Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tbag ne demek oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

tbag ne demek oluyor?

Genellikle kucuk yasta ki yada akil yasi kucuk olanlarin yaptigi salakca bir haraket

https://youtu.be/MhzYYE59nkA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Bugün ilk defa girdim.Ams bir türlü beceremedim.Hep ölüyorum.Bf4 de daha iyiydim.Hangi sınıfla başlamalıyım sizce.Birde kodomanlarda ki arkadaşlar çok iyi oynuyor valla.Id gorkem354335

Aman dikkat kodo değil..kodaman..kodoman dye aratırsan bulamayabilirsin

Ben destek sınıfıyla başladım bu oyuna..5 gün öncesine kadar da doğru dürüst hiçbir sınıfta oynamadım..şimdi saldırı sınıfına geçtim ama sudan çıkmış balık gibiyim..desteğin ağır makinalıların dan sonra seri makinalıları tutamıyorum bile.ama inat ettim alışıcam..sen de inatla devam et ..alışacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 9 Mart 2017; 12:12:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

tbag ne demek oluyor?

Genellikle kucuk yasta ki yada akil yasi kucuk olanlarin yaptigi salakca bir haraket

https://youtu.be/MhzYYE59nkA

haha 😂

• Dün geceki kale savunması olan oyunda çok değişik sahneler yaşandı video çektim akşam paylaşıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Bugün ilk defa girdim.Ams bir türlü beceremedim.Hep ölüyorum.Bf4 de daha iyiydim.Hangi sınıfla başlamalıyım sizce.Birde kodomanlarda ki arkadaşlar çok iyi oynuyor valla.Id gorkem354335

Hocam Kodamanlar da (Server da yani) gerçekten kaliteli oyuncular var, yeni başladıysanız zorlanmamaniz mümkün değil. Hele bizim manga gibi stratejik oynayan bir ekibe katsi düşerseniz daha da zorlanirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

Fao kalesinde guc dengesi anormaldi gercekten. Ama quentin de esit bir dagilim oldu ve guzel bi galibiyet aldik sonunda

Vecihi..yağdırmışsındır gene bombaları milletin üstüne
    Orman da görüşelim
  • Birisini öldürdükten sonra zıplayan tipler mi?
    Eğer öyle ise 3-4 gün önce Fao kalesinde kullandığım Topçu arabasının üzerine çıkıp zıplayan bir tip vardı bende de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

herkese merhaba bir kac gundur kodamanlar serverinda oynuyorum bu gece ki oyunda Asp3ndro666 isimli oyuncu anlam veremedigim bir neden den tbag yapti neyin egosu neyin kompleksi anlam veremedim oyun oldugunu unutup isi baska boyuta tasimayin edebinizle oynayin

Hocam merhaba. Bu tarz insanlarla özellikle dalga geçen tipleri söylerseniz serverda barındırmayız. Bize saygılı kaliteli insanlar lâzım

Bu arada serverımız tahmin ettiğimizden çok daha fazla ilgi gördü. Herkese bu konuda teşekkür ederiz.

Fetih modu herkese uyduğu için şuan bu moddan devam edeceğiz.

Forumun isteklerine göre ilerleyen günlerde serverda özelleştirmeler yapmayı düşünüyoruz. Oyunun genel yapısını bozmayacak şekilde ne gibi özelleştirme yapalım?

Örneğin; Skorun 1500 olması, araçların yarıya indirilmesi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 9 Mart 2017; 13:9:46 >

• Psn kapalı mı şuan?

• akkyi aşmışım hız düştü ona rağmen fena oyun olmadı. server bağımlılık yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

herkese merhaba bir kac gundur kodamanlar serverinda oynuyorum bu gece ki oyunda Asp3ndro666 isimli oyuncu anlam veremedigim bir neden den tbag yapti neyin egosu neyin kompleksi anlam veremedim oyun oldugunu unutup isi baska boyuta tasimayin edebinizle oynayin

Hocam merhaba. Bu tarz insanlarla özellikle dalga geçen tipleri söylerseniz serverda barındırmayız. Bize saygılı kaliteli insanlar lâzım

Bu arada serverımız tahmin ettiğimizden çok daha fazla ilgi gördü. Herkese bu konuda teşekkür ederiz.

