Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ulan adama sorarlar ek paketle gelen deniz savasi temali haritalari kac kere oynadin diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Bes kisilik takima kimse giremez bf de. ona eminim abi. anca millet gelir bizle oynar siki fikida oluruz ama su bes kisi bir yere gitmez cekirdek kadro budur bizde yillardir boyle . son gelenimiz ozi onunla takimi doldurduk.

• Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Anladım. :)
    Yalniz hakan gelir abi ben ettim sen etme beni yalniz komayin derse onu aliriz aramiza aciriz garibana. Dusene bir tekmede biz atmayiz.

Bu arada benim ps de ilk tanisip kulaklikla muhabbet ettigim adamhakandir talihsizligimin boyutunu siz hesap edin.

• Facebook Türkçe sayfa açması youtube kanalında Türkçe olarak içerikle yayınlanması falan Türkçe ihtimalini yükseltse de ne bileyim belki sadece Türkçe duyuru ve bildiri için olabileceği geliyor aklıma, inşallah Türkçe gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Yalniz hakan gelir abi ben ettim sen etme beni yalniz komayin derse onu aliriz aramiza aciriz garibana. Dusene bir tekmede biz atmayiz.

Bu arada benim ps de ilk tanisip kulaklikla muhabbet ettigim adamhakandir talihsizligimin boyutunu siz hesap edin.

Ulan sen bana kurban ol be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Tabii abicim, gelince alırsınız da, keşke hakanı bana değil de hakana söyleyeydin, benle ne alakası var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

WORLD PREMIERE'e 37 Saat kaldı...
    Beklentiler?..

Kemerimi bagladım bekliyorum herşey kontrol altında tamam

Alintilayip musalllat etmek istemeidm baisma ama geldi tipini sevdigim gormus nerden gormusse 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Alintilayip musalllat etmek istemeidm baisma ama geldi tipini sevdigim gormus nerden gormusse 😊

İlla attiracan resimleri buraya

• Simdi hakan bizimdir bizim olarak kalicaktir cunku hakan turkiye ye gelmis gecmis en iyi oyuncudur hatta ve hatta neyse ya alin sizin olsun biktik biz zaten bisey de bildigi yok tursunu kurun uyuz oluyoruz klanca ona zaten

• profiteer kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece Facebook veya Youtube işle sınırlı değilki Battlefield sitesinede Türkçe dili eklendi . Yeni oyunun Türkçe olacağına kesinlikle eminim.
  • Ulan hakan adamin gol diyor ben daha yorum yazamayacagim halin icler acisi kiyamadim acidim haline

• Oyun turkce geliyormus.
    Bu mesaja eklenen görseller:

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 5 Mayıs 2016; 22:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Simdi hakan bizimdir bizim olarak kalicaktir cunku hakan turkiye ye gelmis gecmis en iyi oyuncudur hatta ve hatta neyse ya alin sizin olsun biktik biz zaten bisey de bildigi yok tursunu kurun uyuz oluyoruz klanca ona zaten

Sen hayirdir ya :)

Sarp kardesim gerekli aciklamayi yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

quote:

Simdi hakan bizimdir bizim olarak kalicaktir cunku hakan turkiye ye gelmis gecmis en iyi oyuncudur hatta ve hatta neyse ya alin sizin olsun biktik biz zaten bisey de bildigi yok tursunu kurun uyuz oluyoruz klanca ona zaten

Yerim sarp i sarp kim kd 4 diye ondan mi korkcaz

• quote:

quote:

quote:

4, yazıyla dört. dile kolay.

• Konsol ile pc arasında fark olur mu acaba🤔

• Türkçe gelirse harika olur gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

quote:

quote:

4, yazıyla dört. dile kolay.

Ya hile yapiyor klavye mause var scuff var fiber var freek var aimboot var youtubetan video aciyo her turlu hile hurda var locker dan baska yerde oynamaz baserap hangi takim yapiyorsa heemen ona gecer olunce herkesin onu kaldirmasi icin yalvarir hatta bi soylentiye gore ki bence gercek oldugunde kendi kendine defileyip kaldirmanin bir yolu bulmus.Neyse uzun lafin kisasi EN IYI BENIM

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.