Şimdi Ara

Battlefield 1 fps drop çözümü (buyurun)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk maça başladığımda ram kullanımı 5 ila 6 gb arası hoş güzel
    Fakat 6 . Mactan sonraki ram kullanımı 13.5 gb civarı idi malesefki inanılmaz bir rakam ve her kaçtan sonra ram kullanımı katlanarak artıyor muhtemelen beta diye böyle yoksa tam surum bu sekılde olursa saçmalık ötesi
    Drop yaşayanların ramları muhtemelen 8 gb ve sebebı bu arkadaşlar
    Oyun oynadıkça daha fazla ram yemeye başlıyor haliyle belli bir süre sonra drop yaşıyorsunuz
    İmkanı olan arkadaşlar artık ramlarını 16 yapmalı bence cunku yenı Nesil oyunlar ram düşmanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ram kullanımı tam sürümde düzelecektir ve muhtemelen battlefront tarzı sistem gereksinimi olur.Şuanda 8gb ram in yetmedigi oyun yok.Bence tam sürümdede 16gb ram isterse kusura bakmasın oyun 200 lira birde 200 liraya ram alınmaz Türkiye şartlarında para kolay kazanılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 1060 ve 8 gb ram ile ultra sabit 60 fps ile oynuyorum 8 gb şuan için yetiyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G--MAN

gtx 1060 ve 8 gb ram ile ultra sabit 60 fps ile oynuyorum 8 gb şuan için yetiyor gibi.

işlemciniz nedir
  • quote:

gtx 1060 ve 8 gb ram ile ultra sabit 60 fps ile oynuyorum 8 gb şuan için yetiyor gibi.

Bi kaç maçtan sonra yetmeyecek hocam deneyin

• quote:

Bende gtx 1060 kullanıyorum betanın ikinci günü ultra da 80-90 fps alıyordum. Şuan 50-60 arası fps veriyor. Nvidia güncelleme yayınlamıştı onu yükledim ondan mı yoksa oyunla mı alası var bilmiyorum. 8 gb ram var bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.PAŞALI -- 2 Eylül 2016; 9:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

quote:

Bende gtx 1060 kullanıyorum belanın ikinci günü ultra da 80-90 fps alıyordum. Şuan 50-60 aradı veriyor. Nvidia güncelleme yayınlamıştı onu yükledim ondan mı yoksa oyunla mı alası var bilmiyorum. 8gb ram var bu arada

Bendede sanki fps duştu biraz ilk güne gore hocam 10 20 fps filan

• Ben 4 gb ram ile windows 10'da çok fazla takılma yaşıyordum. Windows 7'ye geri döndüm. Arka arkaya 4-5 tur oynadım hepsinde high grafik 55-60 fps arası aldım. Tabii arada ufak tefek takılmalar yine oldu ama çok nadir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neden_acıklanmıyor
    işlemciniz nedir

fx 8350 4 ghz

quote:

Orijinalden alıntı: dededere123
    Bi kaç maçtan sonra yetmeyecek hocam deneyin

3-4 maç sonunda hala aynı 10 maç ard arda yapmaktan bahsetmiyorsak.

quote:

Bende gtx 1060 kullanıyorum betanın ikinci günü ultra da 80-90 fps alıyordum. Şuan 50-60 arası fps veriyor. Nvidia güncelleme yayınlamıştı onu yükledim ondan mı yoksa oyunla mı alası var bilmiyorum. 8 gb ram var bu arada

Ben driverı yüklemeden önce 30-40 fps arasında geziyordu driverla 60 a çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Ben 4 gb ram ile windows 10'da çok fazla takılma yaşıyordum. Windows 7'ye geri döndüm. Arka arkaya 4-5 tur oynadım hepsinde high grafik 55-60 fps arası aldım. Tabii arada ufak tefek takılmalar yine oldu ama çok nadir.

640x480 çözünürlüktemi oynuyorsunuz?bu oyuna 4gb ram yetmesi imkansız.lütfen resim atın

• Crowie07 kullanıcısına yanıt
    Shadowplay ile video kaydedip sonra videodan ss aldım. 64 kişilik oyunda haritanın üst kısmındaki evlerin arasında gezerken arada takılmalar oluyor. Rush modunda ise hiç takılma olmuyor. 1920*1080 çözünürlükte high ayarlarda oynuyorum.

• nacker kullanıcısına yanıt
    Ben de de aynısı oluyor dostum. 8 GB AMD RX 480 var. Grafikleri low'a alsam bile yine düşüyor oralarda ama rush modunda 60'ın altına düşmedi. Optimizasyon sıkıntısı olduğu çok belli umarım düzelir full oyunda...
  • benim gpu clock hızım bundan daha yüksek ama bu arkadaş kadar fps alamıyorum videoda 100 fps aldığı yerlerde 62 falan alıyorum sanırım işlemcimi 6700 e yükselticem şuanki işlemcim i5 6402p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neden_acıklanmıyor -- 2 Eylül 2016; 14:39:27 >
  • quote:

benim gpu clock hızım bundan daha yüksek ama bu arkadaş kadar fps alamıyorum videoda 100 fps aldığı yerlerde 62 falan alıyorum sanırım işlemcimi 6700 e yükselticem şuanki işlemcim i5 6402p

Oyunu ilk gün oynadın mı bilmiyorum ama benbetanın 2. Günü gtx 1060 ile 80-90 fps arası oynarken şuan 50-60 fps arası oynuyorum.

• nacker kullanıcısına yanıt
    Cidden inanılmaz saçma..kimisinde 12gb ram harcarken nasıl oluyorda o çözünürlükte 3.9 gibi ram kullanıyor anlamak mümkün degil..

• quote:

quote:

benim gpu clock hızım bundan daha yüksek ama bu arkadaş kadar fps alamıyorum videoda 100 fps aldığı yerlerde 62 falan alıyorum sanırım işlemcimi 6700 e yükselticem şuanki işlemcim i5 6402p

Oyunu ilk gün oynadın mı bilmiyorum ama benbetanın 2. Günü gtx 1060 ile 80-90 fps arası oynarken şuan 50-60 fps arası oynuyorum.

ilk değilde herkese açtıkları gün indirdim bende yer yer 70-80 alıyorum ama videodakini görünce üzdü adam 110 fps alıyor ben 50-60 larda geziniyorum

• FX-6300 , HD7870 , 8GB RAM ile LOW 70 FPS, MEDİUM 40 FPS alıyorum bence oyunun optimizasyonu aşırı iyi
  • Titan x le oynuyorum ultra da 100+ fps aliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesaopp -- 2 Eylül 2016; 16:31:31 >
  • Bende sıkıntı olmuştu ilk günde düzelmişti şimdi aynısı oldu nedense 60 fps sabit oynarken durduk yere aynı oyunda 30lara düşüyor. Pc restart çekince ancak düzeliyor. Ram kullanımı oyundayken 4 gb filan yani ramden yana bi sıkıntı yok gibi 8 gb ramim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G--MAN -- 2 Eylül 2016; 17:16:58 >
  • quote:

Bende sıkıntı olmuştu ilk günde düzelmişti şimdi aynısı oldu nedense 60 fps sabit oynarken durduk yere aynı oyunda 30lara düşüyor. Pc restart çekince ancak düzeliyor. Ram kullanımı oyundayken 4 gb filan yani ramden yana bi sıkıntı yok gibi 8 gb ramim var.

Hocam anlamıyormusunuz oynadıkça ram şişiyor bizzat detaylı test ettim bu durumu ben 13.5 gb ram kullanımı gördüm diyorum 2 saat oynandıktan sonra

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.