Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18.193
Cevap
139
Favori
497.175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
Giriş
    671 Mesaj
    Arkadaşlar kendi kurduğumuz mangada (Birlikte) bir arkadaşımızın isminin başında manga etiketi (ismi) yazmıyor. Diğer oyuncularda yazıyor sebebi ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar selam,

Ben oyunu ps4 hafızasından oynuyorum yani cd ile değil. Başka bir makinede ,cd ile oynarken,kendi oturumumu açarak giriş yapsam,oyundaki son level ımla devam edebilr miyim? yoksa 0 dan mı başlarım?

Saygı&Sevgiler

Orijinalden alıntı: marcio_nobre

Arkadaşlar selam,

Ben oyunu ps4 hafızasından oynuyorum yani cd ile değil. Başka bir makinede ,cd ile oynarken,kendi oturumumu açarak giriş yapsam,oyundaki son level ımla devam edebilr miyim? yoksa 0 dan mı başlarım?

Saygı&Sevgiler

Oyundaki son levelım derken eğer online'dan bahsediyorsan evet sondan başlarsın ama tek oyunculu mod diyorsan save dosyaları lazım.
    |
    |

Uygulamadan birliğe girip "Birliği Temsil Et" demesi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alpxtreme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet online da kaldığın yerden devam edersin.
    |
    |
    marcio_nobre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Psn : aturkanoglu
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Hangi klan merak ettim

iAce ama ayrıldım dün :D

|
    |

Çok teşekkür ederim
    |
    |
    Bahsedilenler: TheCaliph_ , a.turkanoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de 2 gün önce oyunu alarak aranıza katıldım.Ancak birkaç sorum olacak;
    Öncelikle savaş oyunlarında bu dinamiğe nasıl alıştınız ? Sanırım ilk defa oynamakla kaynaklı bir durum nişangahı adamın üstüne getirene kadar adam beni paket ediyor
    İkinci sorum ise oyunu başlangıç ayarlarıylamı oynamalıyız yoksa sensitive gibi ayarları değiştirmek faydalı olur mu?
    |
    |
    Abi dün gece 5 arkadaş BF1 oynadık.. Mangamız muzzam. Oyunda güzel, kafa kafaya.. Operasyon.. İtalya'da hücumuz.. Yalnız bizim takımda sürekli tank alan ve her bölgede "başlangıç noktamız" da bekleyen biri var. Bölge alıyım, bayrağa gidiyim diye zerre düşüncesi yok.. Sürekli uzaktan uzaktan sıkıyo. Dedim ya oyun kafa kafaya, bölgeleri alıyoruz ama hep son 10, 15, 20 adamla alıyoruz. Heyecanlı gidiyo. Bizim tankın umrunda degil..

Oyunu son bölgede kaybettik Manga olarak o tankcı elemana kendi aramizda saydiriyoruz :) Dayanamadim elemana mesaj attım..

ALTA BIRAKIYORUM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _robisso -- 7 Nisan 2018; 11:23:1 >

• Yarbay
    5223 Mesaj

|
    |
    Bahsedilenler: gamerasi

Ballı kaymak.
    |
    |
    Hakkan034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Her şey güzel olacak"
  • Yarbay
    3653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Abi dün gece 5 arkadaş BF1 oynadık.. Mangamız muzzam. Oyunda güzel, kafa kafaya.. Operasyon.. İtalya'da hücumuz.. Yalnız bizim takımda sürekli tank alan ve her bölgede "başlangıç noktamız" da bekleyen biri var. Bölge alıyım, bayrağa gidiyim diye zerre düşüncesi yok.. Sürekli uzaktan uzaktan sıkıyo. Dedim ya oyun kafa kafaya, bölgeleri alıyoruz ama hep son 10, 15, 20 adamla alıyoruz. Heyecanlı gidiyo. Bizim tankın umrunda degil..

Oyunu son bölgede kaybettik Manga olarak o tankcı elemana kendi aramizda saydiriyoruz :) Dayanamadim elemana mesaj attım..

ALTA BIRAKIYORUM..

zamanında kodamanlar serverına da dadanmıştı bunun gibi ezik bi tanker aynen kendine dünyanın en iyi tankeri diyodu.

• Yarbay
    3804 Mesaj

vah vah pasam 140 level'mis hocam bu ileri zekalilar yuzunden operasyon oynamiyorum. ya tanki alip pusar ya da kendi base'inde gozcu silahiyla 1 km'den adam vurmaya calisir.

|
    |
    _robisso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

zamanında kodamanlar serverına da dadanmıştı bunun gibi ezik bi tanker aynen kendine dünyanın en iyi tankeri diyodu.

Alıntıları Göster
    Bf 4 ve bf3 oynayamayan bf1 de kendini tankci zannediyo 😃😃😃

|
    |

Orijinalden alıntı: Hakkan034

BAL ☺

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpxtreme -- 7 Nisan 2018; 16:54:15 >
    |
    |
    Ya arkadaslar ps4de fetih oynarken temel haritalarda sikinti yok ama dlc haritalarina girince kimse olmuuo serverda oynayamicazmi bunlari hep ayni map oluyo sikildim

Bf serisinin dlc leri hep cop olmustur ben sadece silah icin arac icin alirim asla map icin almam

|
    |
    mevdut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi seyirler..

|
    |
    524 Mesaj
    Aim asisti yine arttirmislar gibime geliyor epey zaman oyuna ara vermistim bir ön ceki update de aim asistti azaltmislardi cokda iyi olmustu oyuncularin yetenekleri on plana cikiyordu anladigim kadari ile baya sikayet almislari ki aim asist eskiye donmus aim aldiginiz gibi silah direkt kitleniyor dusmana keske aim asisti bozmasaydilar.

|
    |
Lastik Avcısı
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.