Şimdi Ara

BATTLEFİELD 1 PC Team (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
6.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim cümlenin sonuna ekleyebilirler değil de CV lerini gönderebilirler deseydin, tam insan kaynaklarının işe alım süreci gibi olmuş olacaktı.
  • Hero- kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben sadece oyunda aktif olan yeni arkadaşlar arıyorum.Forumdan konularda kullanıcı ismi paylaşan bir çok kişiyi eklemiştim fakat az bir kısmı aktif olarak oynuyor ve bu oyun sureklilik gerektirdiğinden dolayı tekrardan yazmak istedim.Düşüncenize saygı duyuyorum fakat amacım sadece yeni arkadaşlar edinmektir başka bir anlam çıkarmanın gereği yoktur,bu nedenle boş yere birbirimizi meşgul etmeyelim iyi forumlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Ekim 2016; 14:03:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Konuda nicklerin hemen üstünde ts adresi var ancak kullanan çok az kişi var, sanırım sende kullanmıyorsun, eğer kullansaydın mutlaka görmüş olurdum seni, benim anlamadığım senin için demiyorum ama bazı arkadaşlar bu şekilde yazıyorlar özel mesaj atıp ts davet ediyorum, ts nedir? diye cevap alıyorum. Bu yüzden biraz takılıyorum darılmayın hemen.
  • id: themastertag

daha hic online girmedim ama cs go da şu an ki rütbem global.
    ekleyin oynayalim.
  • Origin ID: Hobyar oyunu yeni aldım henüz indirmesi bitmedi en yakın zamanda aksiyona başlıyorum
  • Origin ID: Streetcatt , sağlam sniper oynarım arkadaşlar :D takım oyununa da baya uyumluyumdur, oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler
  • origin id :Lacrymosal
    her alanda oynarım yeter ki takım oyunu olsun
  • Origin ID: sahafiec
  • Origin: BayAktacir

• Arkadaşlar nicklerinizi editleyemiyorum, editlersem yazı bozulacak, forum iyice bozuldu yazı stilleri, kimse de ilgilenmiyor.
  • ID'lerini yazan bir çok arkadaşı ekledim, gözden kaçırdıklarım veya eklemek isteyen olursa da ID'im imzamda yazıyor. Zaten forumda bir çok arkadaş ile oynuyorum, hem oyun oynarken forumdaki arkadaşlar ile tanışmış, konuşmuş oluyoruz.
  • Beni de listeye ekler misiniz.

Origin: tanilsarikaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 14 Kasım 2016; 14:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Battlefield 1 i aktif olarak oynayan,k/d den ziyade takımının kazanması için oynamaya çalışan ve uygun olduğu zamanlarda sesli iletişim kurabilecek online fps deneyimi olan arkadaşlar ekleyebilirler.

Origin ID:TX01-TERMINATOR

Aynen benide ekleyebilirsiniz takim gibi oynayalim hatta bi takimda kurabiliriz ufaktan.

Ben eglenmeyi seviyorum hani kazanmayi zaten seviyorum ama eglenmeden oynamayanlardansaniz benide ekleyiniz origin: alpello

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar trial versiyonunda multiplayerda server aratıyorum.Oyuna tam girecekken oyundan masaüstüne atıyor ve hiçbir hata vermiyor.
  • rimixer54 R kullanıcısına yanıt
    MSI Afterburner programı kullanıyorsanız yanında açılan RivaTuner programını pc den kaldırın ve tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoCKout

id: themastertag

daha hic online girmedim ama cs go da şu an ki rütbem global.
    ekleyin oynayalim.

Cs go ya benzemez bu oyun adamın akılını alıyorlar yeni başlayanların

• arkadaşlar oyun için iletişimi nasıl sağlıyorsunuz ?
  • Origin: uonat06 benide ekler misin hocam
  • Origin : furkanfc

• akşam bi bakalım ortama :)

yaş 31 ID : arsl4nn
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.