Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir şey açıp kapatmıyorsun otomatik ayarlı geliyor menülerde aim-assist aç kapa diye bir seçenek yok.
  • Sınıflar arası kombinasyonu tekrar eklerler diye düşünüyordum ama betada ne ise o geldi. Bence yanlış bir tercih olmuş, çünkü silah sayısı da az olduğu için sınıfların kullanılabilirliği düşmüş. Belki herkes her sınıfı kullansın diye düşünmüş olabilirler ama örneğin mevcut silahları ile Assault tercih edilecek gibi değil. Mesela Assault'un araç gereçleri ile DMR kullanmak isterdim.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Sabit silah olarak zeplin ile tren deki silahlar olumuyor mu! Zeplin ile asagi tarayip rahat alir diye dusunuyorum.
    Bende manga tamiri vardi onu yapmadim. Cok malca ya zaten adam tamir yapiyor kendi tankta nasil yapabilirsinki.ark lazim sanirim komusup hallederek anca.

Bu arada operasyonda baya zevkliymis baska bisey oyanamiyorum.
    Defens icin osmanli. Atack icin alman yada italyan.Ormanda icin iki takimda zevk veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prestigi10 kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmedim ona ama saymayabilir. 5 arac patlat asamasindayim. Resetlenmezse bakarim.

Bu arada sinif levellerinin yukselmesi konusunda sorun vardi oyunda, bugun gelen guncellemeyle o sorun giderilmis ama bu leveller resetleniyormus sanirim. Ancak level sayasinde satin alinmis ogeler duracakmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    DS4 sistemi çalışıyormu oyunda?

• Ds4 oyunda çalışıyormu

• oyun yarın elimde olacak inşallah pişman olmam 175tl boşa gitmesın gerçekten oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim değer mi? değmez mi ?

• Bende dün ilk defa operasyonlarda oynadım. Savunma cephesindeydim, uzun sürdü ama çok eğlenceliydi, hele de "ne" yaptığını bilen bir takımın varsa, tadından yenmiyor.
  • Çalışmıyor diye biliyorum
  • Goruntu kalitesi betaya gore daha mi dusuk seviyede yoksa tv degistirdigim icin mi bana oyle geldi acaba? Ya da betada olan harita digerlerine kiyasla daha iyi gozukuyor sanki, bilmiyorum bir tek ben mi boyle dusunuyorum.

• Alıp oynayasım geldi ama Ocak'a kadar dişimi sıkmam Lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre1802 E kullanıcısına yanıt
    Her kuruşuna değer. En az 2 senelik bir multiden bahsediyoruz.Şuan keşke daha çok vaktim olsa da multiye girebilsem diyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 24 Ekim 2016; 20:32:23 >
  • 12 gb lik ilk kısım inince neler oynanabilir oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

oyun yarın elimde olacak inşallah pişman olmam 175tl boşa gitmesın gerçekten oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim değer mi? değmez mi ?

Bad Company 2 oynadınız mı bilemiyorum ama

Bütün BF oyunlarını oynamış biri olarak BC2 deki o zevki ben bu oyunda aldım . Çaresizliği , 1 .Dünya Savaşı'nın yıkımını güzel anlatıyor ve ve ve yıllardır Multi istiyorsan BF single istiyorsan COD yorumunu da alt üst ediyor bu oyun.

Multi istiyorsan BF Single istiyorsan BF olmuş resmen . COd da uçarak sinek avlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

12 gb lik ilk kısım inince neler oynanabilir oluyor?

Tamamimin inmesi gerek oynayamazsin yoksa iyi oyunlar good luck 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

oyun yarın elimde olacak inşallah pişman olmam 175tl boşa gitmesın gerçekten oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim değer mi? değmez mi ?

Bütün BF oyunlarını oynamış biri olarak BC2 deki o zevki ben bu oyunda aldım . Çaresizliği , 1 .Dünya Savaşı'nın yıkımını güzel anlatıyor ve ve ve yıllardır Multi istiyorsan BF single istiyorsan COD yorumunu da alt üst ediyor bu oyun.

Multi istiyorsan BF Single istiyorsan BF olmuş resmen . COd da uçarak sinek avlasın

Biz yapınca ortalık yangın yeri oluyo hadi bakalım
    17 K lık adam yapıyo
    Sesiniz çıkacakmı beklemedeyiz?! 😋

• OYUNUN MULTİSİ DEHŞET VE ÖZELLİKLE BALO SALONU;ARGONNE ORMANI;AMIENS;MONTE GRAPPA HARİTALARI ÇOK GÜZEL...ÇÖLDEKİ HARİTALARDA GEÇEN MAP LERDE GÜZEL AMA BU 4 Ü HARİKA:::
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Biz yapınca ortalık yangın yeri oluyo hadi bakalım
    17 K lık adam yapıyo
    Sesiniz çıkacakmı beklemedeyiz?! 😋

Bir sey yapmaya gerek yok Cod kendini bitirerek yapiyor zaten .

Eski efsane oyunla yenisini bundle yapinca da sizi etkiliyor

Mw1 ile yenisini ayri ayri satsaydi da gorseydik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Ekim 2016; 23:42:37 >

• Arkadaşlar yukarda cevap verdi bi arkadaş ama
    Net değildi.
    Ona göre oyunu alıcamda
    Ds4 yöntemiyle çalışıyormu oyun?

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.