Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.926
Cevap
154
Favori
710.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

zevkler ve renkler tartışılmaz ama oyunu 2 saat zor oynadım oyun çöp

2saat iyi dayanmışsın :) ben 1 saat anca dayanabildim.oyuncuların %80 wh kullanıyor.beta diye anticheat da yok zaten.killcam dan izliyorum adam ben duvarın arkasındayken nişan almış beni takip ediyor.acemi hileci işte

bf de bozdu kendini cod da.cod2 oynayan varsa eskilerden iyi bilirler atmosferi.keza bf de eskiden bi başka güzeldi.

BF kendini küçük haritalar yaparak bozdu,ama bir yandan da iyi,silah kasmak hızlı oluyor böyle araçsız küçük koridor gibi haritalarda.Yoksa zevkli hiç bir yanı yok.

enazından bf coddan daha iyi şuanda.başka seçenek yok.crytek de güzel bi multi yapıpda rakip olamadı şunlara.yada unreal tournament gibi güncel bi multi oyun çıkarsa iyi olur.
  • aynen ama bf1 şuan her türlü cod'a 10 basar cod'un grafikler falanda hiç olmamış bf1 güzeldi ama şuan cok sorunlu takılıyor falan oynamıyom ben artık eskisi gibi pubg oyna bence en iyisi o şuan
  • bayramoglujr

pc de birlikt oynamak isteyen eklesin.
  • quote:

aynen ama bf1 şuan her türlü cod'a 10 basar cod'un grafikler falanda hiç olmamış bf1 güzeldi ama şuan cok sorunlu takılıyor falan oynamıyom ben artık eskisi gibi pubg oyna bence en iyisi o şuan

Takılma derken nasıl bir takılma yaşıyorsunuz oyun esnasında bir iki saniyelik takılmalar mı ?
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    ping'im normal ama sanki 120-130 pingle oynuyormuş gibi oluyor geri geri gidiyo karakter
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Lag takılması dediginiz oyun takılıyor sandım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almışken revolution olanını almak daha mantıklı sanırım , değil mi ?
  • Gamgee kullanıcısına yanıt
    evet eğer herşeyi istiyorsanız. hatta base + premium'dan da ucuz olması lazım şu aralar.
    COD'u indirip oynayan zaten BF'yi silsin bilgisayarından. Onları adeta bu konudan dışlamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

COD'u indirip oynayan zaten BF'yi silsin bilgisayarından. Onları adeta bu konudan dışlamak lazım

Ne alaka hocam. BF premium olarak sahibim ve oynuyorum. Çok arcade ve eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında Search and Destroy modunu geçen bir oyun modu yok henüz fps dünyasında. Şahsen BF de rush ve conquest oynamaktan sıkılmış duruımdayım. İnşallah competetive mod bir an önce gelir.
  • Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    yanlış anlaşıldı cümlem tam tersi durumu söylüyorum ben. hani bf1'deki bug'lardan canı sıkılıp cod yükleyenler yok mu, o cod'cuları bu konudan dışlamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 2 Ekim 2017; 2:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

yanlış anlaşıldı cümlem tam tersi durumu söylüyorum ben. hani bf1'deki bug'lardan canı sıkılıp cod yükleyenler yok mu, o cod'cuları bu konudan dışlamak lazım.

Onları bilemiyorum hocam ama özellikle yeni neslin(ben de yeni sayılırım ama) çok bir şey bilmeden CoD a sallaması sinir bozucu baya. Sonuçta bu oyun CoD 2 ile harika bir deneyim yaşatıp üstüne MW serisiyle hem mükemmel senaryo hem de MP deneyimi yaşatmıştı. Hadi MW serisini geneli bilir ancak CoD 2 den aldığım hazzı daha veren bir savaş oyunu çıkmadı. Belkide ortamdan o dönemden falan öyleydi bilemiyorum ama şu dönemden çok daha güzeldi ona eminim. BF de zamanında baltayı taşa az vurmadı. 2142yi unutmaz bu gözler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

BF1 'i 30 saatten fazla oynama fırsatım oldu almayı düşünenler için bir değerlendirme yapayım.

Öncelikle artılarını sayacağım.

- Muazzam bir atmosfer var.

- Harita tasarımları genel olarak çok tatmin edici

- 4 sınıf da ayrı ayrı keyifle oynanabiliyor.

- Vuruş hissi ve öldürünce gelen çın sesi gayet güzel.

