Şimdi Ara

Battlefield 1 Kapanma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim Battlefield 1 oyun sırasında sağ tarafında sürekli Ekran kartıyla ilgili bir uyarı simgesi duruyor ve belli bir süreden sonra aşağıdaki hatayı verip oyundan atıyor bu hata nedir ve nasıl çözebiliriz ?

DirectX i tekrar kurmaya çalıştım (11.1 sürüm) zaten bilgisayarda mevcutmuş.. Oyun içerisinde Orta çözünürlük Grafiklerde 60 FPS de oynuyorum hiç kasma yok ama bir süre sonra bu hatayı verip oyundan atıyor kasmamasına rağmen düşük çözünürlüğe alıyorum yine bir süre sonra tekrar hata verip oyundan atıyor...

Sistem özellikleri:

AMD FX 9370 Eight-core 4.40 GHz

8 GB RAM 2133 MHz

ASUS NVIDIA GTX770 2 GB 256 Bit

ASUS M5A97 EVO R2.0 Anakart

Teşekkürler...

• Ekran kartınız yeterli görünüyor. Ekran kartınız güncel mi acaba sorun ekran kartının eski versiyonda olmasından da kaynaklanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercnsklc

Ekran kartınız yeterli görünüyor. Ekran kartınız güncel mi acaba sorun ekran kartının eski versiyonda olmasından da kaynaklanabilir.

Evet ekran kartının şuanda en güncel versiyonunu kullanıyorum ama yinede bu hatayı veriyor :(
  • Yardım edebilecek yokmu ? :)
  • Güncellll
  • oyun açık iken: ctrl+alt+del / işlemler sekmesi altında bf1 e sağtık öncelik ata / yüksek seçin.
  • ayrıca forumda konusu var directx12 yi kapatmanız lazım.
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    merhaba bende de 1. bölüm çamur ve kan içinde başlarken video ortasında oyun kapanıyor ama diğer bölümlerde sorun yok sebebi ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

merhaba bende de 1. bölüm çamur ve kan içinde başlarken video ortasında oyun kapanıyor ama diğer bölümlerde sorun yok sebebi ne olabilir

sistem özellikleriniz nedir?
    i7 930 4.01 ghz 12 gb ram gtx 760 2gb 25 bit

diğer bölümlerde sorun yok hepsini oynadı sadece bu bölümde sorun var Battlefield 1 Kapanma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeyesCC3 -- 26 Nisan 2017; 20:49:26 >
  • muhtemelen dosyalarda eksiklik var.dosya bütünlüğünü doğrulamak lazım :s
    dediğin gibi oyunda hata var 19 gb korsan sürüm indirdik çalıştı
    işin enteresan kısmı kardeşimde ramler bozuk diye 6 gb rami çıkarmış ve o.c siz olarak 2.8 ghz 6 gb ram ile oyun çok rahat kasmadan çalışıyor . oyun sistem gereksinimlerinde en az 8 gb ram istiyor :D fps görebileceğimiz bir uygulama varmı

• fraps fps gösterir.sizin oyunun açılması mucize :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.