Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oznokcgl

konunun temiz oldugunu sanmis o yuzden kirletmek istemistim cok ozur dilerim bende sigara yakabilirmiyim

Oyle ozendirici mesajlar atmayalim her ne kadar yasi buyuk olanlar varsa da kucuk olanlar da var etkilenebilirler.Gerci yasi buyuk olup ta kucuk olanlar da var onlar daha cabuk etkilenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birinci dünya savaşındaki ölümlerin çoğunun sebebi tanklardır.
    tank savunması çok gelişmiş değildi.
    güzel yansıtmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Güncelleme sonrası hedef almada gariplik hisseden varsa oyuna dead zone ayarı eklenmiş. Yüzde 22 varsayılan, yüzde 10-12 idealdir.

Ben güncelleme öncesi de sensitivity de ve hedef almada biraz sıkıntı yaşıyordum. Guncellemeden sonra dead zone ayarını sıfır yapınca senste ve aim de büyük bir rahatlama oldu. Ama nedir bu dead zone ve ben sıfır yaparak ne yapmış oldum?

Dead zone L3 ve R3 ile ilgili bir ayar. L3'ü ileri yavaş yavaş itmeye başladın diyelim eğer dead zone yüzde sıfırsa en ufak bir hareketi bile ekranda görürsün. Dead zone artıkça hassasiyet azalır.

Ek olarak uniform soldier aiming(tek tip nişan almasını) açmanı öneririm. Hangi dürbünü, silahı, ekipmanı kullanırsan kullan aim hassasiyeti tek tip olur. Kas hafızasına yönelik bir ayar.

cahillime vererek biraz daha açarmısın bu deadzone ben gene pek anlamadım
    nişan aldım diyelim askeri ileri geri yönlendirmeden her adımı hiisediyorsunmu demek sensitiv 0 olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

birinci dünya savaşındaki ölümlerin çoğunun sebebi tanklardır.
    tank savunması çok gelişmiş değildi.
    güzel yansıtmışlar.

yukleme ekranin da birinci dunya savasin da ki olumlerin cogu top atislarindandir diye yaziyordu Belki ben yanlis gormus olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

quote:

quote:

quote:

Güncelleme sonrası hedef almada gariplik hisseden varsa oyuna dead zone ayarı eklenmiş. Yüzde 22 varsayılan, yüzde 10-12 idealdir.

Ben güncelleme öncesi de sensitivity de ve hedef almada biraz sıkıntı yaşıyordum. Guncellemeden sonra dead zone ayarını sıfır yapınca senste ve aim de büyük bir rahatlama oldu. Ama nedir bu dead zone ve ben sıfır yaparak ne yapmış oldum?

Dead zone L3 ve R3 ile ilgili bir ayar. L3'ü ileri yavaş yavaş itmeye başladın diyelim eğer dead zone yüzde sıfırsa en ufak bir hareketi bile ekranda görürsün. Dead zone artıkça hassasiyet azalır.

Ek olarak uniform soldier aiming(tek tip nişan almasını) açmanı öneririm. Hangi dürbünü, silahı, ekipmanı kullanırsan kullan aim hassasiyeti tek tip olur. Kas hafızasına yönelik bir ayar.

cahillime vererek biraz daha açarmısın bu deadzone ben gene pek anlamadım
    nişan aldım diyelim askeri ileri geri yönlendirmeden her adımı hiisediyorsunmu demek sensitiv 0 olunca

Dead zone ile hassasiyet birbirinden farklı şeyler.

Dead zoneu yüzde 10 yaptın diyelim sen R3'ü(joystick) yüzde 10 kadar sağa çektiğini farz et, bu durumda sağa gitmezsin sabit durursun. Aynı durum L3 için de geçerli.

Eğer yeni başlayanlardan isen bu ayara dokunma. Zamanla yüzde bir-bir düşürürsün.

• quote:

quote:

quote:

Ooo güzel;bana zaten yüksek hassasiyet lazımdı. Tam benim için gelmiş bu ayar
    Ne olduğunu tam bilmeden de olsa doğru ayarı yapmışım. Öğrenmiş oldum teşekkürler
    Diğer söylediğini yani tek tip nişan alması ayarını youtuber var mirlivia diye ondan öğrenmiş ve açmıştım. Hakikaten dediğin gibi onu açmanında faydası var.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    tamamdır üstad şimdi çaktım çok saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Ben namluyu ceviremiyorum bazen çok sert oluyor bazen de dönmüyor birazda oyundan kaynaklı titanfall da hikaye modunda gayet iyiyim 3 günlük ps oyunculuğuma göre 1 hafta 10 güne pro yuz inş [;)

