Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SMOKE

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkaymak

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Beyler manganızın ve forumdaki diğer herkesin eline sağlık. Hocam çok iyi oynuyorsun tebrik ederim.

@InnerMight( Sarp ) efsanedir. Youtubedan kendi kanalından videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Açık söylüyeyim Sarp karşı takımdaysa oynamam, oyundan soğumanın anlamı yok. Yemin ediyorum adamı kevgire çevirir

Bir tane video göndereyim. Bir insan tüm şarjörü nasıl ekonomik kullanılır kanıtı boş yok dikkatini çekerim

Pardon geriye 2 mermi daha var yanlış olmasın

https://youtu.be/i4iH0b3BDOQ

Argone ormaninda oyundan sogudum arkadas yuzunden:))

O nasil bir Automatico kullanmaktir arkadas.

Gamepadle mi oynuyorsun dostum merak ettim?

Gamepadle oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

Seni tanimak isterim yigidim bul beni

Sms attım

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Serrver da efsane mücadeleler dönüyor..Bu gecelik veda ettiğim son el skoru;

Güzel oyun iyi oyuncularla çok daha zevkli oluyor..Teşekkürler vurana da vurulana da

Abi ne olmuş öyle ya:) kan gövdeyi götürmüş resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: InnerMight

quote:

Sms attım

Mesajini aldim pompali gazbombalarinin bol oldugu bayraklarin dibine dinamit koyulan bir oyun icin bende varim diyorum

• kodamanların kurulmasına öncülük eden abilere sonsuz teşekkürler. ben de dün ilk defa girdim ve oldukça eğlenceli maçlar döndü.

• şu oyunda en sevdiğim şey dinamit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

kodamanların kurulmasına öncülük eden abilere sonsuz teşekkürler. ben de dün ilk defa girdim ve oldukça eğlenceli maçlar döndü.

Uçağı yasaklatacaksın bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

kodamanların kurulmasına öncülük eden abilere sonsuz teşekkürler. ben de dün ilk defa girdim ve oldukça eğlenceli maçlar döndü.

Uçağı yasaklatacaksın bize

aman abi yapmayın istikbal göklerdedir

• Hafta içleri iş falan derken yoğunluktan gece gelemiyorum güzel oyunlar kaçıyor :) Cuma ve Cumartesi geceleri sonuna kadar devam :)))) Bu arada az önce denk geldim çok keyifli buldum izlemek isterseniz 3 arkadaş oyundaki Martini Henry silahi ile yaklaşık 550m lik atış yapıyorlar... Uzak menzil testinde gerçekte olduğu gibi oyunda da bu silah ile 300m ve üzeri çok zor :)https://www.youtube.com/watch?v=ymr89UDE2WA
  • quote:

quote:

quote:

Sms attım

Mesajini aldim pompali gazbombalarinin bol oldugu bayraklarin dibine dinamit koyulan bir oyun icin bende varim diyorum

ne ayaksiniz siz Hani ben yokum diye fazla da havalanmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

Sms attım

ne ayaksiniz siz Hani ben yokum diye fazla da havalanmayin

• Akşamları iş çıkışı beraber oynayabilmek adına arkadaşlar arıyorum. PSN: BF1Paradox
  • Dün gece süper karşılaşmalar oldu açıkcası buğün cl maçınamı bakayım yoksa bf1 dalayım çok kararsızım
    Psn:EnAta__Tr
  • en-ata kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinle karşılaştık birkaç kere, sağlam oynuyorsunuz tebrik ederim. Psn: KeNji-xov-
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Hocam sizinle karşılaştık birkaç kere, sağlam oynuyorsunuz tebrik ederim. Psn: KeNji-xov-

Teşekkürler hocam, ekip güzel olunca zaten oynatıyor.

• http://bndl.tw/btKGuhZn PSN KARDESLIGINI BITIRIYOMUS SONY UMARIM HABER BALON HABERDIR :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

http://bndl.tw/btKGuhZn PSN KARDESLIGINI BITIRIYOMUS SONY UMARIM HABER BALON HABERDIR :(

artık sadece çok güvendiğin kişilerle kardeşlik olacak herhalde. bende sadece üniden arkadaşımla yapıyorum kardeşlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

http://bndl.tw/btKGuhZn PSN KARDESLIGINI BITIRIYOMUS SONY UMARIM HABER BALON HABERDIR :(

artık sadece çok güvendiğin kişilerle kardeşlik olacak herhalde. bende sadece üniden arkadaşımla yapıyorum kardeşlik.

Baslik dikkat cekmek icin yazilmis.

Habere gore artik daha zorlasacak, guvenmedigin kisilerle yapilmamasi gerekecek.

Tamamen bitti diye birsey yok yani.

• quote:

quote:

quote:

Habere gore artik daha zorlasacak, guvenmedigin kisilerle yapilmamasi gerekecek.

yok bitme diye bisi yok, bitti başlığını dediğin gibi clickbait habercilik anlayışıyla atmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok bitme diye bisi yok, bitti başlığını dediğin gibi clickbait habercilik anlayışıyla atmışlar.

Tamamen bitirmiyo anladigim kadarıyla psn kardesligini zaten guvenmedigim kişiyle neden yapalım ki psn kardesligi dimi ? :)

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.