Şimdi Ara

BATTLEFİELD 1 PC Team

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
269
Cevap
6
Favori
6.024
Tıklama
Giriş
    289 Mesaj

Kardeşim cümlenin sonuna ekleyebilirler değil de CV lerini gönderebilirler deseydin, tam insan kaynaklarının işe alım süreci gibi olmuş olacaktı.
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Creative Sound Blaster ZXR
  • Kurmay Yarbay
    6237 Mesaj

Kardeşim ben sadece oyunda aktif olan yeni arkadaşlar arıyorum.Forumdan konularda kullanıcı ismi paylaşan bir çok kişiyi eklemiştim fakat az bir kısmı aktif olarak oynuyor ve bu oyun sureklilik gerektirdiğinden dolayı tekrardan yazmak istedim.Düşüncenize saygı duyuyorum fakat amacım sadece yeni arkadaşlar edinmektir başka bir anlam çıkarmanın gereği yoktur,bu nedenle boş yere birbirimizi meşgul etmeyelim iyi forumlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Ekim 2016; 14:03:29 >
    |
    |
    Hero- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj

Konuda nicklerin hemen üstünde ts adresi var ancak kullanan çok az kişi var, sanırım sende kullanmıyorsun, eğer kullansaydın mutlaka görmüş olurdum seni, benim anlamadığım senin için demiyorum ama bazı arkadaşlar bu şekilde yazıyorlar özel mesaj atıp ts davet ediyorum, ts nedir? diye cevap alıyorum. Bu yüzden biraz takılıyorum darılmayın hemen.
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    842 Mesaj
    id: themastertag

daha hic online girmedim ama cs go da şu an ki rütbem global.
    ekleyin oynayalim.
    Origin ID: Hobyar oyunu yeni aldım henüz indirmesi bitmedi en yakın zamanda aksiyona başlıyorum
    |
    |
    İntel Skylake i7 6700K 4.0 Ghz işlemci / MSI Geforce Gtx1060 ekran kartı / MSI Z170a Gaming M3 anakart / Kingston 16 Gb 2666 Mhz ram / Samsung EVO 750 250gb SSD/ Aerocool Aero800 kasa / Logitech G930 wireless headset / Logitech G502 Proteus Spectrum gaming mouse
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Origin ID: Streetcatt , sağlam sniper oynarım arkadaşlar :D takım oyununa da baya uyumluyumdur, oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler
    |
    |
    her alanda oynarım yeter ki takım oyunu olsun
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |

• Yarbay
    12302 Mesaj
    ID'lerini yazan bir çok arkadaşı ekledim, gözden kaçırdıklarım veya eklemek isteyen olursa da ID'im imzamda yazıyor. Zaten forumda bir çok arkadaş ile oynuyorum, hem oyun oynarken forumdaki arkadaşlar ile tanışmış, konuşmuş oluyoruz.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Yarbay
    4435 Mesaj

Beni de listeye ekler misiniz.

Origin: tanilsarikaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 14 Kasım 2016; 14:49:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hero-

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Battlefield 1 i aktif olarak oynayan,k/d den ziyade takımının kazanması için oynamaya çalışan ve uygun olduğu zamanlarda sesli iletişim kurabilecek online fps deneyimi olan arkadaşlar ekleyebilirler.

Origin ID:TX01-TERMINATOR

Aynen benide ekleyebilirsiniz takim gibi oynayalim hatta bi takimda kurabiliriz ufaktan.

Ben eglenmeyi seviyorum hani kazanmayi zaten seviyorum ama eglenmeden oynamayanlardansaniz benide ekleyiniz origin: alpello

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

MSI Afterburner programı kullanıyorsanız yanında açılan RivaTuner programını pc den kaldırın ve tekrar deneyin.
    |
    |
    rimixer54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KnoCKout

id: themastertag

daha hic online girmedim ama cs go da şu an ki rütbem global.
    ekleyin oynayalim.

Cs go ya benzemez bu oyun adamın akılını alıyorlar yeni başlayanların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yarbay
    3485 Mesaj
    arkadaşlar oyun için iletişimi nasıl sağlıyorsunuz ?
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yaş 31 ID : arsl4nn
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.