat 11 dakika geçirmişim tankta. Dakika başına kill oranım 0.92

Bu da senin bf4 istatiklerin ; http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/CESURYUREK-TR/vehicles/865407128/ps4/

Tank ile 9200 kill in var. 305 saat 10 dakika geçirmişsin tankta. Dakika başına kill oranın 0.49 ? Benden neredeyse 3 kat daha uzun süre tankta durmuşsun, ancak benim yaptığım kill sayısının 2 katını yapamamışsın.. Bu demek oluyor ki sen tankı alıp dağa taşa çıkan, helikopter uçak vurucam diye 30 atış yapan , takıma katkısı olmayan bir oyuncu tipisin.

Tatmin olmamış olabilirsin diye bf3 istatiklerimi de buraya bırakıyorum; http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/niko-ender/vehicles/185454386/ps3/

24000 kill im var bf 3 te. Tank ile en fazla kill yapan Türk oyuncuydum oynadığım dönem, dünya sıralamasında ilk 200 deydim.

Bf 1 de mümkün olduğunca tank ile oynamıyorum çünkü zevk almıyorum. Tankların şu anki durumu da şikayet edilecek türde değil bana kalırsa. Ben yerde gezen infantry sınıfına daha kullanışlı bir silah verilmesi taraftarıyım.

son yıllarda gördüğüm en güzel kapaklardan biriydi bu tebrik ederim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    420 Mesaj
    O dediğiniz god mod değildir olsa olsa göt moddur buradaki bazıları gibi admin sanırım buna sende dahilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Taarruz olup her öldüğümde tank mayını döşemeyi acayio seviyorum :) Birde kapı girişlerine gözcü olarak yakıcı tuzaklı bomba kurmayı :) Efsane bu ikisi :)

bende pusanları evlerin içine saklananları gözcü fişeği ile yakmayı, saklandıkları evleri dinamit ve limpet bombası ile yıkmayı, sniper veya tank ile dağın başına pusanları uçakla hoplatmayı çok seviyorum
    |
    |
    Bu arada tanklar ölmüyor diyenler,bi tankçı olarak oynasın bakalım ölüyor mu ölmüyormu :)

Birşey sormak istiyorum bu usa ayarını on yaptığımızda normal sensivity ile ads ayarı aynı mı oluyor? Ben şimdi döndüm bf4 de baktım bu ayar off durumunda fakat normal sensivity ile ads ayarım farklı

|
    |
    HajHaj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Bu ayarı açtığında normal hassasiyet ve ads aynı olmaz. Bu ayar kapalıyken 2x ve 4x dürbünlerin farklı hassasiyeti olur ama bu ayarı açarsan hassasiyet kullandığın dürbünden etkilenmez.

|
    |
    egeliilkerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende 4K curved TV var ama tabi farkı bilemediğim için kararsızım @alpererez @GnCfNrLi
    |
    |
    Bahsedilenler: GnCfNrLi , alpererez
  • Binbaşı
    1608 Mesaj
    Ses gelimiyor bütün ayarları denedim yardımcı olabilecek var mı

Edit : Gamepad e taktim kulaklığı yardimmm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1592 Mesaj

Güncellemeden sonra pompalıların ve martini nin gücü azaltıldı...

|
    |
    umut_1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bu arada tanklar ölmüyor diyenler,bi tankçı olarak oynasın bakalım ölüyor mu ölmüyormu :)

ölüyor ölüyor da ölmeden önce 10-20 kişiyi rahat götürüyor.
    zorlasan ölmeden önce bütün takımı elden geçirirsin.

Tank 20 kil alırken taarruz sınıfı üyeleri napıyor yada gözcüler niye taarruz geçip tankı patlatmıyor diye soruyorum o zaman :)

Demin bindiğim tank tam 7. saniyede patladı.Nasıl ölümsüz nasıl 20 kişi alacak vakit buluyor anlamıyorum...

,Dinamiti,Tanksavar bombasını,mayınını geçtim en kötü hasarı veren tanksavar bazukası ile 3 kişi focus olsun o tank burdan bile sağ çıkamaz.

|
    |
    Cpt_Vader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Battlefield 4 Clan PlayStation 4
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

O dediğiniz god mod değildir olsa olsa göt moddur buradaki bazıları gibi admin sanırım buna sende dahilsin

Hasan Abi tespit efsane 😂😂

|
    |

Orijinalden alıntı: InnerMight

Redkit gibisin ha

|
    |

Valla helal olsun kardes tebrikler 👍👍👍👍 bi ara gel cayimi ic benim mekanda beklerim her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyhnnnnnn -- 16 Aralık 2016; 8:40:21 >
    |
    |

Yine bulmuşşsun silahını, bir de m16a4 olsa eyvahh eyvahhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeliilkerr -- 16 Aralık 2016; 9:21:26 >
    |
    |
    InnerMight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayatim da bu kadar kotu bir oyuncu gormedim tamamen BAL

üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.