Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Msjı düzenledim ama baya hızlı çıktınız

Gaz oyununun içine ediyor alev kullan bağıra bağıra kaçsınlar ölene kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragor_Ugre kullanıcısına yanıt
    Bunu brokenmachine e gönder haftanın top 5 ine koyup yayınlasın bence
  • Tamamdır hocam deneyeceğim bunu Varmı silahlar hakkında tavsiyeniz? Sıhhiyeci 3.seviye olmak üzere.

edit:
    Pardon hocam sadece bomba için düzenlediniz zannedip tekrar sormuşum
    Perkler defaultta nasıl geliyorsa öyle hiç değişmedim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alastair JR -- 16 Ocak 2018; 11:26:11 >
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Gönderdim de en son yayınladığında çıkmadı.bir sonraki hafta artık. :)
  • Medic icin federov siper kullan gayet iyi bir silah birde son çıkan farquarhill var.

• burgazz B kullanıcısına yanıt
    Bakacağım hocam sağolun.

Birde bu silahların statlarına dikkat ediyormusunuz veya etmeye gerek var mı?

• Hangisiyle rahat akıcı oynuyorsan onla devam et. Zaten anlarsın sana hangisinin uygun olduğunu.

• bf1 i farklı ekipmanla oynayan var mı?
    nacon yada razer kontroller gibi yada klavye fare ile oynayan
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiyle oynadım. Oyun deneyiminde kayda değer bir değişim olmadı desem yalan olmaz.
    BF1 deki oyun deneyimimdeli en büyük değişimi monitör den mecburen TV ye geçince yaşamıştım olumsuz anlamda.
    Siz de farklı ekipman düşünüyorsanız gamepad veya mouse yerine TV de oynuyorsanız monitör düşünebilirsiniz.
    Cidden bu oyundaki en büyük artıyı böyle sağlayacağınızı düşünmekteyim.
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Olumsuz anlamda büyük sıkıntı yaşıyorum. TV Axen marka.
    Sanırsın 720p nin ilk keşfedildiği tv bu. Görüntü çok kötü ve adamları görmekte zorlanıyorum.
  • Dice alttan alta premium özellikleri dağıtmaya başladı normal oyunculara. Prise de Tahure haritası bedava olacakmış birde operasyonlarda yeni haritalar haftalık olarak açık olacakmış. Premium almasaymışım keşke adam akıllı silahlarını bile kullanmıyorum haritalar desen rus dlcsi berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 16 Ocak 2018; 18:31:22 >
  • Şu 2 haritanın tarihi belli değil mi halen ocağıda yarıladık

• quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Şu 2 haritanın tarihi belli değil mi halen ocağıda yarıladık

İyice rezile bağladı adamlar dlc yi çıkartmaktan bile acizler. Zaten Xbox One X desteği bile getirmediler oyuna bu aralar tembellikleri üzerinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yıl sonu yeni oyun çıkacak. Onla uğraşıyorlarıdır. Küçük bir ekip de işte bu dlc ler ile ilgileniyor. O nedenle aksamalar olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 16 Ocak 2018; 20:31:52 >
  • Valla facebook sayfalarından fena sövdüm. İndie oyuna bile one x desteği getiren firmalar var binlerce multi oyuncusu olan oyuna yok! Onu geçtim bu dlc yi taksitle yayınlama işi Dünya üzerinde görülmedi.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Yani dlc gönderdiğin zaman o dlc de bulunan bütün map ler gelmeli. Öyle bir kısmı şimdi diğer kısmı 1-2 ay sonra olmaz. Orada hata yapmış dice. Bf4 de böyle bir şey yoktu diye hatırlıyorum.

Xbox one x desteği gelmemesi bence normal. Çünkü 1 seneden az süre kalmış yeni oyunun çıkmasına. Ekibin büyük kısmı yeni oyun için çalışıyordur. Xbox one x güncellemesine zaman ayıramamışlardır. Ps4 pro ya çıktı ama pro ile Bf1 aynı zamanda çıktılar aşağı yukarı. O nedenle destek geldi. Bu konuda bence çok tepki vermeye gerek yok. Hali hazırda bulunan oyunun performansı zaten iyi.

• Şu iki haritayla birlikte yeni silahta gelecek ki?

• Gelmeyecek diye biliyorum. Son DLC ile gelecek yeni silahlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknik_insan

Şu iki haritayla birlikte yeni silahta gelecek ki?

3. Dlc için başka silah çıkmayacak gelen geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Dice alttan alta premium özellikleri dağıtmaya başladı normal oyunculara. Prise de Tahure haritası bedava olacakmış birde operasyonlarda yeni haritalar haftalık olarak açık olacakmış. Premium almasaymışım keşke adam akıllı silahlarını bile kullanmıyorum haritalar desen rus dlcsi berbat.

Benim düşüncem şudur ki; O harita (hatta diğer gece haritası da) çok beğenilmedi ve o haritanın olduğu servelarda oyuncu kıtlığı olabilir. Pre olmayan oyuncularla doldurmak istemişlerdir. O haritalarla ilgili hizmet görevleri (özelleştirme perkleri) var. Dolmayınca millet açamıyor tabi.
  • 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.