Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
18.178
Cevap
140
Favori
496.281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
Giriş
    3255 Mesaj

Her dlc de 10 level daha ekliyorlar 140 son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cmanager kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunun serverları mı boş yoksa bana mı denk geliyor, hızlı karşılaşmada sürekli boş servera atıyor tek başıma.

|
    |

PSN: delikurt44
  • Binbaşı
    1042 Mesaj
    Serverlara bisimi oldu yoksa bendemi sıkıntı sabah 70 ping le oynuyor dum şimdi 100 den aşağı inmiyor

|
    |
    Beyler arkadaşım oyunu aldı bende cihazımla onun hesabına girip indirdim. Devrim sürümünü almasına rağmen onda premium pass var bende yok. Böyle olması normal mi yoksa yapmam gereken bi ayar falan mı var? Mağazada 44 lira vererek almam gerekiyor, gelibolu haritası açık fakat oyun modlarının hemen hepsinin yanında p işareti var ve giremiyorum.

Öncelikle kendiniz Premium'u ve DLC dosyalarını indirmeniz gerek. Boyutu 1 mb falan ve indirince kilitler açılıyor. Premium içeriklerine sahip olacaksınız, bir sorun olmayacak ama sizin oynadığınız hesaptan alınmadığı için satın almamışsınız gibi görünecek. Bende de aynı şekilde görünüyor.
    Premium'un ve diğer DLC'lerin storedan girince indirme seçeneği çıkmıyorsa, attığım resimdeki sayfadan girip indirebilirsiniz. Bende otomatik indirmemişti ve kendim indirmek zorunda kaldım. Tabi bu indirme işlemini oyunun satın alındığı hesaptan yapacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giresunlufuk -- 7 Ocak 2018; 22:27:32 >
    |
    |
    Kairros. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...

• Binbaşı
    1416 Mesaj

Hocam ne yaptıysam olmuyor bütün hepsinin yanında satın alma işareti var hiçbirini indiremiyorum

|
    |
    Giresunlufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunu satın aldığınız hesabı açın ve attığım resimdeki gibi Ps4'ün ana menüsündeyken Bf1'in üzerine gelerek oyun sayfasını açın. En altta Ps store yazan yere gelin, sağa geçip en üstteki seçeneğe girin. Karşınıza çıkan herşeyi indirin ve kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giresunlufuk -- 7 Ocak 2018; 22:42:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Kairros.
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Binbaşı
    1416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Oyunu satın aldığınız hesabı açın ve attığım resimdeki gibi Ps4'ün ana menüsündeyken Bf1'in üzerine gelerek oyun sayfasını açın. En altta Ps store yazan yere gelin, sağa geçip en üstteki seçeneğe girin. Karşınıza çıkan herşeyi indirin ve kurun.

Tamamdır hallettim hocam çok teşekkür ederim sağolasın.

|
    |

|
    quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Aim'i geliştirmek için onerileriniz , bilmem gereken püf noktalar var mi? Ölum karşılaşması ve üstünlük oynuyorum hep. Aim'im berbattan biraz hallice

Hassasiyeti yavaş yavaş artırarak oyna

|
    |
    Ping sorunu yaşayan Bir tek ben miyim Almanya server i bile 100 üstünde böyle sorun yaşayan varmı ?

|
    |
    Arkadaşlar ben de ps4 için Bf1 almak istiyorum. İkinci El 100-120 arasına almayı düşünürken ps store daki indirimi gördüm. Devrim versiyonu var orda 74 lira. Bunu alsam diğer Bf1 den ne farkı var? Aynı şekilde online server lara girebilir miyim? Bilen biri söylerse ona göre burdan alayım hemen

Devrim sürümünün içinde oyun ve premium pass var. Yani oyun ve tun ek ozelliklerin olduğu paket. Ps Plus varsa online'ada girersiniz.

|
    |
    MYılmaz4646 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Devrim sürümünün içinde oyun ve premium pass var. Yani oyun ve tun ek ozelliklerin olduğu paket. Ps Plus varsa online'ada girersiniz.

Hocam yani normal dediğim kutulu Bf1 oyunu alsam da bunu alsam da aynı online server a giriyorum öyle mi?

Evet hocam ayni. Alın geçin derim bi daha kutuluya gerek yok bence. Ve fiyati gayet uygun.

|
    |

Evet hocam ayni. Alın geçin derim bi daha kutuluya gerek yok bence. Ve fiyati gayet uygun.

Hocam çok teşekkür ederim. Aynı olup olmadığını merak ediyordum. Online olarak uzun süre oynarsın dedi birisi Bf1 için. O yüzden niyetlendim ben de. Aynı olduğu için alıyorum hemen :)

Rica ederim:) Ben aim'de filan berbat olmama rağmen aşırı eğleniyorum oynarken hocam bende tavsiye ederim.
    |
    |
    Av tüfekleri diye geçen tüfekler hangiler?

Pompalılar shotgun

|
    |
    marcio_nobre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.