Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EA dostum bu sağı solu belli olmaz. En b-ktan oyun yapımcılarından dağıtıcılarından biri çıkarları için her şeyi yapabilirler :D
  • Akşamı bekliyoruz.. Puromu da alıp zevk yapıcam
  • İstediğiniz oldu hadi yine iyisiniz 2. dünya savaşı konulu olacak oyun - yayınlanan kısa videoda adamın giydiği parkaya bakılırsa oyun ikinci dünya savaşı etrafında geçecek
  • Adam havada bir şeye bakıyor, uzay gemisi olmasın o..
  • Onu bunu bilmem bir kere Star wars ın online kalitesinden ve güzel grafiklerinden daha düşük bir kaliteyi kabul etmiyorum. Fps de ciddi kısırlık ve kısır döngü içersindeyiz. Konu yada oynanış açısından artık bir farklılık bir kalite mutlaka olmalı. Hani bir küçük kızın videosu vardi : Annesine idare edemem anne idare edemem diyordu. Bence sadece ben değil zannediyorum hepimiz çıkacak ortalama kalite bir fps oyunla daha idare edemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

Adam havada bir şeye bakıyor, uzay gemisi olmasın o..

Dünden beri 10 kere izledim videoyu ipucu yakalayamadım. :)
    Hatta gözünün içine bile baktım yansıma yapmışlar mı diye ama ı ıh. :)
    En belirgin ipucu herkesin ortak fikri olan kıyafetin WW2 kıyafetlerine benzemesi.

Youtube'dan bazı güzel yorumlar.
    * Battlefield'de insan olacağı onaylandı.
    * Battlefield 1942 Remastered içeriyor mu? (CoD'a gönderme)
    * Bu kadarı bile Infinite Warfare'dan daha iyi görünüyor.
    * Futuristik kaskı olmaması bile mutluluk verici.
    * Bir kuş, hayır bir uçak.. Bu, bu.. PREMIUM.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    "Battlefield 1942 Remastered içeriyor mu? (CoD'a gönderme)"
    nedense sesli güldüm
  • Bf nin ww1 delikanlının aklını alır aklını

• Valla kötü hiçbir şey çıkacağına inanmıyorum yeter ki netcode gibi hatalar olmasın.
  • bu gece oyunun dil seçenekleride açıklanır mı acaba. panel sırasında laflarını esirgemezler umarım
  • Ww1 ww2 iyi güzelde , m1 ile thompson lada savaş hoş olmuyor ya, m4 p90 varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 6 Mayıs 2016; 11:42:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse de dememiş adamlar danışıklı dövüş yapıyor diye. Birisi uzay temasını ele alırken diğeri geçmişi konu alıyor. Fanlar da böyle gaza geliyor işte.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Oyle olmadigi icin dememislerdir

• Umarım trailerdaki o gölge B17'dir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanfall2 gelecek bf gecmise donecek

• PS4 TE o iş öyle sökmez ama hocam dualschok 4 ile tek tek kurşun atıp adam vurmak çok zor olur ve can sıkıcı olur - millet 30 mermili silah ile zor bela bir adam vuruyor dmr tarzı silahlar tat vermez-

sadece görsel güzellik olur ama multide pek heycan olmaz ,

onun yerine günümüz savaşları konu alınsa 6 ay sonrada dlc olarak 2. dunya savaşı ekpaketi gelse daha güzel olur
  • bencede single tamam ama multiplayer da eski silahlarla olmaz o iş...single zaten 5-10 güne bitiyor ama bir sene multi oynuyoruz, bana kalırsa multi daha önemli.
  • bakalım ne çıkacak bahtımıza umarım bütün multi sevenleri tatmin edecek bir oyun olur - birde star wars engine ile yapılırsa ps4 tede multide 60 fps verirse dadından yenmez
  • Oyunda Türklerde olacak gibime geliyor.
  • BATTLEFİELD sonuç olarak multi bir oyun şimdi günümüz savaşları olsun diyen arkadaşlar o zaman BATTLEFİELD 4 hangi zamanda geçiyor günümüz savaşını anlatıyor zaten oturupde BATTLEFİELD 5 günümüz savaşı yaparlarsa BATTLEFİELD 4 ten ne farkı olacak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.