- Uçak kullanımı da gayet keyifli

Eksilerine gelirsem

- Hitreg problemi arada insanın başına geliyor ve çok sinir bozucu.

- Silahlar konusun da ki dengesizlik. Her sınıf için 6 dan fazla silah olmasına rağmen dikkat ederseniz büyük çoğunluğu 2 farklı silahtan birini kullanıyorlar.

- Silah çeşitliliği dönem nedeniyle az, silahların ince özelliklerinin değiştiği aynı silahların siper,bastırma, nişancı vb gibi varyasyonları var sadece

- El bombaları aşırı güçlü hepsini kastediyorum gaz, alev dahil daha önce ki BF lerde bu kadar büyük anlam ifade etmezdi şimdi oyun el bombaları üstünden dönüyor tamamen piyade çatışmalarında. Üstünüze bomba yağıyor.

- Sniper oynamak inanılmaz basit, BF4 de saatlerce uğraştım ben Sniper oturtmak için. Adam vurmak bir keyifti şimdi çok basit şekilde adam vuruluyor. Özellikle silahların piyade cinsi kullanıldığında ölüm saçılıyor. Hayatında ilkkez FPS oynayan arkadaşım bile sniper ile kill üstüne kill alıyor. Bu yüzden birçok haritada aşırı sniper var. Hatta sniperlar fetih ve operasyon modunda objektiflerin kaybedilmesine sebep oluyorlar sayıca fazla olmanıza rağmen objektife gelmedikleri için kaybediyorsunuz. Sniperlar oyunda ki sıcak çatışma keyfini baltalıyor.

- Oyun da ani ping ve fps dalgalanmaları oluyor. Bunu biraz gidermek için özellikle fps konusunda cfg dosyası kullanmanız yararınıza olacaktır.

- Oda kapıları konusu buglı resmen her açtığım 5-6 kapıdan biri ya tekrar kapanıyor ya kendinizi odanın dışında buluyorsunuz ya kapı 2 seferde açılıyor.

Çok delisi zaten almıştır diğer benim gibi almayı düşünenler için bence önce Origin Access ile alıp oynasınlar 1 ay. Ben oyuna doydum BF4 de bu his 70 saati bulmuştu bunda 30 saatte doyma hissine vardığımı gördüm. Tabi bu kişiden kişiye göre değişir ancak oyun güzel bir oyun kesinlikle origin access ile tecrübe edilmesini öneririm

Bf4 de de bunda da bence Single player çöp, keşke indirmeme seçeneği koysalar 12-13 Gb boşuna yer kaplıyor kota harcıyoruz.

Hocam 450-500 saat oynadım hala doymadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    benim sistemle oyun takılırsa atayım camdan aşağı kasayı
  • Csgo gibi f basinca silahlari izleme opsiyonu koyacaklarmis.

• patren kullanıcısına yanıt
    Güzel bir haber, baştan niye koymamışlar bu özelliği ilginç dogrusu, süper silah skinleri var insan silahına güzelcene bakmak istiyor.

• Arkadaşlar yaşım 30 akşamdan akşama giriyorum beraber oynamak isteyenler ekleyebilir

Origin İD: ownerplus25

• arkadaşlar sorum olcakti.

Polonyada yaşıyorum, origin access ile oyunu aldım ama dil lehçe

Yok mu bunun bir yolu yordami? Lehçe ya da Rusça oluyor dil origin ayarlarında.
    Bende Ryzen 1800x Asus Gtx1080ti o.c modeli var oyun takılıyor
  • quote:

benim sistemle oyun takılırsa atayım camdan aşağı kasayı

hocam oyunun sistemle alakası yok.kökten beri sorunlu oyun.istersen 100.000TL lik sistem topla istersen 1000TL takılacağı varsa takılır :) malesef zamanımızdaki pc parçaları eskisi gibi 20-30 çeşit değil 100lerce çeşit marka ve model oldu artık.misal eski sistemim olan FX8350 işlemci,16GB 1600mhz ram,240GB kingston SSD,R9 390X ekran kartı ile takılma oluyorken şuan imzada yazan laptop ile zerre takılma olmuyor ve eski sistemdeki ayarlarım hala geçerli olmasına rağmen 60-80fps alıyorum ultra 1080p de çok ilginç.eski sistemde 80-10fps alıyordum ama input lag oluyodu fps drop oluyodu vs. vs. bf ye akıl sır ermez hocam
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.