Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
18.178
Cevap
140
Favori
496.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
Giriş
    499 Mesaj

Hocam hassasiyeti asker çubuk hassasyetinden ayarlıyoruz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hazark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    .For Gondor!
    For Gondor! For Gondor!

• Yarbay
    2023 Mesaj

Evet fakat oyunda her şeyin bir hassasiyeti var. Mesela tank kullanmanın hassasiyetini araç hassasiyeti kısmından ayarlıyoruz. Hassasiyet olayı tamamen sizin el alışkanlığınıza göre değişir.

|
    |
    Boromir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Targarien96

Yalnız oyundaki rus müzikleri o kadar güzel ki sırf müzikleri için rus haritalarında oynar oldum.oyun aynı zamanda rusları araştırmamı sağladı ve baya sevdirdi.her gün rus marşları dinler oldum

Bu da sovyetlerin marşı.çok güzel değil mi ya

Artık beyaz ordu veya ruslara karşı oynamak zorunda kalırsam oynamıyorum çıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 5 Ocak 2018; 15:0:38 >

• Binbaşı
    1650 Mesaj
    Youtube dan izliyorum, kimse adam vuramaz olmuş aim asist kalkmasından dolayı, komedi gibi😀😀 iyi oynayanlar artık daha kolay skor kasabiliyor. Ama hala star wars battlefront 2 de deli gibi aim asist var, öyle böyle değil. Destiny 2de de silahtan silaha farkeden bir aim asist olayı var oda çok ilginç.

Hem mouse hem aim asist açık oynayan biri, destiny, sw bf2 ve hala bf1 de affetmiyor, hatta bf1 de mouse kullanan kişilere de yaradı bu aim asist kalkması, artık direk eziyor gamepadli kişide aim asist olmadığından, ki olsada bir şey farketmiyor aslında. Artık ciddi ciddi bende düşünür oldum fps oyunları için almayı. Adaletsiz bir ortam var şu an.

Adam hayatındaki ilk pubg maçında zorlanmadan 1. oluyor😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 5 Ocak 2018; 3:51:45 >

• Yarbay
    13435 Mesaj

|
    |
    LannisTargaryen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sonynin gelecek nesilde kesinlikle klavye mouse desteği koyması lazım hem xboxı iyice domine eder hemde bizde bu dertten kurtulmuş oluruz diğer türlü bir aparata 900 tl vermek akıl işi de değil adaletli de değil.
    |
    |
    Oxygen1777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    klavye mouse istiyorsanız alın pcnize bf yi oynayın

|
    |
    Konsollara mouse-klavye desteği gelmemeli bence. Mouse ile oynamak isteyen PC alsın arkadaş. Eğer bu tarz bir destek gelir üstüne de gamepad ve mouse ile oynayanları aynı sw'ye atarlarsa fiyasko olur. Mouse-klavye kullananlara özel sw'ler olursa düşünülebilir.
    |
    |
    Ya arkadaş bu Sony zaten neden klavye mouse desteği verdi anlamış değilim. Playstation da eşitlik ön planda iken klavye mouse ile bozdu bunu. Çok büyük bir hata bu klavye mouse desteği. Yukarıda arkadaşın dediği gibi mouse ile oynamak isteyen pc de oynasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler ben oyunda daha yeniyim bir şey sorucam size. Nişancı oynamayı seviyorum ama sniperım sürekli 90 vuruyor 99 vurduğu dahi oldu ama bi türlü tek atmıyor. Bana tek atan bi sniper önerebilir misiniz? Millet bana nişancı tüfeğiyle tek atarken ben vuruyorum ama ölmüyor adam, harbiden kanser oldum artık

|
    |
    Sony k&m getirdiği gün konsol konsol olmaktan çıkmıştır. Hoş gerçi diğer firmalara yaptırıyor olsada ucu bir yandan ona dokunuyor. Bi yayılıp oyun oynadığımız konsolumuz var onunda içine soktular k&m arkadaş yok böyle bir şey yaaa. Bizde doğuştan dualshock öğrenmedik vuramadık vurulduk yeri geldi yerden kalkamadık ama birisi geliyor bu nedir yaa adam vuramıyorum bunla deyip alıyor k&m u bir kaç kill alacağım diye bize hayatı zindan ediyor gerçi burdaki çoğu kişi k&m olanları alaşağı ederde oyunda olay tek onla bitse bunun birde pingi var. Her iki ucuda..... Anladınız siz

|
    |
    Konsol firmalari ve oyun firmlari mouse ve klavye'ye destek vermeye devam ederseler konsolda multi oyun devri sahsen benim icin biter sirf multide uc bes adam vurayim diye okadar da para verilmez aparatlara firmalar bu ise el atacaklarini hic sanmiyorum adamlarin isine geliyor isin ucunda para var sony verecegi bir updateye bakar ama sonynin nikinde olmaz bizde online da kufurbaz haydoya doner dururuz.

|
    |

Hocam bazı server larda bende de 80 çıkıyor fakat Alman serverl larının büyük kısmında 50-54 Ping ile oynayabiliyorum.

|
    |
    Alastair JR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Baya fazla ya nerdeyse oynanmicak derecede

|
    |
    hazark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece akşamları Almanya serverlerında ping 140 lara çıkıyor İrlanda da bu olmuyor.

|
    |
    Alastair JR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    3789 Mesaj
    Biraz emek harcayın pad ile oynamak için biz kaç yılımızı verdik alışmak için. Biraz emek yahu.

Arkadaşlara katılıyorum. Beceremiyorsanız pc de oynayın.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 13 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    3 sene sonra pro ile dönüş yapıyorum.eklerseniz sevinirim
    psn : turkersah41
    |
    |

|
    |

Hocam ilk defa bugun girdim online. Server secmedim hic direk girdim

|
    |
    Project Scorpio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,695
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.