Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu operasyonlar modu ne ya. Bildigin rush modu. Arti savunma yaplanlara allah yardimci olsun. Karsi tarafta tank top allah ne verdiyse.
    Savunmadiklere at...

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Hayır olmaz. Kaçıncı bölge ise oradan alman lazım premium'u da. Benim hesap Us Acc. Oyunu Türkiye'den aldım. TR hesap açıp premiumu öyle almam lazım US'de oynayabilmek için.

• Beyler oyunu betada oynamıştım, acemisi olmama çokça da ölmeme rağmen zevk almıştım. Bugün full oyunu da aldım betadan biraz daha farklı multi menüler vs. Yeni bşlayanlar için multide hangi modu önerirsiniz bir de hangi birlik daha iyi olur? genelde support oynuyordum onun silahı fena gelmedi şimdilik tavsiyelerinizi beklerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 22 Ekim 2016; 22:48:39 >
  • Arkadaşlar, Battlepack açamıyorum sadece 1 kere açabildim onun dışında açarken sorun oluştu diyip duruyor. Nedir bu ?
  • ooo ign 9.0 vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 23 Ekim 2016; 0:06:33 >
  • İnsanlar ne ara 25 üzeri rütbe yaptılar? Adamlarda süper silahlar var. Daha oyuna girer girmez ölüyorsun.
    Birde Deluxe paket aldım ama bu paketin bir artısı var mı bize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 23 Ekim 2016; 0:00:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

İnsanlar ne ara 25 üzeri rütbe yaptılar? Adamlarda süper silahlar var. Daha oyuna girer girmez ölüyorsun.

Oyunu Ayın 17 sinde satın alıp başladım.Günde 2-3 saat Rütbe 20 şuan.

Ayrıca Rütbe 50 gördüm.Heralde yemeyip içmeyim oyun oynuyor bazıları. 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 22 Ekim 2016; 23:08:17 >
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    DS4 ile mi oynuyorsunuz? Eğer öyleyse sensitivity nedir hocam?
  • Operasyon modunu bende cok begendim gercekten iyi olmus. Bununla birlikte üst rütbelere denk geliyorum ama silahlardan cok sikayetci degilim cok farkli gibi gelmedi. Lakin operasyon modunda gercekten savunma tarafi daha zayif gibi geldi banada. Hucum oynamak daha kolay.
  • quote:

İnsanlar ne ara 25 üzeri rütbe yaptılar? Adamlarda süper silahlar var. Daha oyuna girer girmez ölüyorsun.

rütbe baya hızlı atlanıyo aslında. bende 2 gündür oynuyorum toplam 5 saat oynamışım, şimdilik alışamadığımdan pek iyi oynayamadığım halde level 11 oldum. bakalım kendi evime geçince belki eski performansıma dönerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

quote:

Başlangıçtaki silahlar ile bu kadar çabuk rütbeyi nasıl yapabildiniz? ve genellikle hangi askeri oynuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

DS4 ile mi oynuyorsunuz? Eğer öyleyse sensitivity nedir hocam?

Mouse gibi gerçekten :) Ds4 ise güzel aiminiz var :)
  • Arkadaşlar Rus psn,den pri. olarak bf1 satın aldım . Anahesabım olan Usa Psn ile (primary) sıkıntısız oynuyorum.
    Oyunu aldığım Rus hesabına, ek olarak premiumda alsam , anahesap olan usa psn hesabıyla premium içeriği de oynayabilirmiyiz? ( Çünkü bazı oyunların premiumlarının sec hesapta oynanıp, pri.de oynanmadığını biliyorum. Osebepten sizin de fikrinizi öğrenmek isterim?

ikinci olarak premium alanlarda bugünden itibaren ne gibi değişiklikler oluyor? ?
  • Oyunun güncellenmesi gereken bir kaç noktası var mesela optionsa basıp seçenekler menüsü kasıyor bi kaç noktada da kasmalar var bunların düzelmesi gerek

• quote:

quote:

quote:

Başlangıçtaki silahlar ile bu kadar çabuk rütbeyi nasıl yapabildiniz? ve genellikle hangi askeri oynuyorsunuz?

Gözcü Rus Sniper ile ve Fetih modu oynuyorum.öldürdüklerinle birlikte ele geçirilen bayraklar baya puan veriyor.Oynadığım karşılaşma başına da en az 25 en çok 40 kişi alıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gözcü Rus Sniper ile ve Fetih modu oynuyorum.öldürdüklerinle birlikte ele geçirilen bayraklar baya puan veriyor.Oynadığım karşılaşma başına da en az 25 en çok 40 kişi alıyorum.

Favori silahım russian1895 favori oyun modum fetih. medic çok keyifli olsa da sniper ile bu kadar oynayacağım aklıma gelmezdi taa ki düne kadar dün martini-henry sniper açıldı yani bir silah bu kadar keyifli olur diyorum gözcü sınıfında 10.rütbeye gelince açılıyor düşünmeden açın 200 papele dürbünsüz sniper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 23 Ekim 2016; 2:18:42 >

• Evet biliyorum.Genelde Haritaya göre sniperları seçiyorum.Uzun mesafelerde Rus sniper 4x zoom ile iyi adam alınıyor.Dar alanda bahsettiğiniz sniper seçenekleri çok kullanışlı.

Rus sniper ve diğer nişancı tüfek diğerlerine göre bariz tepmesi fazla ama rus yapımı silahlara alışınca diğerleri kolay geliyor.Birde Mermi nin düşme mesafesine göre silahları katagorize etmeleri göstermeleri iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 23 Ekim 2016; 1:25:40 >
  • Düşman bıçak sapladığında bir hamle yapılıyordu, hangi tuşla yapılıyordu o :D
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Sanırım o yok bunda hiç bana da rast gelmedi :)
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.