Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu tekrar aldığıma pişman oldum gibi. Benim FPS oyunlarına karşı bir eksikliğim varmış gibi hissiyat oluşuyor. İmkanı yok uzaktaki hareket halindeki adama nişan alamıyorum DS4 ile. Tam aldım bir yerden tank,uçak veya topçu arabası saldırıyor. Veya bir el bombası kafanda patlıyor.

Oyun ciddiyim büyük kaos içinde. Bundan zevk alamıyorum. Haritalar küçük hissiyatı veriyor. Bazı yerlerde 64 kişi olmak berbat. Ne olduğunu anlamak çok güç. Ben oyunda öl doğ koş gene öl olarak devam ediyor. Sabit bir yerde duramıyorsun başında ya sniper oluyor yada dediğim gibi araçlar başına patlıyor. Hele o topçu arabası yok mu.

Oyun basit falan eyvallah da 150 level adamlarla oynamak çok zor geliyor be usta. Adamlar mahvediyor seni. En iyi silahlar açık oluyor neticede. Ve oyunun bazı mekanikleri tam oturmuş oluyor.

DS4 ile FPS oynamak çok zor geliyor bana. Belki çoğunuz PS3 zamanından beridir alışmışsınızdır fakat bende öyle değil. Nasıl oturacak hiçbir fikrim yok. PlayStation'ı çok seviyorum fakat FPS oyunlarindaki nişan alma olayında acayip zorlanıyorum. Nisan alamadan zaten ölmüş oluyorum. Zaten bazıları malum aletlerden alıp K&M yapıyor gibi. Hani evet belki sizin için DS4 alışık evet ama benim gibiler alışık değil.

Ah be özlüyorum Bad Company 2'deki haritaları,mekanikleri. Doğrusu onu da çok oynayamadım. Bunda da 17 levele geldim. Fakat bir türlü alışamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk kez geçen oynadım 1 kere beni de hasat ettiler 😅 dedim cod ww2 oynayayim oynadım ve acemi olmama rağmen ps4 de yeni sayılırim zaten 15 felan adam vurdum war mode de.

Dediğin doğru ama hocam alışmak lazım sende alışirsan oynaya oynaya bence gelişir aimin

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    WW2 war mode'da kaç kişi var ki hocam? 5v5 miydi tam hatırlayamadım,o kadar kaos olmaz. Fakat bu oyunda ne olduğunu kestirmek çok zor. Doğuyorsun,doğduğun gibi de ölüyorsun bazen.

Titanfall 2'de daha iyiydim. Kaldı ki o oyun bundan kat kat hızlı. Fakat orada kaos olacak bir ortam yok.
  • Galiba 5 vs 5 di war mode da adam vuruluyor bayagi 😅 hocam valla bende öyle oldu pc oyuncusuyum yıllardır dedim deniyim ps kafede çünkü evde bu oyunlar yoktu aşırı zor geldi bf ama sniper ile Daha bir oynanabilirlii var hiç değilse adama değiyor Mermi ama onda da hemen olmuyor 76 80 vuruyor ilginç

• Uçak modu kaldı sadece

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
  • Son 1 aydir pingden oyun oynayamıyorum

• zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile uzun bir aradan sonra dün 2 3 el oynamadım. 55 civarıydı pingim. Herhangi bir sorun göremedim.

İnternet Servis sağlayıcın ile görüşmeni tavsiye ederim.
  • Benimde 50 55 arası Ping'im devamlı.ustune çıkarsa bırakıyorum oynanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    biter mi peki , V çıkıyor acele et
  • burgazz B kullanıcısına yanıt
    çok ilginç , dün iftardan önce bi el fetih attım ping 40-42 arası baya iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcio_nobre

Arkadaşlar birisi bana şu ilya mıdır nedir o uçakla adam öldürmenin püf noktası nı söyleyebilir mi lütfen
    Püf noktası şu: Düşmanın çok kalabalık olduğu bayrağın üzerine yaklaşıp bütün bombaları boşaltacaksın. Bayrakta sağ kalan ihtimali 0 Bu şekilde her atışta 4 ten aşağı adam almıyorum. Şiddetle tavsiye ederim
  • Dün birkaç el fetih oynadım ping 80lerdeydi mermi düşmanın içinden geçiyordu önceden de aynı değerlerde oynuyordum bu kadar etkilemiyordu en son sunucuyla bağlantım kesildi attı oyundan. Kırk yılda bir kafa dağıtayım diyorum daha beter olup makineyi kapatıyorum

• Rusların olduğu dlc bedava

• Bütün profesyonel fps turnuva oyuncuları neden 3 ile 6 arasındaki bir hassasiyette oynuyor(10 üzerinden) , biri açıklayabilir mi? Benim bildiğim en iyisi 10 dur. 100 üzerinden 100dür.Bugüne kadar boşa mı kendimi zorladım yoksa en yüksek hassasiyette oynamak için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 23 Mayıs 2018; 20:12:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bütün profesyonel fps turnuva oyuncuları neden 3 ile 6 arasındaki bir hassasiyette oynuyor(10 üzerinden) , biri açıklayabilir mi? Benim bildiğim en iyisi 10 dur. 100 üzerinden 100dür.Bugüne kadar boşa mı kendimi zorladım yoksa en yüksek hassasiyette oynamak için ?
    Bf1 için konuşuyorsak 80 altı cidden oynanmıyor.Çok yavaş dönülüyor sağa sola.Ama en yüksek en iyi demek değil tabi.En rahat ne geliyorsa size

• Bu gece saat 23:00 da BFV tanitimi gorecekmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 23 Mayıs 2018; 20:59:44 >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam farkında olmadan fitili ateşlemeyin. Burda bazı savunan arkadaşlar var. Arkadaki adamı hemen dönerek vuruyon deniyor ama bence sadece hava civa bende orta seviye oynuyorum. Yüzde 50 de

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    3 ile 6 arasında daha rahat ettim ben şu an. Her oyunu en yüksekte oynarken bir anda döndüm bu şekle, pişman değilim. Özellikle sniper kullanımı inanılmaz rahatladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 23 Mayıs 2018; 21:17:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Sadece Black ops 1 de son seviye sens oynadım. Sonraki tüm fps ler düşük tuttum oyunuma yansıdı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bütün profesyonel fps turnuva oyuncuları neden 3 ile 6 arasındaki bir hassasiyette oynuyor(10 üzerinden) , biri açıklayabilir mi? Benim bildiğim en iyisi 10 dur. 100 üzerinden 100dür.Bugüne kadar boşa mı kendimi zorladım yoksa en yüksek hassasiyette oynamak için ?
    Tandıdığım bütün profesyonel oyuncular 75 üstü oynuyor

• 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.