Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koftehor1

Oyunun multisinde sanki bazen fps dususu oluyor gibi oyle cok rahatsiz edici degil ama. Stabil 60 fps degil gibi. Sizde farkediyor musunuz? Final fantasy xv dede arada fps droplari yasiyorum normal mi?

5-6 oyunda bir 10-15 sn fps düşüşü oluyor hiç rahatsız etmiyor beni.ama ben pro'dan oynuyorum ps4'te farklı olabilir.

Ve multide 60 fps yok hep 30 fps.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] teyyare ile bu kadar adam oldurme iyimi sizce ??

Uçakla kill almanın püf noktası nedir

Ben genellikle taarruz ucagini kullanıyorum bf4 ten gelen biraz tecrübe de var biraz alışmak gerek genellikle bombardıman ucagi karşıma cikiyo lakin arka kısmında ates eden biri var ise ilk kanat kısmına ve kuyruk kısmına ateş ediyorum ki dengesi bozulsun öyle olduğu zaman arkadaki ates eden fazla duramiyo yada teyyare yere cakiliyo zaten yanlız öyle kolay değil kanat ve kuyruğa ateş etmek alışmak gerek :)

engin tecrubelerin ile bizi aydinlattigin icin tesekkurler

.

Bilmesek sanırsın red baron un torunu

Red baronun olmayabilirim fakat iyi red bull icerim zaaaaa puhaaa 😂😂😂😂

• 30 dakika oynamışım 3 kere öldürüp 23 kere ölmüşüm . Sağ analogla imleci hareket ettirirken faredeki gibi kaymıyor. Alışmak için bir öneriniz, taktiğiniz var mı ?
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Sağ analog yavaş geldiyse ayarlardan hassasiyeti arttırabilirsin. Analogla oynamak zor geldiyse sabretmen lazım. Tek kişilik oyunda biraz zaman harcaman gerekebilir
  • Tankla en başta oynuyordum fakat sanki biraz haksızlık gibi oluyo hissettim artık binmiyorum tanka binip 90 kill alan var ben pek sevmiyorum öyle oynamayı teşekkür ederim yorumun için ;)
  • excultesrose E kullanıcısına yanıt
    Bu martini genelde tek mi atiyor dusmana yani russian piyade kullaniyorum mesela ben durubunludense piyade daha cok hosuma gidiyo, 10.seviyede martiniyi acinca aradaki farki gorur muyum tekte alma acisindan "oha" dedirtiyo mu ?
  • sniper la oynadığımdan değil öldüğümden biliyorum 2000 kez öldüysem toplamda 3 tane martini var genelde rusian oluyor bırakın bu pusma işlerini sizi pistlere davet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 3 Aralık 2016; 5:30:50 >
  • Kullanabiliyorsan dürbünsüz sniper OHA! dedirtecek sana hatta ben ilk mermiyi karavana attım nasıl diye merak ettim sanki elinde ağır bi silah tutma hissi verdi güm diye ses çıkartıyor silah yani o derece OHA! dedirtecek.
    Dediğim gibi dürbünsüz kullanabiliyorsan git 10 yap bugün dene ;)
    Bak simdi nasil meraklandirdin beni ya :) su an 5.seviyede her mapte sniper oynayamiyorum zaten pusuda da durmuyorum en kisa zamanda 10 yapip deniycem o silahi :)
  • kurusasan K kullanıcısına yanıt
    Hahahahahah yok yok merak etme pusucu degilim agrasif sniper oynuyorum zaten normalde hekim sinifim 10 oldu da su martini icin deniyorum gozcu sinifini. Sniperi zaten durbunsuz olanlari kullaniyorum agrasif sniper daha keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Tankla en başta oynuyordum fakat sanki biraz haksızlık gibi oluyo hissettim artık binmiyorum tanka binip 90 kill alan var ben pek sevmiyorum öyle oynamayı teşekkür ederim yorumun için ;)

Tanklar aşırı derecede güçlü oynamak haksizlik zaten diger oyunculara karsi bildiğin tank degil yuruyen kale dice zaten bi seyi yaparken biseyi bozmasa sasarim :)
    Herşey iyi güzel de gözlem fişeği neden kullanmıyosun hocam. Agrasif gözcünün olayı fişekle spot yapması zaten
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Ben de bf4 oynarken aynı durumdaydım ne kadar denesem de olmadı çünkü pcde oynamaya da devam ediyordum. Sonra anladım ki ya sadece psde oynamalıydım ya da fps oyunlarını pcde oynamaya devam etmeliydim. Ben pcyi seçtim. Playstationda oynayamıyorum mouse gibi olmuyor... tps, spor, dövüş vs ps4 için daha eğlenceli geldi bana...
  • dün gece hak verdim size faoda arkadaşın silahını aldım surlardan bam bam
    taruzla dansözlük yapıyormuşum meğer huzur dürbünlü tüfekte

• Dün başıma gelen olay
  • Yan eşyalar dahil olmadan sadece 1.silahlar bakımından sizce en iyi sınıf hangisi?
  • Cpt_Vader kullanıcısına yanıt
    bence hepsi hepsinin bir artısı bir eksisi var gibi taş kağıt makas misali amma illa sınıf istiyorsan tarruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 3 Aralık 2016; 13:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt_Vader

Yan eşyalar dahil olmadan sadece 1.silahlar bakımından sizce en iyi sınıf hangisi?

Medic
    https://youtu.be/Zxc9qaQ9Pc4

göz doktoruna gitmișimde gözlüģüm olmuş gibi herşey berrak dürbünlüyle 80 saat oyun oynadım tek sınıf digerlerini hiç seçmedim yerden 4 silahta alsam yinede tarruz oynadım pişman değilim diktorumda iyi arkadaş
    https://youtu.be/Zxc9qaQ9Pc4

göz doktoruna gitmișimde gözlüģüm olmuş gibi herşey berrak dürbünlüyle 80 saat oyun oynadım tek sınıf digerlerini hiç seçmedim yerden 4 silahta alsam yinede tarruz oynadım pişman değilim doktorumda iyi arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.