Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Oyunu çirkinleştiren unsurlara denk geldiğimde, ben de hayıflanıyorum, yeri geldi mi küfür de ediyorum (sonuçta karşı taraf duymuyor). Oyun oynuyor olsak da, rakibimiz bir insan, bana yapılmamasını istemediğim bir hareketi karşı tarafa da yapmam. Gerek yok.

Bu tür hareketler çoğaldıkça ortam da laçkalaşıyor. Farklı oyunlarda yenildiğim maçlar sonrası rakibin güzel oyunundan sonra tebrik ettiğim çok olmuştur, tersi durumda da kesinlikle, bir şey yazmam. Demem o ki, pozitif eylemler sergilenirse, negatif eylemler azalır. Tersi oldukça, online gaming eğlenmekten çok stres ortamına dönüyor.

Bu da, biz oyuncuların elinde.

Çoğu kişinin anlayamayacağı;anlasada işine gelmeyeceği;hmm evet aslında doğru söylüyor diyemiyeceği şeyleri yazıpta yorma kendini. Bende daha önce değinmiştim bu konulara ama malesef havanda su dövmek gibi ...

Alıntıları Göster
    Benim ki de pozitif bir eylem işte. Negatif eylemlerini dile getirenler kadar biz de dile getirmeliyiz.

• quote:

Her şeyi anlarım da rakibine t-bag yapanları anlamam. Hani iyi oyuncu olabilirsin, ne bileyim, neden bunu yapma gereği duyarsın ki.

2-3 tuşa daha hızlı bastın ya da orantılı aim aldın diye mi, bu mudur yani.

Gereksiz hareketler.
    Türkler çok yapıyor ya. Mesela oyunda iyi gidiyorum ama çirkeflik yok pusmak yok tankla sadece kd için oynamak yok namusunla oynuyorum bakıyorum biri öldürüp tbag yapıyor bakıyorum profiline türk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Maalesef.
  • quote:

Her şeyi anlarım da rakibine t-bag yapanları anlamam. Hani iyi oyuncu olabilirsin, ne bileyim, neden bunu yapma gereği duyarsın ki.

2-3 tuşa daha hızlı bastın ya da orantılı aim aldın diye mi, bu mudur yani.

Gereksiz hareketler.
    videonun en son bölümlünde tbag olduğundan üstüme alıyorum bu taşı yani o esnada adamı sıhhi şırıngayla öldürdüm ve tbag yaptım tamamen keyfi ayrıca takım arkadaşımı kaldırdırtan sonra yapıyorum hemde , senin yazdıkların ile hiçbir ilgisi yok yani olayın... tanıdıkta olsa yapardım kaç kere şırınga ile kill alıyorsun zaten şu oyun ayda yılda 1 ....
  • Çok takılmamak lazım sonuçta oyun. Bazen oyun kaydediyorum mikrofon açık kalmış, bağırmışım sövmüşüm oha diyorum

Yani sonuçta oyun salın kasmayın o kadar.

• Agir bombardiman ucaginin bombalarin gucunu umarim guncelleme ile dusururler kalabaliga attimi en az 8 9 kisi olduruyosun oyun diger bflere gore basitti iyice basit hale getirdiler bi emek yok oh ne ala mualla

• Ayni durumdan muzdaribim.Pilot bakiyo mesela hangi bayrak cok hizli gidiyor o bayraga dogru gidip rasgele atiyor.En az 5 kisiyi indiriyor.Bide biriyle duo girerse arkasindaki taramaliya da o geciyor.Avci ucaklarida dusuremiyorki cani avci ucagina gore daha cok oldugundan.Arkadaki taramali avci ucaklarinida bir bir indiriyor.Sonra sen dusun halimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SsCoulson -- 10 Nisan 2018; 23:49:32 >
  • SsCoulson kullanıcısına yanıt
    ustune bir de yanlarda tamir aleti tasiyan destek olursa indirmeniz cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

