Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 NORMAL VE PREMIUM SERVERLERİ İLK TÜRK SERVERİ [TTC] TÜRK TİMİ CLAN SİZİ DAVET EDİYOR! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
6.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar ben server admin dediğiniz saatte serverde değildim ve serverde olmaadğımda küfür varsa atacak tek yekili oldugumdan dolayı durum normaldır sizi ts adresimize bekliyorum bizlerle daha keyifli ve sorunların anında çözüm bulacagı ortamda oynamanızı istiyoruz saygılarımla.

ts3: turktimi.nitrado.net
  • Sunthunder S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler elimizden geldiği kadar küfüre muamma göstermiiyoruz
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bende uzun zamandan beri clan liderliği ve yöneticiliği yaptıgımddan dolayı ve oyunlardan yaşımızdanda dolayı küfür sevmiyoruz ve istemiyoruz solagniyla elimden geleni yapıyorum bende 34 yaşındayım beklerim gelirseniz
  • Eyvallah arkadaşım tabiki geliriz teşekkürler.
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim şuan ts deyim bekliyorum sizi....
  • sonunda.. ayrıca şöyle almanya, uk gibi serverlarda gelse de bf4 gibi canlansa biraz oyun.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Gelirse almanya turkiye lokasyonlu son baharda gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Sorun yok şuan peki bir farkı yok aslında ama TR gelirse hemen geçiş yaparız
  • Ping azalmıyorsa anlamı yok. Gavur en azından ettiğimiz küfürleri anlamıyor :D
  • single_factor kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki güncellemede Ping için bir yapılandırma yapılacağı söyleniyor fakat biz edilen küfürleri anlamazsak da küfürlü yemeyi sevmiyoruz ve banlıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cin83ali kullanıcısına yanıt
    bugun 4 tane resmi alman serverı açıldı normal sunucularda 60-75 ping verirken alman sunucuları sabit 47-49 ping veriyor ea ile iletişime geçmeyi düşünüyormusunuz ?
    Bu bilgi için teşekkürler yarın iletişime geçeriz en yakın zamanda konu hakında bilgi veririm.
    Dün baya baktım bu alman serverlirine ve bulamadım bana ekran görüntüsü atabilirmisiniz ?
    BATTLEFIELD 1 NORMAL VE PREMIUM SERVERLERİ İLK TÜRK SERVERİ [TTC] TÜRK TİMİ CLAN SİZİ DAVET EDİYOR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

BATTLEFIELD 1 NORMAL VE PREMIUM SERVERLERİ İLK TÜRK SERVERİ [TTC] TÜRK TİMİ CLAN SİZİ DAVET EDİYOR!

Kardeşim yanlışınız var başlık olarak almanya yazınca almanyada server açmak olmuyor bende turkey yazmışım türkiyede açmışım olmuyor serverin isminin altındaki bayragı dikkat ediniz almanya bayrağı resmi budur. https://g.co/kgs/RwuDxw

kardeş isme yada ülke bayrağına göre almanya sunucu yazmadım sunucu ip adresslerini buldum ve sorguladım almanya lokasyonu çıkıyor. o bayraklarında irlanda bayrağınıda olduğunu da çok iyi biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Nisan 2017; 17:21:29 >
    Bizim sunucununda ip bulabilirmisin bakalım bizim ping yüzdesine
    bu sizinki, hollanda gaming sunucu şirketi i3d.net ait
    sizin sw ip adresi 31.204.142.246

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Nisan 2017; 19:0:2 >
  • Güncel
  • DİĞER AY 2. DLC SERVERİMİZ İLE SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEİZ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.