Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2 madalya aldım da ne işe yarayacak bu madalya ?
  • MaSSive kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ben de katılabilirim psn onurselcukakin genelde conquest'te assault oynuyorum ama takıma göre değiştirebilirim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Abi c.tesi gecesi bir madalya seçtim adını hatırlamıyorum şimdi.

10 squad spot
    20 squad revive
    10 squad spawn istiyordu.

Dün gece 3 sürenin bitmesine 3 saat kala başladım. 10 revive yaptım süre doldu. Ancak madalya için yaptığım statslar devam ediyor. Sifirlanmadi da. Geçen haftaki madalyalar devam ediyor bende.

Soldier kısmına geldiğimde diğer madalyaları görebiliyorum ama seçemiyorum. Sadece haftalik olanları maç başlama ekranında secebiliyorum.

O zaman herkese farklı geliyor bu haftalık olayı, çünkü bana medicle ilgili bir madalya çıkmadı. Ben 5 madalyanın 4'ünü tamamladım 5. sabit silahlarla ilgili olan, son aşamasında bir roundda 10 kill istiyor sıkıntı. 4 madalyada da XP verdi dediğin gibi.

• Beyler gamepadle nasıl oynuyorsunuz ya ben 3 dk dayanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serverlar yine gitmiş İyi ki Pc'de de var şu oyun, çıktığından beri 1 defa Ps4'te oynayabildim ayıptır yahu
  • Guncelleme ile duzeltilenler merak edenler icin:

General
    Fix for one common and one uncommon client crash.
    Fixed a potential soft freeze in single player campaign connected to AI.
    Fixed an issue where players experienced getting stuck in the globe screen when cancelling matchmaking.
    Fixed an issue when trying to join multiple servers.
    Fixed an issue where players experienced weapon skins not being removed when scrapping items.
    Fixed an issue where players were missing “The Insider” Dog Tag.
    Tweaked calculations of values in End of Round.
    Fixed issue where Class Rank was incorrect.
    Note: This may result in going down in Class Rank, but purchased unlocks will not be lost.

UI
    Fixed two issues in the “Through Mud and Blood” War Story where no new objectives would appear.
    Fixed an issue where players experienced wrong info in loading screen.
    Fixed an issue where players were missing the Dog Tag counter.
    Fixed an issue where English text would appear for players in non-English regions.
    Fixed an issue where players experienced a placeholder image when opening the Operations menu for the first time.
    PC: Fixed an issue where players were missing an option to display controller button prompts.
    Fixed an issue where players experienced End of Round screen not loading.

Graphics
    Fixed a crash related to soldier animation.
    Fixed a graphical glitch when exiting a War Story and going to the main menu.
    Fixed an issue where players experienced player icon overlapping while matchmaking on console.
    PC: Temporal anti-aliasing is now the default anti-aliasing mode on medium graphics quality.
    PC: Fix for a graphical issue causing artifacts in shadows.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Beyler gamepadle nasıl oynuyorsunuz ya ben 3 dk dayanamıyorum

nişan alma eğer nişan alırsan çok geç kalıyorsunuzdur direk sağ analoğu hedefe doğru tut ateş et hiç kaçırmazsın.
  • Selam arkadaşlar. Çoğu arkadaşın istediği, ilk etapta oyunda dikkat etmemiz, yapmamız gereken şeyleri bu videoda açıkladım. PC platformunda oynuyorum PC ana konusuna atıyorum ama bu gibi genel bilgi içeren videolar BF1 için geçerli olduğu için sizler de faydalanabilirsiniz. İyi seyirler.

• oyundaki görüntüler şahane. battlefield bu işi biliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

quote:

nişan alma eğer nişan alırsan çok geç kalıyorsunuzdur direk sağ analoğu hedefe doğru tut ateş et hiç kaçırmazsın.

Onlineye bi giriyorum kral herkes vuruyor nişan almayı bırak yürüyemiyorum oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhem

bende 2 madalya aldım da ne işe yarayacak bu madalya ?

Hepsini toplayana EA gerçek madalya gönderiyormuş. Ne işe yarayacak hocam işte oyun içi XP vs. veriyor. Toplanabilir öğe gözüyle de bakabilirsin.
  • Verdiği xp birşey değil ki az veriyor yani o yüzden dedim belki başka işe de yarar. :)

• quote:

quote:

quote:

Onlineye bi giriyorum kral herkes vuruyor nişan almayı bırak yürüyemiyorum oyunda

sanırım sende kontrolcü ile fps oynama sorunu var kontrolcü ile istediklerini yapamıyorsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sanırım sende kontrolcü ile fps oynama sorunu var kontrolcü ile istediklerini yapamıyorsun

Kral 10 senedir kolla fifa oynuyorum oyunun kralıyım bak ama fps berecemiyorum fakat hiç sabrederek denemedim bi oyun bile bitirmedim fps

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kral 10 senedir kolla fifa oynuyorum oyunun kralıyım bak ama fps berecemiyorum fakat hiç sabrederek denemedim bi oyun bile bitirmedim fps

tamam işte alışman lazım yine dert ediyorsun ki zaten aim-assist var.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ribbon olayı daha güzeldi ya bu madalya işini sevmedim. Verdiği puanda az olduğu için uğraşmaya değmez.

• Arkadaşlar BF1 Deluxe edition'ı Rus store'dn satın aldım.
    Şuan TR user ile oynuyorum.
    Premium pass almak istiyorum.
    Bunu Rus store'dan mı yoksa TR store'danmı almam gerekiyor?
    Tşk.
  • hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    Rus store'dan alın.

• Şuan en uygun hangi psn den alabilirim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam işte alışman lazım yine dert ediyorsun ki zaten aim-assist var.

Hocam o ayarı nerden açıp kapıyoruz? Türkçe menüde.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.