ustune bir de yanlarda tamir aleti tasiyan destek olursa indirmeniz cok zor.
    Oyun cok dengesiz arac bakimindan ilk avci ucagi bombalari asagiya attinmi olduruyodu sonra guncelleme ile dusurduler gucunu iyide oldu taaruz ucagini kullaniyosun tank lari patlatmak icin bomba yapmislar iki tane atiyon patlicak saniyon ohooo iki bomba 60 goturuyo sen geri donene kadar tamir etmis oluyo asagidaki tankcida ben tankciyim diye geciniyo kendince umarim yeni bf de sacma sapan bi oyun yapmazlar ben bf3 ve bf4 arar oldum

• Beceremiyorsaniz oynamayin arkadasim Bence cikmis en iyi Birinci Dunya savasi oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı ps4 için '' Battlefield™ 1 Devrim '' alıcam fiyatı 59,00 TL Ancak listeye ekleyince '' Paket | PS4 ''olarak gözüküyor tam oyun değilmidir ? bunu alsam online olarak oynayabilirmiyim birde tek kişilik normal hikaye modu varmıdır.
  • mathelfix kullanıcısına yanıt
    Tam oyun. Oyun + Premium içinde olduğundan paket yazıyor. Hikaye modu da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 11 Nisan 2018; 12:52:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Tam oyun. Oyun + Premium içinde olduğundan paket yazıyor. Hikaye modu da var.
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Agir bombardiman ucaginin bombalarin gucunu umarim guncelleme ile dusururler kalabaliga attimi en az 8 9 kisi olduruyosun oyun diger bflere gore basitti iyice basit hale getirdiler bi emek yok oh ne ala mualla
    bundan bahsediyosun galiba ceyhun. dediğin gibi en dengesiz bf oyunu bu, ne silah ne araç dengesi var oyunda. zaten bf4e göre oyuncu yoğunluğunun çok daha erken azalmasından oyunun başarısız olduğu ortada.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    tamamen dlc aracı olmasıyla alakalı bence Alper bilerek yapılıyor abi başka açıklaması yok biz 3 dlc için bişey veremedik olanları güçlendirelim bence silah aynı şekilde öyle federov & farquar falan
  • Hak edene T-bag yaparım. Hem de keyifle.
    Çömelip kallkarak eteş edenler T-bag"den daha sinir bozucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 11 Nisan 2018; 13:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bundan bahsediyosun galiba ceyhun. dediğin gibi en dengesiz bf oyunu bu, ne silah ne araç dengesi var oyunda. zaten bf4e göre oyuncu yoğunluğunun çok daha erken azalmasından oyunun başarısız olduğu ortada.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle kardesim daha once bf3 ve bf4 oynamayip bu oyuna gayet iyi diyenlerr var yok beceremiyomusuz felan filan bf1 gorsel ve efekt olarak iyi yanliz oynanabilirlik konusunda cok cok zayif basitletlestirilmis bi oyun dimi 😊

• Onceki bf serilerini oynamis biri olarak bu oyun hem grafiksel anlamda hem oynanis anlamin da cok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

tamamen dlc aracı olmasıyla alakalı bence Alper bilerek yapılıyor abi başka açıklaması yok biz 3 dlc için bişey veremedik olanları güçlendirelim bence silah aynı şekilde öyle federov & farquar falan
    dediğin gibi bu dlc ile gelen uçak cidden abartı olmuş ama ya, hatta tüm takımı bile temizlemek mümkün bu bomba saldırısıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Aynen oyle kardesim daha once bf3 ve bf4 oynamayip bu oyuna gayet iyi diyenlerr var yok beceremiyomusuz felan filan bf1 gorsel ve efekt olarak iyi yanliz oynanabilirlik konusunda cok cok zayif basitletlestirilmis bi oyun dimi 😊

Alıntıları Göster
    aynen bu bf zaten skillbased değil arcade bi oyun olmuş eski bflere göre. zaten eski bfcilerin büyük çoğunluğu da aynı şeyden şikayetçi.
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.