Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ilk turda birinci oldum. ikinci turda ise rakip takım dişli çıktı, bayrak almakta zorlandık. Gözler de yorulunca kapattım. Ama yine de güzel oyunlardı. Yalnız Söylemeden geçmeyelim, dün amienste tankla giderken 5 metrede bir mayın koyan arkadaşa burdan selam yolluyorum.
  • Benim gibi yap..şikayetini anın da ilet :)

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124514287

serverda ki bir çok oyuncu forumdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Benim gibi yap..şikayetini anın da ilet :)

Şikayet olarak değil de, Bir sitem diyelim.
    Çünki herkes istediği gibi oynayabilir, karışmaya hakkım yok.

Ancak bazı arkadaşlar biraz daha dikkat ederse daha da güzel olucak.
    Bunlar istisnalar tabii. Genel olarak serverdeki arkadaşlar gayet düzgün oynuyor şimdiye kadar. Hatta tanıdık ve iyi bir manga denk gelirse tadından yenmiyor.

Nitekim birkaç gün önce çok iyi bir manga denk geldi ve 2 tur üst üste hem birinci geldik hem de harika bir oyun çıktı. Gün geçtikçe server de oturdukça Oyunlar daha da güzelleşicek diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Bunlar istisnalar tabii. Genel olarak serverdeki arkadaşlar gayet düzgün oynuyor şimdiye kadar. Hatta tanıdık ve iyi bir manga denk gelirse tadından yenmiyor.

Nitekim birkaç gün önce çok iyi bir manga denk geldi ve 2 tur üst üste hem birinci geldik hem de harika bir oyun çıktı. Gün geçtikçe server de oturdukça Oyunlar daha da güzelleşicek diye düşünüyorum.

Gercekten bende buyuk keyif alıyorum bu serwara girerken çünkü çoğu kisi cq modunda ne yapilcagini biliyo bayraklara saldırıyo yuzdende keyif hayli hayli katlaniyo diye düşünüyorum dramkow cok ortalikta dolasma alırım aklini 😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 6 Mart 2017; 12:23:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Niye gece 11'den önce girilmiyor kodamanlar server'ına ?

Bekar olanlar anlayamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bende 11 den gece 2 ye kadar ordaydım. Çok zevkli bir oyundu benim için. Ama benim gibi medic için sıkıntılı durumlarda yok değil. Benim takımımda dahil çoğu kişi support. Haliyle karşı karşıyada ateş gücüne karşı koymak çok zor oluyor. Bir diğer hususda ölen arkadaşlar konumları uygun olsada hemen atla diyorlar. Oysaki bekleseler,gelip revive edicem. Son anda revive edemeden skip yapan 15 kişi olmuştur. Son ellerde biraz scout takılim dedim bir baktım sonunculuğa düşmüşüm. :). Ama genel anlamıyla çok hoştu. Psn:solverShOt

• +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 6 Mart 2017; 12:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfiber

Dün bende 11 den gece 2 ye kadar ordaydım. Çok zevkli bir oyundu benim için. Ama benim gibi medic için sıkıntılı durumlarda yok değil. Benim takımımda dahil çoğu kişi support. Haliyle karşı karşıyada ateş gücüne karşı koymak çok zor oluyor. Bir diğer hususda ölen arkadaşlar konumları uygun olsada hemen atla diyorlar. Oysaki bekleseler,gelip revive edicem. Son anda revive edemeden skip yapan 15 kişi olmuştur. Son ellerde biraz scout takılim dedim bir baktım sonunculuğa düşmüşüm. :). Ama genel anlamıyla çok hoştu. Psn:solverShOt

Yaş kaçtı kardeşim senin ? Yanımız dan geçip giden sağlıkçıları gördükçe kafayı yiyoruz biz 30 un üstüysen bizim topluluğa lazımsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

quote:

Gercekten bende buyuk keyif alıyorum bu serwara girerken çünkü çoğu kisi cq modunda ne yapilcagini biliyo bayraklara saldırıyo yuzdende keyif hayli hayli katlaniyo diye düşünüyorum dramkow cok ortalikta dolasma alırım aklini 😂😂😂

Gece görüşelim

• quote:

