Şimdi Ara

Battlefield 1 Ekran Parlaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amd fx 8370
    Msi 1060 6g
    Asus m5a97
    16 gb ram
    750w 80 plus
    Cooler master 412S

Şimdi resimdede ekledım battlefield 4 tede bu parlama sorunu oluyor resmen flaş bomb yiyorum kapalı alanlardan baktıgımda ve kapalı alandan dışarıya çıktığımda ekran 3 saniye parlıyor uzun zamandır bu problem var bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun grafikleri değiştirdim yine olmadı

• Ekran karti ayarlarini ve denetim asasindan renk yönetimi ayarlarini resetlemeyi deneyin.
  • Aynı sorun bende ve bir kaç arkadaşta daha var. Çözemedim daha
  • Rakanoth kullanıcısına yanıt
    dediklerini yaptım değişen birşey yok ekran kartımı arızalı acaba bilemiyorum...
    ortada bir hata var ama ne
  • K.PAŞALI kullanıcısına yanıt
    hiçbir bilgiye ulaşamadınmı kardeşim arkadaşlarına bir sorsan belki bulan vardır
  • Sorun devam etmekte bazen tüm harita parlak oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalyesilyurt

https://hizliresim.com/2EoLMA

Bu resimdeki parlaklığın sebebi sunflare efekti, anormal birşey değil. Ha sürekli böyle oluyorsa oyun bir sorun var demektir, internette config dosyası ile sunflare efektini disable edeceğin kodlar var, o şekilde sorununu çözersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    haklısın bu videodaki sorun benim sorunum ama bu videodaki dahada çok bende bukadar değil dediklerini yapmaya çalışıcam. Ama tabi biraz daha yardımcı olursan o dosyalara nasıl ulaşıcam ve nasıl değiştiricem araştırdım ama birşeye ulaşamadım https://www.youtube.com/watch?v=qKLJrf1Fyno

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitozbay -- 19 Kasım 2017; 15:43:20 >
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm pc deki battlefield 1 dosylarını ve belgelerimdeki dosyalarını sildim komple origin'den yeniden yükledim ve parlama sorunu yok oldu konu kilit
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.