Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi DLC dir filan vs diyorsunuz ya.
    DLC dediğiniz yeni haritaların ve yeni silahların olduğu güncelleme midir?
    Eğer öyle ise bu güncelleme sanırım premiumlar için açılmış, premium olmayan versiyonlar için güncelleme mi gelecek?
    Yani premium olmayan kullanıcılar bu haritalarda oynayabilecekler mi?
    Benim sürümüm de Deluxe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 8 Mart 2017; 16:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Arkadaşlar şimdi DLC dir filan vs diyorsunuz ya.
    Eğer öyle ise bu güncelleme sanırım premiumlar için açılmış, premium olmayan versiyonlar için güncelleme mi gelecek?
    Benim sürümüm de Deluxe.

Bf1 e gelecek güncelleme ile yeni harita, yeni mod ve silahlar eklenecek. Toplamda 16 yeni harita ekleneceği söylendi. Yanlış hatırlamıyorsam güncelleme ile Fransızlar da gelecek. Ama bu güncellemeden yararlanmak için Premium sahibi olman gerekiyor.
  • Lepra61 L kullanıcısına yanıt
    Premium sahibi olmaz isem devam mı eski haritalara ve silahlara peki?
    Peki benim paket şu an Deluxe. Bunun üzerine Premium alabiliyor muyuz ek paket gibi?
    Herhalde komple oyunun Premium' unu almak gerekmiyordur.
    Tşk bilgi için.
  • quote:

Arkadaşlar şimdi DLC dir filan vs diyorsunuz ya.
    Benim sürümüm de Deluxe.

güncellemeyi herkes indirecek (premium olmayanlar dahil) fakat dlcleri sadece premium sahipleri veya çıkacak dlcyi satın alanlar indirebilecek. yani premium olanlar yeni haritaları ve silahları kullanabilecek ama premium olmayanlar eski harita ve silahlarla devam edicek.
  • quote:

Premium sahibi olmaz isem devam mı eski haritalara ve silahlara peki?
    Peki benim paket şu an Deluxe. Bunun üzerine Premium alabiliyor muyuz ek paket gibi?
    Herhalde komple oyunun Premium' unu almak gerekmiyordur.
    Tşk bilgi için.

premium almak istiyosan oyunu hangi bölgeden aldığını ve oyunu satın aldığın hesaptan mı oynuyosun yoksa başka bi hesaptan mı oynuyosun onları söyle ona göre bi çözüm sunayım.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Anladım.
    O zaman Premium' a yükselteceğiz oyunu.
    Umarım paket gibi birşey vardır, yoksa direkt oyunun Premium' unu mu alacağız acaba?
    Tşk.
    PSN' den aldım oyunu. Direkt Deluxe versiyon olarak aldım.
    Evet, aldığım hesapla oynuyorum oyunu.
    Tşk destek için.
  • quote:

Anladım.
    O zaman Premium' a yükselteceğiz oyunu.
    Umarım paket gibi birşey vardır, yoksa direkt oyunun Premium' unu mu alacağız acaba?
    Tşk.

oyun + premium ultimate edition olarak satılıyo sende oyun olduğundan ultimate satın almana gerek yok. sen sadece premium yükseltmesi satın alacaksın.
  • quote:

PSN' den aldım oyunu. Direkt Deluxe versiyon olarak aldım.
    Evet, aldığım hesapla oynuyorum oyunu.
    Tşk destek için.

dostum o zaman isterhttps://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/eklentiler/battlefield-1-premium-pass-ve-deluxe-y%c3%bcks-paketi/cid=EP0006-CUSA02387_00-PREMIUMPASSDELUP linkinden psn hesabın ile giriş yaparak veya ps4te oyunu açtıktan sonra oyun içindeki mağaza sekmesine gelip premium seçeneğini seçerek oradan satın alabilirsin (ben bu yöntemle satın almıştım).

Teşekkür ederim, çok sağ ol.
  • quote:

Teşekkür ederim, çok sağ ol.

rica ederim
  • Şu lanet spawn olayı deli etti bugün kaç kez öldüysem hep arkalama. Adamın öldürüyor hop arkama spawn hep böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 8 Mart 2017; 19:20:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Kodamanlar serverin da 7 kişi olduk arkadaşlar yavaştan dolmaya basliyoruz.

Sizleri de bekliyoruz

şimdi girdim psn Jose_mourinhoooo

• Sırf istatistik için sıfırdan account açıp saçma sapan oynayan tipler var. Bu istatistik olayını getirenin, kayıt tutanın...

• herkese merhaba bir kac gundur kodamanlar serverinda oynuyorum bu gece ki oyunda Asp3ndro666 isimli oyuncu anlam veremedigim bir neden den tbag yapti neyin egosu neyin kompleksi anlam veremedim oyun oldugunu unutup isi baska boyuta tasimayin edebinizle oynayin

• Bugün ilk defa girdim.Ams bir türlü beceremedim.Hep ölüyorum.Bf4 de daha iyiydim.Hangi sınıfla başlamalıyım sizce.Birde kodomanlarda ki arkadaşlar çok iyi oynuyor valla.Id gorkem354335

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Selam. Kullandığım Dualshock 4 sorunlu, üçgen ve yuvarlak tuşları takılı kalıyor. Takıldığında hızlıca basıp çekince yuvasından çıkıyor. Yanlış anladıysan kusura bakma, yoksa t-bag vs. ile işim olmaz.

Hocam senle aynı mangadaydık.On numara oynuyorsun.Helal olsun valla.

• valla bugün baya zorlandım açıkçası, hele şu avcı uçakları nefes aldırmadı. tam deploy ediyorum pat uçak dart bombası bırakıyo, yine deploy ediyorum bu sefer atak uçağı bomba bırakıyo, hemen süngü saldırısı yapıyorum bombalardan kaçmak için bu sefer de önüme süvari çıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 9 Mart 2017; 5:24:44 >
  • Bugün birde sizin servere gireyim dedim, taraflar çok dengesizdi 17-28 çok dengesiz oluyor 1-2 farkı anlarım da 10-11 fark oyunun içine ediyor. Revive ve supplie yapmayan objective koşmayanlarda cabası.
  • Fao kalesinde guc dengesi anormaldi gercekten. Ama quentin de esit bir dagilim oldu ve guzel bi galibiyet aldik sonunda

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.