Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18.177
Cevap
146
Favori
495.680
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]
Giriş
    6246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkaymak

Mangadaki arkadaşlar neden değişiyor onu bende halen anlamadım. Sonra takımlar eşitlendiğinde reaksiyon almak zor oluyor karşı takıma geçmek istesen de geçemiyorsun.
    @AnArchyHuOz sanırım sizde bir clan kuracaksınız dicenin server özelleştirmelerinden dolayı faaliyete geçiremediniz veya askıya aldınız diye biliyorum. Son durum nedir bizi de bilgilendirseniz süper olur?

Bf3 ten bu yana klanimiz hali hazirda var cok guzel dostluklar arkadasliklar kurduk ayrildigimiz arkadaslarimizla bile hala oyun oynar birlikte gorusuruz. Donem donem istanbulda bir araya gelir yuzyuze gorusur vakit geciririz. Server ozellestirmesi tag olayi eklenmemesi ve seninde dedigin gibi ayni squad ta oynamanin bile cok zor oldugu donemde oyuncu alimi yapmadik. Yapsaydik bile birlikte oyuna giremiyorduk klan maclari yapamiyorduk bu sebepten askiya aldik oyunun biraz daha takimlara klanlara yonelik calismalar yapmasini bekledik. Serverlarda iyilestirmeler yetersiz olsada kick/ban getirerek bir adim attilar yakinda tag olayida gelir diye dusunuyorum o zaman tekrar faliyete devam etmeyi dusunuyoruz ama yakin zamanda server ve yeni oyuncu alimi yapilabilir. Birlikte keyifle oynamak isteyen arkadaslari bazi sartlar dahilinde kabul ederlerse davet edicez. Ozellikle senin gibi medic oynayanlara cok ihtiyac olacak

Bf 1 de uzerine tanimam hocam cok iyisiniz

not : yandas oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasMachate -- 5 Mart 2017; 20:15:52 >
    |
    |

• Yarbay
    3252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Sizlere pompali ve sniperlerle dolu guzel oyunlar dilerim. Bu oyun tarziyla oynadiginiz surece 1 hafta sonra serveraliniza giren olmaz 5 kisi oynarsiniz.

Saygilar.

Dün ormanda sizinle de karşılaştık

/>

Benimde tam demek istedigim buydu aim alma yok nisan alma yok bas r2 ye devam et cok basarilisiniz tebrik ederim. Sizlere iyi oyunlar.

bf1 zaten tamamiyle casual oyunculara hitap ediyor, herkes oynayabilsin diye oyun yapmışlar. diğer bf serilerinde 0.50kdsi olmayan adamlar bf1 de kendini birşey zannediyor

Hah bravo ya. Aynen öyle. Daha önce bu doğru yorum yapıldı ve kaçırdıysam ondan özür dilerim ama konuda ilk kez oyunla ilgili dosdoğru bir yorum gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Yalnız bu oyun zaten kill almaya odaklı bir oyun degilki . Afedersiniz ama sidik yarıştırmaya hic gerek yok bence . Takım oyunu , strateji ve bayrak kapma degil mi önemli olan . Kill almaya kasan arkadaslar zaten gidip bilgisayarda counter strike oynasın . Medic veya destek oynayıp takıma yardımcı olmayan bir sürü adam var hepsi kill alma derdinde . Yahu şu takıma bi faydam olsun da oyunu kazanalım diye düşünen yok

Dediğine katılıyorum dün bi mangaya girdim Allah razı olsun ilker diye bi arkadaş vardı defalarca kaldırdı onlarla oynamaya çalıştım ama sohbet olmadığından yardımım dokunmadı pek gerçi fetih oynamayı unutmuşum operasyon yüzünden kabune ile ilker yapışık ikiz gibi heryerde beraberdi valla bravo

