Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
18.178
Cevap
140
Favori
496.254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
Giriş
    42 Mesaj
    Beyler bf1 devrim pakedini aldım, bayağı da keyifli oynuyorum bu pakete ekstradan premium pass almak gerekiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gerekmiyor. Paketin içinde ana oyun + premium var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sanchex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tşkler arkadaşlar hesap aldım bakalım giriş yapıp deneyim öteki türlü konsoldan olmadı yine
    |
    |
    Bahsedilenler: Illusive Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ilberhoca , hazark

• Yarbay
    3713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

tşkler arkadaşlar hesap aldım bakalım giriş yapıp deneyim öteki türlü konsoldan olmadı yine

peki arkadaşlar öteki hesaptan bf yi açınca ea hesabı istedi ona hangi kendi kullandığım hesabımı firmeliyim yeniden hesap mı oluşturmalıyım?

• Çavuş
    42 Mesaj

Cevapladığınız için teşekkür ederim

|
    |
    Armag3d0N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O önemli değil hocam siz o hesabı pri yapıp girmeyeceksiniz zaten bidaha.
    |
    |
    CorleoneXT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS3 de en son COD oynamışlığım var. 4 e geçince BF1 aldım önce single bitirip tecrübe ediniyim dedim. Şuan online oynuyorum bir hayli zor geliyor. Özellikle sniperda. Sensivity kaç ayarlıyorsunuz arkadaşlar? Birde benim TV 4K multide renkleri kendi ayarlıyor fakat bir türlü renk tonu tutturamadım. Teknolojinin bu kadar gelişmesi beni pek memnun etmedi :)

.For Gondor!
    For Gondor! For Gondor!

• Yarbay
    2021 Mesaj

Hocam alışırsınız oynaya oynaya. Olabildiğince düzenli oynamaya çalışın. Aiminiz kendiliğinden gelişecektir. İlk başta sniper dan sa diğer sınıflarla başlamanızı tavsiye ederim. Özellikle fetih akın ve operasyon modunda girmeyin bir süre. Team death match yani takımlı ölümlü mücadeleye girin. Özellikle fetih ve operasyon da deneyimli oyuncular var. Sürekli ölürsünüz ve canınız sıkılır. Team death match de oyunun mekaniklerine alışıp sonra bu dediğim operasyon fetih ve akın gibi diğer modlara girin.

Hassaslık olayını ben şahsen %60 dan başlamıştım şu an %80 de. Yakında %90a artıracağım. Hassaslık ne kadar yüksekse o kadar iyi oyun içi performans bakımından. Çünkü daha hızlı hareket ediyorsunuz. Fakat hassasiyet arttıkça takdir edersiniz ki kontrol zorlaşıyor. O nedenle kendinize en rahat gelen hassasiyeti seçip zamanla arttırmanız en mantıklısı olacaktır.

|
    |
    Boromir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kontrollerde ortadaki sekmede kayıtlı düzenler var.oradan özeli seçip oyun mekaniği ayarlarına gidin.Bütün kontrolleri kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz
    |
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben bir arakadaşımla bf1 aldım ben sec hesab olarak oynuyorum oyun benmim makinede vs. Şimdi premium almak istiyorum oyunun hesabı rus orda 75-80 e falan geliyor tr psnde 40 küsür

şimdi ben bir tr hesabı açıp ordan premium rus hesabımda görürmüyüm o premiumu

umarım anlatabilmişimdir.

farklı psn olduğu için maalesef görmez hocam.
    |
    |
    omrtnckl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese selamlar bu oyunda arkadaslarımızla party kurarak aynı maca girebiliyor muyuz arkadaslar? aradım bulamadım once bi arkadas oyun buluyor sonra biz katılıyor falan sunucu dolu hatası felan alıyoruz. yok mudur 3-4 kişi aynı anda maça girmenin bir yolu?

3-4 kisi ayni maca girebilirsiniz tabiki. Ama sirada beklemeniz gerekebilir. Bu bir hata degil hocam 5-10 dka bekleyerek hepiniz maca dahil olabilirsiniz

|
    |
    BlackEagle_03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 üzerinden kurduğunuz party aynı zamanda oyun içi party oluyor. Oyunun MP menüsünde ekranın sağ alt köşesindeki kareler partydeki oyuncuları gösteriyor.

Party lideri bir oyuna girince ekranda yazı çıkıyor X kişi şu oyuna girdi katılmak istiyor musunuz? diye, Touch tuşuna basılı tutup katılıyorsun.
    Böyle olunca genelde aynı mangada buluşturuyor oyun, server çok dolu değilse. Tabi server seçerken nispeten boş bir server seçmek de lazım.
    Bir kere aynı mangada buluştun mu harita bitip yeni haritaya geçerken oyun dağıtmıyor mangayı.
    Ancak manga sisteminden dolayı 5 kişiden fazla kurulan partilerde takımları ayırabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 4 Ocak 2018; 11:57:21 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    748 Mesaj

Teşekkürler hocam ama demek istedigim aynı anda hepimiz giremiyormuyuz cod ww2 deki gbi veyahut star wars2 deki gibi

|
    |
    ___NeO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu party olayını biliyorum cevabın için teşekkürler benim demek istediğim party kurulduktan sonra aynı anda maça dahil ediyormu mesela cod da veya star warsda partice direk aynı maça sokuyor aynı anda onu kastetmiştim yoksa bu dedigini yaptk ama 4 kişide çok sorun olabiliyor serverların dolu olması yüzünden

|
    |
    C-TRanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Hocam kontrollerde ortadaki sekmede kayıtlı düzenler var.oradan özeli seçip oyun mekaniği ayarlarına gidin.Bütün kontrolleri kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz

Ben sadece bf1 de r3 olmasını istemiyorum

Yani r3 elim değse bile hicbirsey yapmasını istiyorum

Ateş ederken elim değiyor bıçak salliyor

Hepinizi aynı anda oyuna sokmaz birisi girer sizde onun üzerinden oyuna girersiniz.

|
    |

Her tuşun bir fonksiyonu var maalesef boş tuş atayamazsınız. Tuş fonskiyonlarının yerini değiştirebilirsiniz ancak.

|
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Ben sadece bf1 de r3 olmasını istemiyorum

Yani r3 elim değse bile hicbirsey yapmasını istiyorum

Ateş ederken elim değiyor bıçak salliyor

Hiç kullanmadığın bir tuşu(mesela dpad te yukarı yön ve ya aşağı yön tuşu olabilir); r3 ün karşılığı olan tuşa da ata. Böylelikle atıyorum yukarı yön tuşuna iki işlevi birden atamış oluyorsun hemde r3 boşa çıkmış oluyor. Şuan bende cihaz ve dolayısıyla oyunda yok ama olduğu dönemde yanlışlıkla böyle bişey yapmıştım. Cihaz olsaydı resimlerle daha ayrıntılı izah edebilirdim . Sonraki güncellemelerle değişmediyse bir dene bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.