Şimdi Ara

Battlefield 1 Fps Arttırmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belli kodları origine girince %24 (o.c. ile %36) artış sağladım

heves ettim, yapılışını ve farkını gösteren bir video yapmak istedim, (biraz bulanık olmuş ama ilk defa obs kullandım)

hatam varsa affola

https://youtu.be/EEXR7hObSzQ

• Sistem özellikleriniz nedir ?
  • Beels kullanıcısına yanıt
    i7-2670qm, gt540m, 8gb 1333 ddr3 ram < asus n53sv 5. yılı bitti bilgisayarımın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asusmasus

i7-2670qm, gt540m, 8gb 1333 ddr3 ram < asus n53sv 5. yılı bitti bilgisayarımın

gt 540 m bu fps alıyorsa bende gt 740 m var 30-40 fps alırmyım single oyunda ?
    ekranınız 1080p ise ResolutionScale kısarsınız(720p ise önermiyorum) + tüm ayarlar low + verdiğim kodlar ile o.c olmadan 40fps alırsınız ( cpununz gpunuza darboğaz yapmıyorsa ki sanmıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asusmasus -- 25 Aralık 2016; 1:13:18 >
  • quote:

ekranınız 1080p ise ResolutionScale kısarsınız(720p ise önermiyorum) + tüm ayarlar low + verdiğim kodlar ile o.c olmadan 40fps alırsınız ( cpununz gpunuza darboğaz yapmıyorsa ki sanmıyorum )

1366x768 Yani 720P Notebook ekranım , tüm ayarları lowa çekicem , İşlemcim İ5 4200U yüksek performansa alırım ayarlardan birde verdiğiniz kodlar gerçekten işe yarıyor gibi duruyor onlarıda yazarım cidden 40 fps olursa çok güzel olur benim için. Emeğinize sağlık teşekkürler
    rica ederim, işlemciniz passmarktan 3260 puan almış, benim işlemcim 5900 puan alıyor ve oyunda yaklaşık %60-%70 ni kullanıyor. U uzantılı işlemciler oyun için uygun değil bildiğiniz gibi. kabaca bi hesapla 5900*60/100 ile 3550 puanlık bir işlem gücü lazım, yinede 30 fps olacağınızı düşünüyorum, iyi oyunlar
  • quote:

rica ederim, işlemciniz passmarktan 3260 puan almış, benim işlemcim 5900 puan alıyor ve oyunda yaklaşık %60-%70 ni kullanıyor. U uzantılı işlemciler oyun için uygun değil bildiğiniz gibi. kabaca bi hesapla 5900*60/100 ile 3550 puanlık bir işlem gücü lazım, yinede 30 fps olacağınızı düşünüyorum, iyi oyunlar

42 GB oyunun 25 gb ı indi malum AKK var anca iniyor :)
    3mbit ile kolay gelsin :) 350 ile inerse 15-17 saat kalmış :) oyun crackli ise değerler değişiklik gösterebilir
  • quote:

3mbit ile kolay gelsin :) 350 ile inerse 15-17 saat kalmış :) oyun crackli ise değerler değişiklik gösterebilir

orjinal satın aldım ,yarın akşama yetişse iyi olacak pazartesi seyehatim var iş görüşmesi için , iş görüşmem onaylanırsa ilk ayki maaşımla sistem dizicem direk :)
    wow bu gayet güzel bir motivasyon :) Yinede kasalı yerine dizüstü öneririm, artık verdiğiniz fazladan paraya deyiyor. Güncel mobil gpular çok iyi sonuçlar veriyor. Tek dikkat etmeniz gereken soğutması iyi bir bilgisayar
  • quote:

wow bu gayet güzel bir motivasyon :) Yinede kasalı yerine dizüstü öneririm, artık verdiğiniz fazladan paraya deyiyor. Güncel mobil gpular çok iyi sonuçlar veriyor. Tek dikkat etmeniz gereken soğutması iyi bir bilgisayar

Yok hocam masaüstü tek geçerim, her yönden avantajlı , ileride ekran kartın yetmedimi değiştir , işlemcinmi yetmedi değiştir, ama dizüstünde öyle olmuyor malesef , ama turizm işinde olduğum için dizüstü alıcam muhtemelen.
    o zaman bu linke bir göz attın, eski chip dergisi yazarı, önerileri değerlidir;https://www.technopat.net/2016/12/02/dizustu-pc-tavsiyeleri-aralik-2016/
  • Bu kadar pahalı olmasa ben de alacağım... Gaming PC yatıyor evde.
  • çıktığı ilk günden beri takip ediyorum ilk defa bu kadar düştü aslında fiyatı, yılbaşı indirimlerinde 35 euro yanılmıyorsam (yaklaşık 130tl)

Tüm bf serilerini oynayan ve uzun süredir bfleri nedense orjinal satın alan biri olarak; yüksek beklentimi tam olarak karşılamasada piyasadaki en iyi oyun
  • quote:

çıktığı ilk günden beri takip ediyorum ilk defa bu kadar düştü aslında fiyatı, yılbaşı indirimlerinde 35 euro yanılmıyorsam (yaklaşık 130tl)

Tüm bf serilerini oynayan ve uzun süredir bfleri nedense orjinal satın alan biri olarak; yüksek beklentimi tam olarak karşılamasada piyasadaki en iyi oyun

Valla hocam yeni evlilik teklifi yaptim. Kasayi bosalttik 😅
  • çok çok daha değerli bir iş için kullanmışınız, tebrik ederim :)
  • online için sıkıntılı heralde ?
  • Başkan bu attığın Bf 1 kodları işe yarıyor gibi duruyor ama Vysnc seçeneğini kapatan kod hangisi söyler misin onu kaldırayım. bende oyunlarda Vsync kapatınca aşırı titreme oluyorda.
  • hocam durum ne kaldırdı mı bilgisayarınız oyunu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.