ayarlardan dead zone ayarını biraz düşürürsen belki sorununu halledebilirsin.
  • Bu oyun evlinin yuvasını yıkar,bekarın flörtünü bitirir,çocuğun tahsil hayatını sonlandırır..Almayın aldırtmayın ben ettim siz etmeyin.
  • Az önce bi gireyim dedim ormanlı haritada basladım adamla 2 metre yürüyemedim olduğu yerde kosuyo 5 saniyede bir, düşman çıkarsada öldüğünüzü görüyosunuz ne iştir bu sinirim bozuldu kapattım sizdede oluyormu varmı bunun ayarı filan lanet ettim oyuna sinirden zevkimin içine etti ya yokmu bunun çözümü.
  • Sesli chat ile takım odaklı oynayanlar ekleyebilir yaş 35 psn : alee
  • Bende deluxe versiyon var,ön siparişte vermedim ama haritaya ulaşabiliyorum geldiğinde beri yeni haritada oynuyorum.Premium pass ta yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 15 Aralık 2016; 16:41:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Gelen harita ücretsiz bir harita zaten 20 Aralıkta herkese ücretsiz olacak. Pre, Deluxe alanlar 1 hafta erken oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterix_58

Az önce bi gireyim dedim ormanlı haritada basladım adamla 2 metre yürüyemedim olduğu yerde kosuyo 5 saniyede bir, düşman çıkarsada öldüğünüzü görüyosunuz ne iştir bu sinirim bozuldu kapattım sizdede oluyormu varmı bunun ayarı filan lanet ettim oyuna sinirden zevkimin içine etti ya yokmu bunun çözümü.

aynen bu tür haritalarda bende baya zorlanıyorum bazen, bf3-bf4te de vardı bu tür clusterf... haritaları. ben bf4te iyice nefret etmiştim bu tür haritalardan, operation locker geldiği zaman direk çıkardım serverdan. bazısı çok sever hatta bi tek bunlarda oynar ama bana göre değil. bf1de de süveyş ve argonne ormanı haritası bf3-bf4teki op. locker ve op. metro kadar olmasada bu tip haritalardan. bu tür haritalarda genelde sadece model 10-a veya hellriegel 1915 kullanıyorum, öbür türlü 5 saniye ayakta bırakmıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 15 Aralık 2016; 17:23:45 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    eyvallah birader,
    birde yeni ps4 alıcam sıf bu oyun için ama ps4 mü yoksa pro mu almalıyım?daha doğrusu pro almasam çok şey kaybeder miyim oynayanlar daha iyi bilir farkı
  • boyacı_23 B kullanıcısına yanıt
    Bence.

Ps4 sıfır alıcaksan

Yani 2.el almıyacaksan pro al.

Arada çok fiyat farkı yok.

Tv nin 4k olmasada..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyacı_23

eyvallah birader,
    birde yeni ps4 alıcam sıf bu oyun için ama ps4 mü yoksa pro mu almalıyım?daha doğrusu pro almasam çok şey kaybeder miyim oynayanlar daha iyi bilir farkı

ben pro olayını tamamen yanlış bulduğumdan dolayı gereksiz olarak görüyorum. ben olsam proya vereceğim fazla para ile fazladan oyun, plus üyeliği falan alırdım. ben ps4te oynuyorum ve gayet memnunum oyundan.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Bi deneyim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Bu bf 4 istatiklerim ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/niko-TR35/vehicles/965835277/ps4/

Tank ile çok fazla oynamadım. 5800 kill im var.105 saat 11 dakika geçirmişim tankta. Dakika başına kill oranım 0.92

Bu da senin bf4 istatiklerin ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/CESURYUREK-TR/vehicles/865407128/ps4/

Tank ile 9200 kill in var. 305 saat 10 dakika geçirmişsin tankta. Dakika başına kill oranın 0.49 ? Benden neredeyse 3 kat daha uzun süre tankta durmuşsun, ancak benim yaptığım kill sayısının 2 katını yapamamışsın.. Bu demek oluyor ki sen tankı alıp dağa taşa çıkan, helikopter uçak vurucam diye 30 atış yapan , takıma katkısı olmayan bir oyuncu tipisin.

Tatmin olmamış olabilirsin diye bf3 istatiklerimi de buraya bırakıyorum;http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/niko-ender/vehicles/185454386/ps3/

24000 kill im var bf 3 te. Tank ile en fazla kill yapan Türk oyuncuydum oynadığım dönem, dünya sıralamasında ilk 200 deydim.

Bf 1 de mümkün olduğunca tank ile oynamıyorum çünkü zevk almıyorum. Tankların şu anki durumu da şikayet edilecek türde değil bana kalırsa. Ben yerde gezen infantry sınıfına daha kullanışlı bir silah verilmesi taraftarıyım.

son yıllarda gördüğüm en güzel kapaklardan biriydi bu tebrik ederim.

• O dediğiniz god mod değildir olsa olsa göt moddur buradaki bazıları gibi admin sanırım buna sende dahilsin

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.