İlker zaten doktorum civanim şeklinde hep yanımizda revive yapıyor sağolsun. Medic nasıl oynanır dersinde. Bende daha önceki bf lerde genelde hep medic oynardım da bf1 deki medic silahlarının hepsini denedim ama uzun vade de hiç birinden keyif alamadım. Halbuki bf nin bence oynaması en keyifli sınıfıdır. İki üç kişiyi vurup ortamı temizledikten sonra bir de üzerine takım arkadaşını canlandırmak nirvana etkisi yapar oyuncuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 5 Mart 2017; 20:49:7 >
    |
    |

• Binbaşı
    1599 Mesaj
    arkdaşlar elimde bf1 deluxe var. ilk dlc'ye sahip oluyor muyum? Origin'e baktım ıvır silah çömlek mevcut sadece dlc'yi göremedim. Bf4'te deluxe chine rising veriyordu bunda da verir sandım. :(

quote:

quote:

quote:

Sizlere pompali ve sniperlerle dolu guzel oyunlar dilerim. Bu oyun tarziyla oynadiginiz surece 1 hafta sonra serveraliniza giren olmaz 5 kisi oynarsiniz.

Saygilar.

/>

Benimde tam demek istedigim buydu aim alma yok nisan alma yok bas r2 ye devam et cok basarilisiniz tebrik ederim. Sizlere iyi oyunlar.

bf1 zaten tamamiyle casual oyunculara hitap ediyor, herkes oynayabilsin diye oyun yapmışlar. diğer bf serilerinde 0.50kdsi olmayan adamlar bf1 de kendini birşey zannediyor

Hocam ironi mı yapıyorsunuz anlamadım. Sanki BF3 ve 4te daha iyi oynuyordum. Gerçi tüm sınıflarda daha dün ancak 2. seviyeye geldim ve 3ten sonra daha iyi silahlar açılıyor gibi.

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 14 saat 57 dakika kadarı kaldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygilar.

/>

Hocam ironi mı yapıyorsunuz anlamadım. Sanki BF3 ve 4te daha iyi oynuyordum. Gerçi tüm sınıflarda daha dün ancak 2. seviyeye geldim ve 3ten sonra daha iyi silahlar açılıyor gibi.

Alışmamışsınızdır daha. Starwars çıkarken herkes için oyun yapıyoruz 7den70 e oynayabilecek diye haber yapılmıştı. Bf1 de starwarsın 2000li yıllarda çıkan devasa dlcsi gibi. Bf3 ve Bf4 yamalı oyun motoru ile çıkmıştı dinamikler, oynanış nerdeyse aynı fps e hakim olamayan oynayamıyordu. Starwarsdan sonra yeni motor kullanmaya başladı dice görüyoruz onuda oyunun dinamikleri oynanışı fizigi bf serisine uymayan oyun yapmışlar sırf herkes rahatlıkla oynasın diye..
    bf3 den beri geleneği bozmadım önce normal sonra premiumlu aldım. bunu oynamasak neyi oynayacağız ucmalı kaçmalı cod mu oyunda liderlik vasfı yok bikere
    |
    |

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

arkdaşlar elimde bf1 deluxe var. ilk dlc'ye sahip oluyor muyum? Origin'e baktım ıvır silah çömlek mevcut sadece dlc'yi göremedim. Bf4'te deluxe chine rising veriyordu bunda da verir sandım. :(

hayır
    |
    |

• Yarbay
    3889 Mesaj
    Arkadaşlar birazdan basliyoruz, Server a bekleriz.
    Server adı KODAMANLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_80 -- 5 Mart 2017; 22:53:48 >
    |
    |
    516 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Saygilar.

