Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Telefon uygulamasından baktım herşey 0 gözüküyor güncelleme yapınca düzelir umarım 79 lvl e tekrar ulaşamam yoksa

Rutbene bir sey olmadi merak etme. Sunuculardaki sorun duzelince tekrar 79 gozukecektir.

Öyle olmasını bekliyoruz sğlun iyi geceler herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whesper kullanıcısına yanıt
    Conquest modunda oyna. Bayrak kovalamaya çalış sürekli. Squad lideri sen isen bayrak kapmak için emir ver. Emir verdiğin bayrağı ele gecirirsen daha çok puan alırsın. Boost açmış squad görürsen , boş yer varsa dal aralarına
    Tank kullanırım diyorsan; yanına 1 kişi daha bul. O tankı seçsin sen sniper ol. Tankı alan sürücü koltuğunu sana bıraksın. Sen içerden tankı tamir edemezsin ama tank ile topladığın puanlar sniper sınıfına yansitilir.

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Ben de martiniyi açmak için şu an gözcüde karabina ile oynuyorum, silaha epey alıştım bu gidişle martiniyi açınca senin durumun gibi olacağım

Silaha alışmakla alakalı ama bence. Supportta Huot'u açtım ama kesinlikle Benet Mercy Fırtınayı tercih ederim, o silah daha iyi geliyor bana.
  • Oyunun trophylerini toplayan var mı hiç? Bi kupa için gerekli olan codexte sıkıntı yaşıyorum airborne cannons diye. Yardımcı olabilecek var mı? Ondan sonra iyice multiye odaklanacağım
  • Yeni gelecek olan bedava hatitaya nasil erisim saglanacak ? Otomatik olarak zamani geldiginde oyunun icine eklenecek mi biz ellemeden yoksa psnden dlc satin alir gibi satin mi alacagiz 0 tlye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Anti air ile 30 saniyede 10 uçak düşürme olayı mı? Lanet ettim bıraktım ben orda. Ara ara açıp bir iki deneme yapıp kapatıyorum.

• Bestanden kullanıcısına yanıt
    İlk söylediğin. Son güncellemeyle indi zaten, sadece kilidi açılacak.

• Arkadaşlar multiplayer güzelmi baya oynatırmı ps4 için almayı düşünüyorumda

• Bu da benden gelsin. Sondaki adama da selam olsun
  • ps4 mat kasada oynuyorum hiç donma ya da fps düşüşü yaşamadım.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=nDUZJwh33DM

Hocam bu elemanın yaptığı gibi yaparsan geçersin, bende çok zorlandım bu video'yu izledikten sonra başarabildim, yanlız baya bir sıkıntılı, Umarım geçersin
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    çok teylikelisin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bu da benden gelsin. Sondaki adama da selam olsun

fenaymış, 20 dakika olsa bile izlenir daha uzun videolar bekliyoruz.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Güzel montaj olmuş Keyifle izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar destek sınıfından hangi silahla oynuyorsunuz?

Destek sınıfında uzun süreden beri MG 15 n.A. Hafif kullanıyorum çok stabil bana göre, Tüm silahları denemeni tavsiye ederim en iyi kararı oynayış tarzına göre bulacaksın.
  • Dün statslar leveller, oyun içi kill death ler oyundayken bir anda sıfırlandı. Dün oyun oynarken herkes sıfır leveldi bi ara
  • Cozunurluk olayini duzeltmeyecekler galiba. Sanirim ps 4 un gucu yeterli gelmiyor. Pc imde bf 4 u oynadim cam gibi goruntu
  • atumanes_xcore kullanıcısına yanıt
    İzlemediğim video kalmadı. O video sahibi elemanı zaten takip ediyom. Hocam dün bütün gece o kodeksle uğraştım. Onuda yapınca platin gelecek. Yapabilen varsa oyun paylaşma ile yardımcı oldun bana:)

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Evet o. Sen 2-3 kere deniyomuşun. Ben saatlerimi verdim gece olmadı:D platinle aramda bi o kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraky

ps4 mat kasada oynuyorum hiç donma ya da fps düşüşü yaşamadım.
    hay alıntısına ya paso hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nks0urce -- 17 Aralık 2016; 16:59:8 >
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.