Dün bende 11 den gece 2 ye kadar ordaydım. Çok zevkli bir oyundu benim için. Ama benim gibi medic için sıkıntılı durumlarda yok değil. Benim takımımda dahil çoğu kişi support. Haliyle karşı karşıyada ateş gücüne karşı koymak çok zor oluyor. Bir diğer hususda ölen arkadaşlar konumları uygun olsada hemen atla diyorlar. Oysaki bekleseler,gelip revive edicem. Son anda revive edemeden skip yapan 15 kişi olmuştur. Son ellerde biraz scout takılim dedim bir baktım sonunculuğa düşmüşüm. :). Ama genel anlamıyla çok hoştu. Psn:solverShOt

o hemen atla diyenler bana da kafayı yediriyo, hele bazen kurşunların arasına dalıp revive yapmaya gidiyorum bu bizim mangadan kaldırayım diye adam saniyesinde geçmiş. etrafta tank falan bişi olsa onu da anlıcam ama öyle birşey de yok etrafta hekim varken neden hemen atlaya basıyolar zaten hiç anlamıyorum ki ben etrafta hekim olmasa da basmıyorum çünkü basmanın bi faydası yok, sadece 4-5 saniye fazladan haritaya bakıyosun boş boş.

• dün geceki oyun iyiydi özellikle amiensteki ilk round. psn:burakyigit86
    bu gece de geleceğim bir aksilik olmazsa
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    hocam yaş 25.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    hemen atla demezsen düşmanlarda nereye yöneliyor diye bir çıkarımda yapabiliyorsunuz ayrıca.
  • Boşverin bf'yi, honor çıktığından beri açmıyorum açmayı da hiç düşünmüyorum.
    Büyük konuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

Boşverin bf'yi, honor çıktığından beri açmıyorum açmayı da hiç düşünmüyorum.
    Büyük konuştum

Özleniyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

o hemen atla diyenler bana da kafayı yediriyo, hele bazen kurşunların arasına dalıp revive yapmaya gidiyorum bu bizim mangadan kaldırayım diye adam saniyesinde geçmiş. etrafta tank falan bişi olsa onu da anlıcam ama öyle birşey de yok etrafta hekim varken neden hemen atlaya basıyolar zaten hiç anlamıyorum ki ben etrafta hekim olmasa da basmıyorum çünkü basmanın bi faydası yok, sadece 4-5 saniye fazladan haritaya bakıyosun boş boş.

O işten ben de biraz müzdaribim.
    Hekim oynadığımda çoğu zaman takımda aktif daha çok oyuncu olsun ki kazanalım diye revive yapmaya gayret ediyorum. Adam ölmüş tam yanına gidip iğneyi basıyorum. O da ne ? Adam hemen atlaya basmış bile. Kaç defa başıma geldi. Revive yapınca benim ne karım oluyor ? sadece 50 puan. sen ise ölmekten kurtulup oyuna devam edeceksin. Ancak takım oyununu iyi oynayan adamların çoğu zaten bekliyor.

• Arkadaslar medic olarak oynarken kaldirdigimiz arkadaslarin sayısı karsı takımın puanına yansıyormu ? Mesela 2 kisi ölmüs onları kaldırdıgımızda +2 puan kazanmiyor karsi taraf degil mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

O işten ben de biraz müzdaribim.
    Hekim oynadığımda çoğu zaman takımda aktif daha çok oyuncu olsun ki kazanalım diye revive yapmaya gayret ediyorum. Adam ölmüş tam yanına gidip iğneyi basıyorum. O da ne ? Adam hemen atlaya basmış bile. Kaç defa başıma geldi. Revive yapınca benim ne karım oluyor ? sadece 50 puan. sen ise ölmekten kurtulup oyuna devam edeceksin. Ancak takım oyununu iyi oynayan adamların çoğu zaten bekliyor.

aynen adamın dibine gidiyosun ama adam çoktan basmış oluyo, ben böyle yapanların genelinin cod-tf gibi diğer fpslerden geldiğini düşünüyorum. keşke eski bflerdeki revive sistemi geri gelse ve bu şekilde hemen geçemeseler.

• quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Arkadaslar medic olarak oynarken kaldirdigimiz arkadaslarin sayısı karsı takımın puanına yansıyormu ? Mesela 2 kisi ölmüs onları kaldırdıgımızda +2 puan kazanmiyor karsi taraf degil mi ?

valla onu hiç incelemedim, operation ve rush modlarında attacker olduğun zaman revive yaptığında asker sayısı geri geliyo ama conquestte hiç incelemedim.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt

Honor'ı al tam sana göre
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.