/>

bu oyunda tek kolaylaştırılan şey sniper aşırı basit pompalı klasik tek atar zaten

|
    |

• Yüzbaşı
    516 Mesaj
    son iki üç sayfadır konuya birşey oldu herkes böyle birbirini öldürümde kaydedim dalga geçer moduna geçmiş pompalıyla tek atan bile kaydetmiş cidden komik 😂

|
    |
    Merhaba arkadaşlar 5 gün önce ps4 sahibi oldum ve ilk işlerimden biri tabiki bf1 almak oldu şuan oyunu çözmeye çalışıyorum. Daha önce uzun süre bf3 oynadım o.metro favori haritamdı maalesef forumdaki klanlardan haberim olmadı eğer şuan alım varsa klana katılmak isterim şuan pek oynayamıyorum ama yaza doğru sürekli giricem iyi akşamlar

|
    |

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

Arkadaslar klan nasil kurabilirz anlatabilrmsn

bf1 de battlelog tarzı birşey yok henüz anca aynı amblem kullanırsınız.

• Yüzbaşı
    630 Mesaj

EyvaAllah hocam peki server kurma gbi bsy varmi

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkaymak

Mangadaki arkadaşlar neden değişiyor onu bende halen anlamadım. Sonra takımlar eşitlendiğinde reaksiyon almak zor oluyor karşı takıma geçmek istesen de geçemiyorsun.
    @AnArchyHuOz sanırım sizde bir clan kuracaksınız dicenin server özelleştirmelerinden dolayı faaliyete geçiremediniz veya askıya aldınız diye biliyorum. Son durum nedir bizi de bilgilendirseniz süper olur?

Bf3 ten bu yana klanimiz hali hazirda var cok guzel dostluklar arkadasliklar kurduk ayrildigimiz arkadaslarimizla bile hala oyun oynar birlikte gorusuruz. Donem donem istanbulda bir araya gelir yuzyuze gorusur vakit geciririz. Server ozellestirmesi tag olayi eklenmemesi ve seninde dedigin gibi ayni squad ta oynamanin bile cok zor oldugu donemde oyuncu alimi yapmadik. Yapsaydik bile birlikte oyuna giremiyorduk klan maclari yapamiyorduk bu sebepten askiya aldik oyunun biraz daha takimlara klanlara yonelik calismalar yapmasini bekledik. Serverlarda iyilestirmeler yetersiz olsada kick/ban getirerek bir adim attilar yakinda tag olayida gelir diye dusunuyorum o zaman tekrar faliyete devam etmeyi dusunuyoruz ama yakin zamanda server ve yeni oyuncu alimi yapilabilir. Birlikte keyifle oynamak isteyen arkadaslari bazi sartlar dahilinde kabul ederlerse davet edicez. Ozellikle senin gibi medic oynayanlara cok ihtiyac olacak

Seve seve gelirim ne demek İnşallah Dice efendi server özelleştirme durumuna el atarda siz de istediklerinizi kısa sürede yaparsınız. Türkiye de bu tarz kaliteli server oluşumları hem oyundaki kaliteyi artırır hem de dediğin gibi sosyal tarafı da oluşursa şahane olur. Ben İzmir deyim gelirseniz beklerim. Bizde denk geldikçe görüşüyoruz buradaki arkadaşlarla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

EyvaAllah hocam peki server kurma gbi bsy varmi

var, 180 gün 250 lira sanırım yanlış hatırlamıyorsam

• Yarbay
    2462 Mesaj
    Oyundaki özel serverlarda silah ya da araçları kapatma özelliği var mı? Önceki bf lerde yoktu da bunda değiştirdiler mi diye merak ediyorum.

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oyundaki özel serverlarda silah ya da araçları kapatma özelliği var mı? Önceki bf lerde yoktu da bunda değiştirdiler mi diye merak ediyorum.

Kisitlida olsa var. Ama tek tek secmek mumkun degil gaz bombasi kapatmak istiyorsan komple bombalari yasaklayabiliyorsun. Araclarda ve silahlarda da ayni malesef pc deki gibi istedigin silahi yada araci iptal edemiyorsun.

Psn; AnArchyHuOz
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Şu an kodamanlar serverda oynayan CESURYÜREK TR burdaysa; git yat kardeşim artık habire beni vuruyosun

.yarın okulun falan vardır..yat uyu

PSN:dramkow
    BF1 server:KODAMANLAR (TR)
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj

Tesekkurler kardes

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.