Forumun isteklerine göre ilerleyen günlerde serverda özelleştirmeler yapmayı düşünüyoruz. Oyunun genel yapısını bozmayacak şekilde ne gibi özelleştirme yapalım?

Nicki verilen arkadaş bunun tuş arızasın dan olduğunu yazmış zaten..server ın iyi tarafı interraktif yazışmaya olanak sağlaması..neredeyse oynarkenforum da mesajlaşıyoruz
    Emre nin söylediklerine ek olarak:hava aracı olma dan yada kara araçları olmadan sadece piyade savaşları,bombaların kaldırılması,pompalı nın kapatılması ya da haritaya göre sniper yasağı isteğe göre operasyon modu vs vs..tamamen isteğe bağlı düzenlemeler..

Mesela ben çöl de sniper olmadan yada aragonne ormanın da pompalı olmadan yaşanacak mücadeleyi hep merak ederim

• Akın oynansa fazla curcunamı olur acaba. Ben hep oynardım bad company zamanında gold rush tı adı sanırım. Şimdi kimse oynamıyor galiba ne zaman girsem 2 manga falan oluyor hep. Operasyon oynanabilir birde. Değişiklik olsun. Operasyon hem uzun sürüyor hemde keyifli olabilir.
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Bence sadece skoru yükseltin. Araç bomba az silah vs bunlar oyunun kemikleri.
    Bu gece tekrar gireceğim. Sadece Türk oyuncularla oynamanın tadı başka.
    PSN: emrtkn / Logo Türk Bayrağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Birisini öldürdükten sonra zıplayan tipler mi?
    Eğer öyle ise 3-4 gün önce Fao kalesinde kullandığım Topçu arabasının üzerine çıkıp zıplayan bir tip vardı bende de :)

Zıplama değil. Zıplama çok masum kalır bunun yanında. Burda ne olduğu açıkça yazılamaz. Yazan ban yer. Şöyle anlatabilirim anca. Bjk teknik direktörü vardı john benjamin toshack diye. Onu ye anlamına geliyor. Daha da açık anlatamam.

• quote:

quote:

bence skor yükseltmesi güzel olabilir ama yasaklar gelmesin bence. yasaklanacaksa bütün silahları yasaklayabilirsiniz. mesela bana göre automatico, hellriegel, bar, model 10-a aşırı op silahlar ama kimsenin de kullanmasına karşı değilim. sonuçta yapımcılar bunları oyuna koymuşsa, kullanıp kullanmamak tamamen kişinin tercihidir. tabi bunlar benim düşüncelerim, sonuçta server size ait

• kabune kullanıcısına yanıt
    Rica etsem özel mesaj atar mısın. Gerçekten çok merak ettim. Yoksa tüm gün araştıracağım :)
    Belden aşağı galiba ama kusura bakma.
    Ben videoda sadece zıplama gördüm.
  • Bir seferliğine sadece tabanca olsa güzel olur gibime geliyor arrgone ormanında mesela.

• Haftasonu için bence bir özelleştirme yada özel bir etkinlik yapılabilir mesela orman haritasında herkesin tek tip silah kullanması gibi yada bilet sayısının yükseltilmesi gibi .. genel anlamdaki değişiklikler için burada yada kodamanlar ana konusunda anket açılması bence daha iyi olabilir. Silahların komple kısıtlanması yerine varsa eski serideki gibi sniper sayısında kısıtlama vs. tarzı bir yasaklama hiç olmamasından iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

quote:

Nicki verilen arkadaş bunun tuş arızasın dan olduğunu yazmış zaten..server ın iyi tarafı interraktif yazışmaya olanak sağlaması..neredeyse oynarkenforum da mesajlaşıyoruz
    Emre nin söylediklerine ek olarak:hava aracı olma dan yada kara araçları olmadan sadece piyade savaşları,bombaların kaldırılması,pompalı nın kapatılması ya da haritaya göre sniper yasağı isteğe göre operasyon modu vs vs..tamamen isteğe bağlı düzenlemeler..

Mesela ben çöl de sniper olmadan yada aragonne ormanın da pompalı olmadan yaşanacak mücadeleyi hep merak ederim

Argonne Ormanı + Pompalı =

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.