Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mpy

İkitane sorum var
    1) oyun esnasında skor tablosunu görüntüleyemiyorum. Betada dokunmatik yüzeye basınca skor görünüyordu tam sürümde ise bu tuş haritayı büyültüyor. Ne yapmalıyım.
    2) oyun dili nereden değiştiriliyor. Menü de göremedim.

1: options tuşuna basılı tutun.
    2: ayarlarda olması lazım tam olarak nerde bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda neden bf4 teki gibi ateş edenlerin yerleri mini mapte belli olmuyo? Bf4 te mini mapi sürekli takip ederek oynuyordum bence bunu değiştirmeleri kötü olmuş. Ayrıca bazen adamı spotladığım halde yine mini mapte belli olmuyo belli olsada 3 sn anca sürüyo. Bi de mühimmat ya da sağlık çantaaı talep ettiğimizde bf4 mini mapte yerleri belli olurdu şimdi olmuyor. Ve yine mini mapteki araçların şekilleri birbirlerine çok benziyor. Bence mini mapi geliştirmeleri lazım bu haliyle yetersiz geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: radiohead71

Oyunda neden bf4 teki gibi ateş edenlerin yerleri mini mapte belli olmuyo? Bf4 te mini mapi sürekli takip ederek oynuyordum bence bunu değiştirmeleri kötü olmuş. Ayrıca bazen adamı spotladığım halde yine mini mapte belli olmuyo belli olsada 3 sn anca sürüyo. Bi de mühimmat ya da sağlık çantaaı talep ettiğimizde bf4 mini mapte yerleri belli olurdu şimdi olmuyor. Ve yine mini mapteki araçların şekilleri birbirlerine çok benziyor. Bence mini mapi geliştirmeleri lazım bu haliyle yetersiz geldi bana.

Yakın bir zamanda update şart. Mini map bencede çok yetersiz.

• ufak bir şekerleme :)
  • Bugun oyunun serverlarında bakım varmıs 08:00 UTC/1 AM PT multi oynanmayacak. Oyun hatadan geçilmiyor. Açılmayan ach/tropyler, resetlenen ekipmanlar, menülerdeki yavaşlıklar, spotlanmayan düşmanlar, olmasada olur minimap, tutukluk yapan silahlar... İnşallah hepsini düzeltirler.

• Update gelecek sanırım birde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Single bölümleri yeni bitirdim. Çanakkale bölümü neyse de Arabistan bölümü iftira dolu çok pis İngiliz propagandası içeriyor. Neymiş güya Araplar yıllarca Osmanlı zulmü altında kalmışlar da özgürlük için isyana kalkmışlar. Sözde Türk komutana söylettirdikleri propaganda sözlerini de oynayınca kendiniz görürsünüz. Azıcık vatan devlet sevginiz varsa mideniz kaldırmayacaktır. Midesi genişlere sözüm yok onlar sıvamayı sever.
    Oyun olarak dört dörtlük ama bu konunun basit bi mesele olmadığını şimdi oynayınca anladım. Olay asker vurma gibi basit bir olay değil.

Çanakkale bölümünde de köy üzerinden saldırıyoruz. Tabi köyde siviller yok.

Alman, italyan, ingiliz hatta arap gözünden oynuyoruz ama ne hikmetse kısa da olsa Osmanlı askeri olarak oynatma gereği duymamışlar!

Dediğim gibi asıl olay Arabistan bölümünde. Propagandanın asıl hedefi de biz değiliz Araplar. Sözde Batılı abilerimiz Araplara "Osmanlı zulmünü" hatırlatıyor ki Türklerle tekrar işbirliği yapmasınlar, "onların iyiliğini düşünen İngilizler" varken... Top oğlu top Lawrence ı da acayip şişirmişler ve fazla erkeksi yapmışlar. Oysa adam bildiğin topun önde gideni. Şahsen beni asker vurma kısmı oynarken rahatsız etse de pek ilgilendirmedi ama Araplara yönelik Osmanlıyı karalama propagandası rahatsız etti. Oyun olarak bakarsak Ps4 te oynadığım en iyi oyunlardan biriydi, savaş ortamını çok iyi aktarmışlar.

Eğer dediğin gibiyse ben çok sevindim bu duruma daha çok propaganda yapsınlar. Araplarla iş birliği yapılamayacağını hala öğrenemediniz mi de hala Araplarla iş birliği yapmasınlar diye propaganda yapıyorlar diyorsun.
    Yetmediğimi yediğimiz kazık. Şimdi Arap Kralları İngiliz osur demese içinde patlatıyor. İyi de oluyor. Hepsinin halini görüsoyrsun. Hepsi darmadağın, en geç 20 yıl sonra Suudiler de patlayacak ki patlamaya başladılar. Petrol Varil fiyatları dip yapmaya başladı Allahın izniyle daha da yapacak. Görücem o zaman Arapları etraflarında bir tane Lawrens olacak mı? Aptal herifler, koyun geldiler koyun gidiyorlar.

