Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.044
Cevap
114
Favori
538.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce tamamladığınız bir madalyanın görevlerini tekrar yaparsanız oyun 900'lük Battlepack veriyor bir tane.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Nasil yani yeni mi geldi bu olay..
    Bu haftaki madalyalarda sdece bi tane yepyeni yapilmamis madalya görevi var diger 4tanesi yapmistum daha önce.
    Simdi bu 4tanenin icinden bir icin mi yoksa hepsi icin mi gelecek bu 900luk bpack!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Bu haftaki madalyalarda sdece bi tane yepyeni yapilmamis madalya görevi var diger 4tanesi yapmistum daha önce.
    Simdi bu 4tanenin icinden bir icin mi yoksa hepsi icin mi gelecek bu 900luk bpack!?

Birkaç gün önce yaptığım bir madalyayı yeniden yapmıştım. Sonra battlepacklerde bir tane açılmamış 900'lük battlepack gördüm. Nerden geldiğini anlamamıştım o zaman. Sonra bir madalyayı daha yeniden yapıp yine bir battlepack görünce dank etti. Emin olmamakla beraber %90 yeniden kazandığımız her madalya için battlepack veriyor oyun. Son güncellemeyle geldi sanırım. Eğer kolay bi madalya varsa (oyun modu falan) yeniden yapıp dene istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 3 Aralık 2016; 16:38:13 >
  • neden ? yani iyi dediğimiz neden iyiler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Birkaç gün önce yaptığım bir madalyayı yeniden yapmıştım. Sonra battlepacklerde bir tane açılmamış 900'lük battlepack gördüm. Nerden geldiğini anlamamıştım o zaman. Sonra bir madalyayı daha yeniden yapıp yine bir battlepack görünce dank etti. Emin olmamakla beraber %90 yeniden kazandığımız her madalya için battlepack veriyor oyun. Son güncellemeyle geldi sanırım. Eğer kolay bi madalya varsa (oyun modu falan) yeniden yapıp dene istersen.

Var var olmaz mi. Fetih modu var. Aksam deneyeyim bakalim.

Zaten ugrasmiyorum artik madalya icin eger sifir hic yapmadigim madalya varsa o haric.
    Zaten bf den beri acmaz oldum. 66lvl devirdim. Madalya görevleride olmasa hic tat vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cocacocola

neden ? yani iyi dediğimiz neden iyiler ?

Silahları diğer sınıflara göre daha etkili.3 mermide alan silah var

Hocam tam anlamadım kusura bakmayın. Şimdi 5 tane haftalık madalya içerisinden mi bir tanesini 2 kere yapmamız gerekiyor. yoksa yapacak olduğumuz görevi önceki hafta madalyalarından yapmış olmamız mı gerekiyor?
  • tamamen cahilliğimden soruyorum bazıbeta silahları kaldırılmış mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Hocam tam anlamadım kusura bakmayın. Şimdi 5 tane haftalık madalya içerisinden mi bir tanesini 2 kere yapmamız gerekiyor. yoksa yapacak olduğumuz görevi önceki hafta madalyalarından yapmış olmamız mı gerekiyor?

Daha detaylı yazayım. Normalde her hafta, oyun bize rastgele 5 tane madalya görevi veriyor. Bunlar daha önce yaptığımız madalyalar da olabiliyor, hiç yapmadığımız madalya da. İşte daha önce tamamladığın bir madalyayı, ikinci kez geldiğinde tekrar takibe alıp yaparsan, battlepack veriyor.
    Tamam hocam çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

Yan eşyalar dahil olmadan sadece 1.silahlar bakımından sizce en iyi sınıf hangisi?

teyyare olayına alıştın bakıyorum müdür taktik veriyordur tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nks0urce

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

Yan eşyalar dahil olmadan sadece 1.silahlar bakımından sizce en iyi sınıf hangisi?

teyyare olayına alıştın bakıyorum müdür taktik veriyordur tabi :)

Anlamadım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Cocacocola

tamamen cahilliğimden soruyorum bazıbeta silahları kaldırılmış mı ?

Duruyor olması lazım hepsinin.Öyle bir şey fark etmedim ben.

• Sanki pompalılardan hem yarı otomatik gibi hızlı ateş eden ve dürbünü olan bir tane vardı. Ben bulamadım. İsminide hatırlamıyorum.
  • Tank tamiri nasıl oluyor oyunda R2 basılı tut diyor L2 bastığım an silah ateş alıyor olayı çözemedim gece gece. Var mı çözümü olan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tankı dışından tamir etmek için elinde silah değil tamir aleti varken r2 ye basılı tutarak tamir edebilirsin. Eğer hikaye modunda tanklı bölümdeysen yolun kenarında silah kutusu var içinde tamir aleti var onu al tanka yaklaş r2 ye bas.

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Aynen o yerde kalmıştım. Biraz uğraştırdı ama buldum aynı dediğin gibi hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ingilizceye geri alamadim. Zorla turkce oynuyorum su anda:( yerini bilen var mi arkadaslar zulum resmen turkce oynamak

• Arkadaşlar oyun skoruna nereden bakıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirza Y.

Arkadaşlar oyun skoruna nereden bakıyoruz?

options tuşuna basılı tutarak hocam
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.