Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 26 GB toplam güncelleme boyutu olmasın. Bazen indirme listesi gelen tüm güncellemelerin boyutunu gösteriyor, ilerledikçe doğrusunu gösteriyor. 26 GB ciddi bir boyut.
  • Oha 26 gb ise gece 02’den sonra indiririm ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

26 gb güncelleme geldi.

cte mi, normal oyun güncellemesi mi? hiç bir yerde haber göremedim güncelleme ile ilgili.

Normal guncelleme. Ben de başta bir iki gb a düşer sandım ama yok düşmedi, 26.3 gb indiriyor, 7 saat sürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

26 GB toplam güncelleme boyutu olmasın. Bazen indirme listesi gelen tüm güncellemelerin boyutunu gösteriyor, ilerledikçe doğrusunu gösteriyor. 26 GB ciddi bir boyut.

Son dlc apocalypse olabilir, 5 yeni harita gelecekti. Başında değilim ama güncelleme adı 1.17 idi galiba.

• Gelibolu DLC sine yönelik iki harita daha gelecekti onlar olabilir büyük ihtimal.
  • valla çok garip ya. twitterda, redditte, resmi bf forumunda bu güncelleme hakkında hiçbir bilgi yok. en azından twitterda duyurusu ve indirme görüntüsü falan gelirdi bu saate kadar. çözemedim
  • aralikta gelen gelibolu guncellemesi 1.17 idi.

https://twitter.com/BFBulletin/status/940168341355925504?s=17

• Ben sabahtan beri online im şimdi kapattım cihazı update falan yoktu. Arkadaş bir önceki update ı yapmadı heralde karışıklık oldu.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Eski güncellemedir ya yeni değildir yeni güncelleme yarın 26/01 de gelecek..

• Ben de bir şey anlamadım o o zaman, bir senedir hergün oynarım dün de oynadım ama bu sabah girerken güncelleme uyarısı verdi. Şimdi bana boşuna 26 gb indirtmesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 25 Ocak 2018; 11:11:16 >
  • Ps başında biri varsa söylesin ona göre akşama kadar indirtelim.
  • Buradaki yorumları görünce hemen açıp kontrol ettim. Güncelleme falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Eski güncellemedir ya yeni değildir yeni güncelleme yarın 26/01 de gelecek..

bakalım inşallah yarın gelir, bana 30u gibi geliyo ama. sen nerden duydun serhat, ben güncellemeyle ilgili tek bir haber bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Ps başında biri varsa söylesin ona göre akşama kadar indirtelim.

Büyük olasılıkla benden kaynaklı sistemsel bir sorun, çünkü premium olmama rağmen son dlc yüklü görünmüyor ve oyun sürümü 1.00 olarak görünüyor.

• Dun 26 gb yukledim yeni guncellememi geldi yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 25 Ocak 2018; 14:14:47 >
  • Noldu cod sarmadi galiba

• IIretiredII kullanıcısına yanıt
    reflesk ve ses kasman güzel begendim ama benim şahsi fikrimi sormak istersen
    önüne gelen herkesin elinde hellriegel ve otomatico var zaten bunlar over power silahlar, bu oyunculuk normal geliyor artık
    dmr tarzı silahlarlada (medic sınıfı) videoların varsa izlemek isterim.
    ben böyle değerlendiriyorum tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

reflesk ve ses kasman güzel begendim ama benim şahsi fikrimi sormak istersen
    önüne gelen herkesin elinde hellriegel ve otomatico var zaten bunlar over power silahlar, bu oyunculuk normal geliyor artık
    dmr tarzı silahlarlada (medic sınıfı) videoların varsa izlemek isterim.
    ben böyle değerlendiriyorum tşkler

Bunlar eski gameplay bir bakarım makineye ..zaten olayım medic tir 1907 tarayıcı, autoloading , mondragon vs ses kasmıyorum aslında kulaklıkla oynamam bf3 serisinde tam anlamıyla donanımla oynuyordum bu oyunu çok basite çektikleri için hiç gerek yok adam vurmak çok basitleştirdiler

• yakaladın

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.