• Oyunda grafik var başka birşey yok, fps düşüşleri, pingler ne alemde belli değil. Oyunda akıcılık yok. Silah geçişleri çok yavaş. Oyun içi menüsü Allah'a emanet. Artısı Atmosfer gerçekten çok iyi. Acil güncelleme gelmesi lazım.

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Battlefield oyun serisi alıştığımız gibi ilk çıktığında hatalarla dolu Artık sorundan mı ya da performans düşüşünü engellemek için mi bilinmiyor. PS4 versiyonu bazen 160x90 çözünürlüğe düşüyormuş. Zamanla güncellemelerle oturur.

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Kaynak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Single bölümleri yeni bitirdim. Çanakkale bölümü neyse de Arabistan bölümü iftira dolu çok pis İngiliz propagandası içeriyor. Neymiş güya Araplar yıllarca Osmanlı zulmü altında kalmışlar da özgürlük için isyana kalkmışlar. Sözde Türk komutana söylettirdikleri propaganda sözlerini de oynayınca kendiniz görürsünüz. Azıcık vatan devlet sevginiz varsa mideniz kaldırmayacaktır. Midesi genişlere sözüm yok onlar sıvamayı sever.
    Oyun olarak dört dörtlük ama bu konunun basit bi mesele olmadığını şimdi oynayınca anladım. Olay asker vurma gibi basit bir olay değil.

Çanakkale bölümünde de köy üzerinden saldırıyoruz. Tabi köyde siviller yok.

Alman, italyan, ingiliz hatta arap gözünden oynuyoruz ama ne hikmetse kısa da olsa Osmanlı askeri olarak oynatma gereği duymamışlar!

Dediğim gibi asıl olay Arabistan bölümünde. Propagandanın asıl hedefi de biz değiliz Araplar. Sözde Batılı abilerimiz Araplara "Osmanlı zulmünü" hatırlatıyor ki Türklerle tekrar işbirliği yapmasınlar, "onların iyiliğini düşünen İngilizler" varken... Top oğlu top Lawrence ı da acayip şişirmişler ve fazla erkeksi yapmışlar. Oysa adam bildiğin topun önde gideni. Şahsen beni asker vurma kısmı oynarken rahatsız etse de pek ilgilendirmedi ama Araplara yönelik Osmanlıyı karalama propagandası rahatsız etti. Oyun olarak bakarsak Ps4 te oynadığım en iyi oyunlardan biriydi, savaş ortamını çok iyi aktarmışlar.

Eğer dediğin gibiyse ben çok sevindim bu duruma daha çok propaganda yapsınlar. Araplarla iş birliği yapılamayacağını hala öğrenemediniz mi de hala Araplarla iş birliği yapmasınlar diye propaganda yapıyorlar diyorsun.
    Yetmediğimi yediğimiz kazık. Şimdi Arap Kralları İngiliz osur demese içinde patlatıyor. İyi de oluyor. Hepsinin halini görüsoyrsun. Hepsi darmadağın, en geç 20 yıl sonra Suudiler de patlayacak ki patlamaya başladılar. Petrol Varil fiyatları dip yapmaya başladı Allahın izniyle daha da yapacak. Görücem o zaman Arapları etraflarında bir tane Lawrens olacak mı? Aptal herifler, koyun geldiler koyun gidiyorlar.

İcimizdeki arap seviciler bazi seyleri gorur umuaeim zaten gazetelerde bence bu yuzden bir tepki var😀
    Oyunda isin ilginc yani Osmanliyi emperyal devletler gibi yani batili devletler gibi gosteriyorlar

• Ateş etme ve nişan tuşunu r2/l2 den r1/l1 e almayı birtürlü yapamadım lütfen yardımcı olabilirseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçak veya tank kullanırken hasar aldığında L1 e basılı tutarak tamir edebiliyoruz. bir video seyrettim. tamir etme süresi oldukça kısaydı adamda.nasıl yaptığını bilen var mı?
  • Update geldi 2,4 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

Ateş etme ve nişan tuşunu r2/l2 den r1/l1 e almayı birtürlü yapamadım lütfen yardımcı olabilirseniz.

Erişlebilirlik ayarlarına girip oradan tuş ataması yapabilirsin. Oyun içerisinde ayar yok.

• Guncelleme geldii detaylarini bilen var mi ?

• Az önce oyundaydım aniden oyundan attı, güncellemeyi indirmeye başladı. Tam zamanını buldu kazanıyorduk ne güzel. Güncelleme boyutu: 2,4 gb

• Oyun iyi güzelde birşeyler eksik gibi Bf4'deki havayı hala alamadım

• Arkadaslar VSYNC yok mu ps4 de ? oyun sanki kasiyor gibi rahat bi oynanis yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Az önce oyundaydım aniden oyundan attı, güncellemeyi indirmeye başladı. Tam zamanını buldu kazanıyorduk ne güzel. Güncelleme boyutu: 2,4 gb

Maplerde bazen odadan dışarı bakınca yeşil veya bembeyaz gözükmesi gibi garip bir sorun vardı muhtemelen onu düzeltiyordur.

• Aynen :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.