Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Battlefield savaş alanı demek. Bence bu temadan Hardline'da bayağı uzaklaşıldı. Oyunda da birçok sıkıntı var. Özellikle araba kontrolleri çok kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Dünya savaşı olacaksa Ottoman Empire görebilir miyiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 5 Mart 2016; 14:41:55 >
  • Bence 1.Dünya Savası yapacak kadar da aptal değildir DİCE.Hardline dan sonra akıllanmışlardır diye düsünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reserved
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

1. Dünya savaşı olacaksa Ottoman Empire görebilir miyiz acaba?

finaline istanbulun işgalini koyarlar mal gibi bakarız hiç geçmesek daha iyi oyunda.
  • Ww1 yerine Ww2 olsa daha iyi olur. Ayrıca şu cod serisini anlamak güç ellerinde World at War gibi bir imkan varken gidip Ghosts 2 yapıyorlar
  • SultanHakim S kullanıcısına yanıt
    Şu an çıkarabilecekleri tek mantıklı oyun Ghosts'un devamı. Ghosts diğer oyunlarına göre daha iyi bir oyundu bana göre ve dünya genelinde de iyi ses getirmişti oyun, Eminem, Kevin Spacey vs.. oyun da çok kötü değildi.

WW1 alıştığımız BF'lerden çok daha uzak olacak Hardline'dan bile. Bence Ww2 veya güncel zamanda bir oyun gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 5 Mart 2016; 22:55:13 >
  • Kevin spacey benim bildiğim Advanced Warfare deydi. Ve bence en mantiklisi o değil herkes geçmişe merak sarmisken yeni grafiklerle bir World at War yapmak daha mantıklı baba göre.

Ww1 hakkındaki fikrine katılıyorum otomatik tüfek bile yok araç hiç yok. Bf Serisi geniş harita + araç konseptiyle gider bence ww2 olmalı

• SultanHakim S kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam mesajı yazdıktan sonra baktım ben de AW'de olduğunu gördüm kafamda öyle kalmış niyeyse.

• 1. WW singleplayer iyi güzel de, battlefield'i battlefield yapan multiplayer'idir. Oyuna girdiğimizde (bf4) bile multiplayer, singleplayer'in üstünde, daha konuşmaya gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantomİçinF -- 6 Mart 2016; 1:03:20 >
  • 1. Dünya savaşı olsa dahi silah vs yi çeşitlendirmek zorundalar, sürekli M1 kullanacak halimiz yok, BF Vietnam oynayanlar iyi kötü hatırlarlar nasıl birşey olduğunu

• Güzel olur ya Çanakkale haritası kesin olur büyük bir cepheydi sonuçta.Eğlenceli olacaktır hem bu sefer Almanlar yenildiği için bizde yenilmiş sayılmayız.
  • Operation Gallipoli : Rush

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alynty: KARTALIZMA

Silah, araç çe?itlili?i emin dü?ündü?ünüzden daha çok. Biraz tarih okuyun.

sayyn tarih profesörü bir kaç tane silah ve araç çe?idi söyleyin de biz de ögrenelim. çünkü benim okudu?um kadaryyla ta?ynabilir otomatik silah bile yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

quote:

Orijinalden alynty: KARTALIZMA

Silah, araç çe?itlili?i emin dü?ündü?ünüzden daha çok. Biraz tarih okuyun.

sayyn tarih profesörü bir kaç tane silah ve araç çe?idi söyleyin de biz de ögrenelim. çünkü benim okudu?um kadaryyla ta?ynabilir otomatik silah bile yoktu.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

sadece bir kaç örnek. bir yığın silah var. sadece teknolojik değil.

Atmosferi oyuna güzel yansıtmaları lazım.

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Vay be ne kadar fazlaymış. Özellikle o tankla saatte bir kere atış yapmayı bekliyorum, bir de o sabit oto tüfeği düşünemiyorum bile aynı yerde dakikalarca bekleyip m1 i kafamıza yiyecez falan harika.
  • Crysis bebeleri ya. Vericeksin bunlara ışın silahını, görünmezlik vs... yılın oyunu seçerler. ancak öyle mutlu olurlar. Yukardakiler sadece birkaç örnek. Gir wikipedia bak bakalım neler varmış o dönem.
  • 1.WW olursa kendi ayaklarına sıkarlar.
    BF3 ve 4 ü en çok sevdiren şeylerden biri silah ve araç çeşitliliği.1.ww dönemindeki silah ve araç sayısı çok kısıtlı.Uydurmasyon modeller yapsalar bu sefer gerçekçilikten uzak olur.

2.ww veya yine günümüze yakın bir senaryo olmaz ise tutacağını sanmıyorum.
    En azından ben LMG ve 400 mermi ile savaşırken Elimde bir m1 veya Mosin-Nagant ile 5 mermilik silahlar ile oynamak istemem.Single player modunda belki olur ama MM modunda kesinlikte tutmaz.
  • Arkadaslar hep silah cesitliliginden dem vuruyorlar.

Beyler oyunun amaci sizin 100mermi ile kosa kosa spam yapmaniz degil.
    Oyunun amaci o atmosferi size yasatmak.
    Egerki ww1 atmosferini yasatirsalar kimse elindeki silahin mermi sayisina bakmaz.

Atmosfer onemli ben o heyecani yasar zevki alirsam ne guzel ama onu beceremezseler oyun bitik hale gelir.

Ayrica bu adamlar ilk defa oyun yapmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Arkadaslar hep silah cesitliliginden dem vuruyorlar.

Beyler oyunun amaci sizin 100mermi ile kosa kosa spam yapmaniz degil.
    Oyunun amaci o atmosferi size yasatmak.
    Egerki ww1 atmosferini yasatirsalar kimse elindeki silahin mermi sayisina bakmaz.

Atmosfer onemli ben o heyecani yasar zevki alirsam ne guzel ama onu beceremezseler oyun bitik hale gelir.

Ayrica bu adamlar ilk defa oyun yapmiyorlar.

Multiplayer'dan bahsediyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.